IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 11th August 2011, 14:46
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Намесвам се най-вече, за да предпазя от големи разочарования момичетата, на които им предстои ринопластика.

Наистина може да се каже, че на Баронеска резултатът е най-впечатляващ от всички ринопластики, които изобщо някога съм виждала. Но! искам да подчертая, че тя е имала изключително благодатен нос за правене. Какво ще рече това - тесен нос, с нежни хрущяли. Наистина перфектно свършена работа, премахната е гърбичката, връхчето е леко повдигнато и носът е прибран към лицето, чрез скъсяване на ноздрите, но при нея не е имало топчест връх, асиметрии, вдлъбвания, изпъкналости, ноздри завършващи на различно ниво и т.н. И нека да не пренебрегваме факта, че Баронеска има изключително красиви черти, много нежно лице и всичко това, след ринопластика изпъква още повече и засилва илюзията, че промяната в носа я е разкрасил. Да, и това, но тя си е била хубава, просто след операцията няма какво вече да засенчва красотата й.
Така че, момичета, не си мислете, че всяка от вас ще има този резултат, особено момичета с месест връх. Всеки нос има специфики, които са предпоставка за бъдещия резултат, който не зависи само от нашето желание или от умението на хирурга.
emiko- Абсолютно си права, защото физиологичните дадености, както и трезвите и реалистични очаквания са едно от най-важните неща при ринопластиката. Когато аз показах снимката на baroneska нa доцента, той ми каза, че при мен може да се получи, защото имам тесен и висок нос и че имам нужда "само" от повдигане и премахване на гърбица/каза, че върха няма нужда да се пипа/...за извивката се попазарихме малко, нооо в края на краищата каза, че с извивка наистина излъчването ми ще е по-меко!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.