IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 7th September 2011, 16:59
Baji Baji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 2
По подразбиране

изглежда и аз допрях до там...от 9 години съм със силикон на McGhan, подмускулно. Винаги ме наболяваха гърдите, а и са сравнително твърди, въпреки това ми е много удобно с тях. Преди месец забелязах едно топче в горната част на ръба на импланта (според мен), не ме болеше. Отидох на контролен преглед при гинеколожката ми и й го показах, тя помисли, че е КК или киста. Предложи ми да си взема нов час, за да ме погледне на ултразвук (много пациентки чакаха реда си). Взех си час и не мислех повече за топчето...докато не ми се обади гинеколожката да ми каже, че трябва да отида по-скоро, т.е. даде ми друг час. Това така ме стрестна (помислих си, че може да се опасява, че не е толкова безобидно), че започнах да си опипвам всеки ден топчето и да си масажирам гърдата. Така че от няколко дни ме боли не само тя, а и ръката, дори плешката и всичко, което може да боли около нея...Сега прочетох, че такива топчета могат да се образуват от КК, мисля, че това ще е по-малкото зло. След няколко дни ще знам какво е, но дотогава...поне ще се опитам да не се пипам повече, явно това влошава нещата. Много пъти съм си го мислила през тези 9 години, от една страна, удобно е да имаш хубав и стегнат бюст, от друга, струва ли си да се мъчиш с чужди тела под едно от най-чувствителните места на тялото си? Като че ли везната накланя към НЕ БИХ ГО НАПРАВИЛА ОТНОВО...между другото, познава ли някоя от вас мъж, който харесва силиконови гърди?!!!
Отговори с цитат
  #182  
Стар 7th September 2011, 17:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

9 години! Браво, ето един истински ветеран!!!
Нали казват, че на около 10-15 години имплантите е хубаво да се подменят - явно просто ти е дошло времето...
Но не мисля, че топчето означава КК - по-скоро може да е някаква киста или нагъване на импланта, което напипваш като топче?
Защо си ходила при гинеколожка, а не при хирурга си?

Познавам мъже, които харесват жени със силикон, а доста от тях не могат да различат кои са със и кои не...ако, разбира се, са направени не брутално изглеждащи като балони

Твоят мъж/ или гадже/ гаджета какво са ти казвали по въпроса?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 7th September 2011, 21:14
Baji Baji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 2
По подразбиране

нямах предвид естетичната страна, в това отношение съм 100% доволна. става дума за усещането.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 7th September 2011, 21:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ти пак не ми отговори на въпросите.
Усещането...какво толкова? Малко по-твърди гърди, нищо повече. При моите мекици преди това даже и сега са меки Просто са по-малко подвижни, по-статични. Не се лашкат насам-натам
Това да е проблема само...

Защо не отидеш при хирурга? Той ще има по-ясна представа какво е това странно нещо, което напипваш, и ще ти даде ориентир. Не мисля, че по описанията е КК.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #185  
Стар 8th September 2011, 01:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Baji, без да те успокоявам безпричинно - най-страшните неща по гърдите не болят. Най-лесно може да се види ако е нещо злокачествено, като се наведеш надолу, мястото на топчето хлътва ли? Променя ли формата на гърдата...
Не звучи като КК наистина, но на мен друго ми направи впечатление - нормално ли е 9 години след операцията, гърдите все още да те наболяват? Говорила ли си с хирурга си по този въпрос?

По темата(защото аз планувам мамопластика) - има ли жени, които постояяно ги болят гърдите? И това трябва ли да се приема като нещо нормално?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 8th September 2011, 07:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
По темата(защото аз планувам мамопластика) - има ли жени, които постояяно ги болят гърдите? И това трябва ли да се приема като нещо нормално?
И на мен ми е интересен този въпрос.
Не мисля, че е нормално.
Мен лично за моите скромни 5-6 месеца не са ме боляли, с изключение на един ден. Тогава много се паникьосах и отчаях, но цялата работа беше за един ден. Нали казват, че в този период още се намествали
Нормалното съсътояние е да не ги усещаш, да не усещаш чуждото тяло.

КК води до промяна в изгледа на гърдата, болезнена и твърда е. Не мисля, че това топче е КК.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 9th September 2011, 21:59
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
между другото, познава ли някоя от вас мъж, който харесва силиконови гърди?!!!
естесвено,че има...освен това от силиконови до силиконови гърди има огромна разлика..според мен можете,които са категорично"против", са тези, които или никога не са били с жена с импланти, или са били с жена, с неестетично направен бюст и най-вече бюст,наподобяващ залепени пластмасови топки....а такива има много.....и незнам наистина това на кой се харесва....и на мен не ми харесва.....едно меки анатомични импланти, поставени подмускулно, с една умерена анатомична визия, незнам на кого не биха харесали и на вид, и на пипане....може би на тези, за които "гроздето е кисело" ......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #188  
Стар 9th September 2011, 22:01
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
има ли жени, които постояяно ги болят гърдите?
не, болката няма как да се възприеме като нещо нормално....самото явлени" болка" се появява само там, където нещо не е наред акто исгнал на тялото....в противен случай щеше кое се сети-това да ни боли, без причина.....егати ужаса )))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 11th September 2011, 19:27
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

През тези 9 години болката постоянна ли е?Или в определен период, или след нещо натоварващо..............При всички случаи отиди на мамолог и на хирург,а не на гинеколог.Едно топче от най-безобидното нещо ,може и нещо по-лошо да се окаже.И болката като ниво и степен каква-рледполагам е поносима ,за да не си и обърнала внимание до този момент
Отговори с цитат
  #190  
Стар 16th October 2011, 15:19
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Да - пазене от удар, от вдигане на тежко и натоварване на гръдните мускули. Това е, което трябва да се внимава - останалото не зависи от усилията ни, за съжаление.
Гуен ,цитарем те ,въпреки ,че е било отдавна.Какво е нормалното и безопасно натоварване,което могат да понесат гръдните мускули.Такова ,което да не предизвика ротация и КК?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.