IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 20th October 2011, 10:09
dgindgi dgindgi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране

И аз да се включа по темата за Н.Г. През 2008 си правих липосукция при него - подбедрици, глезени, колена с микролейв и лазер. Резултат - нямах неравности и асиметрии, но беше взето крайно недостатъчно, а от вътрешната страна на глезена, към ахилеса не беше пипал и седеше като бабуна. Отзад прасеца също не беше пипан. Имах 4 дупки на всеки крак, зашити с по един разхлабен конец, та не се затвориха и станаха малко грознички белези. Тази година си правих същото + брич при Заякова, Варна - резултат - страхотен, само дето имам повечко дупки, но малки, прецизно/ювелирно зашити. Жената ме попита учудено наистина ли е работено на глезените и наистина ли микроуейв! Махна ми и натрупванията и на глезени, та дори на сгъвката на коляното отзад при вените! Тя ме е работила 3,5часа, а при никито бях 2ра от 5 операции за деня по около час - два, е как да стане перфектно!? Не че съм много пострадала, но съм си платила, а сега пак носих бельо и ме болеше. При него синините бяха по-големи и по-болезнени, а отидох заради микроуейва, защото уж е много щадящ. Заякова работи с обикновен, но ... След операцията при нея ми преляха 5 различни банки.
При Н.Г. - 0.
За калпавите операции на бюст при него искам да ви кажа, че Заякова прави най-страхотните цици на света, знам го от личен опит и чух, че прави много реоперации.
За неверниците - имам и епикризи от двете места и снимки.
Поздрави
Отговори с цитат
  #112  
Стар 20th October 2011, 13:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
След операцията при нея ми преляха 5 различни банки.
За кръвопреливане ли говориш?
Ако да, защо е имало такава голяма кръвозагуба?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 20th October 2011, 14:19
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Нелс, не мисля, че става въпрос за кръвопреливане. Писано е - 5 различни банки, значи става въпрос за съвсем други преливания.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 20th October 2011, 18:21
dgindgi dgindgi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Не за кръвопреливане, а глюкоза, серуми, натриев хлорид, натрий, калий и други.
Не съм имала кръвоизливи, дори след операцията нищо не изтичаше от раните /т.нар. сукървица/, докато първия път не беше така. Аз дори се притесних да не напълнея от глюкозата, но за това пък направо литваш от толкова вливания.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 20th October 2011, 20:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ох, аз се стреснах, наистина! И аз планувам мамопластика, най-вероятно при Заякова и знам, че клиниката е малка, едва ли поддържат кръвен запас...
dgindgi, радвам се, че си доволна.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st October 2011, 09:07
dgindgi dgindgi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Май не поддържат, но то за мамопластика не съм чула на някой да му се е налагало кръвопреливане. Тя работи и във военната им болница, та по-сложните операции /като абдоминопластика/, при които може да се наложи по-сериозна реанимация, си ги прави там. При мамопластиката няма голяма кръвозагуба. Аз постъпих към 14ч след обяд и на другата сутрин към 8 ме изписаха, няма дренове, станах сама и се облякох и гримирах.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 21st October 2011, 22:41
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Колкото и чуудващо да звучи, в цяла София има само две болници със собствена кръвна банка( т.е запаси с кръв ) и това са Военна болница и Пирогов !! Всички други болници, вкл и нашата, взимат кръв когато трябва от третото място в София - Национален център по Хемотрансфузия, който се намира близо до централна гара....това- по много причини, които няма смисъл да обяснявам и изреждам.....та какво остава за частните клиники с по няколко леки операции на седмица, работещи без случаи на спешност....така че това е нещо нормално - да няма в клиниката кръв....има си ред , по който се взима откъдето трябва, когато потрябва...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 25th March 2012, 10:57
andjelic andjelic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Избрах 2008 година Николай Георгиев за да увеличи гърдите ми.Доверих му се.Сложи ми 405 куб. PIP Дълго време имах проблеми с едната гърда.Той твърдеше,че всичко е нормално. И така направих редица прегледи и откриха някакъв гранолом тип чуждо тяло.Той дори не благоволи да види снимката от ехографията.И така дълго време.Гърдите ми се промениха обезформиха се и се смалиха,а и едната доста ме болеше.Нямах възможност дълго време да направя реоперация.Бях приета по спешност в спешно,но във Франция и там извикаха екип от лекари,които като ме видяха и доста се стреснаха от картинката.Направиха ми изслевания и ехография и констатираха,цхе силикона е спукан и то е бил спикан много отдавна.Казаха,че това е много опасно да се отлага операция за отстраняването на имплантите.Силикона се беше разнесъл навсякъде.Там изваждането на импланти е безплатно,няма значение,че не си техен пациент.А смяната с други струва 2000 евро.Направих операция за премахване тук в България при И. Стонянов.Сега сам с 2 дупки вместо гърди.Стоянов каза,че събирали силикона парче по парче,но е останало доста от него,защото е зараснал с тъканта и няма как да се изреже.Следваща операция не ми се позволява защото е опасно!И в същност не знам сега здрава ли съм или не?Какво правим със силикона ,който е останал?Така,че помислете за последствията от интервенцията?Струва ли си?Можем ли да се доверим на някои изобщо в тази държава?
Отговори с цитат
  #119  
Стар 25th March 2012, 11:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от andjelic Виж мнението
Избрах 2008 година Николай Георгиев за да увеличи гърдите ми.Доверих му се.Сложи ми 405 куб. PIP Дълго време имах проблеми с едната гърда.Той твърдеше,че всичко е нормално. И така направих редица прегледи и откриха някакъв гранолом тип чуждо тяло.Той дори не благоволи да види снимката от ехографията.И така дълго време.Гърдите ми се промениха обезформиха се и се смалиха,а и едната доста ме болеше.Нямах възможност дълго време да направя реоперация.Бях приета по спешност в спешно,но във Франция и там извикаха екип от лекари,които като ме видяха и доста се стреснаха от картинката.Направиха ми изслевания и ехография и констатираха,цхе силикона е спукан и то е бил спикан много отдавна.Казаха,че това е много опасно да се отлага операция за отстраняването на имплантите.Силикона се беше разнесъл навсякъде.Там изваждането на импланти е безплатно,няма значение,че не си техен пациент.А смяната с други струва 2000 евро.Направих операция за премахване тук в България при И. Стонянов.Сега сам с 2 дупки вместо гърди.Стоянов каза,че събирали силикона парче по парче,но е останало доста от него,защото е зараснал с тъканта и няма как да се изреже.Следваща операция не ми се позволява защото е опасно!И в същност не знам сега здрава ли съм или не?Какво правим със силикона ,който е останал?Така,че помислете за последствията от интервенцията?Струва ли си?Можем ли да се доверим на някои изобщо в тази държава?

Историята ти направо ме потресе! Съчувствам ти през какво си минала и стискам палци да се намери решение как да се процедира от тук нататък.
Наистина, всяка една операция е осъзнат риск. Трябва да се премислят много детайлно всички плюсове и минуси и пр. Но специално в този случай, става въпрос за едно криминално деяние.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 25th March 2012, 11:32
andjelic andjelic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

В държавата нямаме права,а което е най-лошо няма контрол на вноса на силиконови импланти.Останалите държави ще съдят Франция,а ние в България не съдим и лекарите,които ни обезобразяват.Мога да покажа и снимки ако някой иска да види на какво приличам!Ходим от лекар на лекар с надеждата,че той ще е по-коректен ,по-лоялен и ще има все пак мъничко етика,но уви!Трябва да си търсим правата момичета и да съдим лекарите!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПострадалиотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:00.