IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 13th December 2007, 11:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И на мен ми се видя изкуствен,да й предложи брак чак след 7 години и да й каже,че я обича???Струва ми се някак нагласено.
Отговори с цитат
  #912  
Стар 13th December 2007, 11:45
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Струва ми се някак нагласено.
Така е, нямаше някакви специални емоции...а и брак точно след пълната промяна, в ефир...по-скоро рекламен трик (но дано да греша и двамата да се вземат наистина!)
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #913  
Стар 13th December 2007, 11:47
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Е, ако е нагласено ще има цирк...
Отговори с цитат
  #914  
Стар 13th December 2007, 12:42
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Само едно нещо не разбирам:защо на някои участници,вкл и на Ваня,им предложиха брак точно след шоуто,след като са били заедно толкова време Дали пък не са се преоткрили отново? Всичко това и на мен ми прилича на рекламен трик.
Отговори с цитат
  #915  
Стар 13th December 2007, 15:44
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
А забелязахте ли,че всички участници бяха много сбръчкани?
Дааааааа, защото първо действие на ботокса е вече със изтекъл срок на годност и трябва второ действие
Отговори с цитат
  #916  
Стар 13th December 2007, 16:57
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първо не можем да знаем какъв приятел й е бил, интимен, просто приятел или...Не само жените правят номера да бъдат с някого(временно) заради друг.Сестра й си е готино момиче.В много голям филм влизам, но нещата при него ми се видяха доста изкуствени.Дори и държанието му ми се видя изкуствено.
Винаги ли си толкова мнителен?Не само сестра й ,но и по принцип има и е имало доста по -хубави от Ваня.За какво е с нея...може само да предполагамеНормално е според мен да харесаш някой след пластичната му операция Особено ако изглежда много по-добре от преди.Той пък да не е голям красавец?
Отговори с цитат
  #917  
Стар 13th December 2007, 18:55
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Hrissy, почти винаги съм толкова мнителен.Живота е низ от събития и обикновено има логика в тях.Когато нещо в мен каже, че не е както трябва ствам мнителен.Днес се видях с бившата си и за поред път се убедих, че това чувство не ми е изневерявало никога!
Отговори с цитат
  #918  
Стар 13th December 2007, 19:13
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Честно да ви кажа, приятелят, или какъвто се води, на Ваня и мен много ме издразни!!! Ужасно мъчно ми стана за това момиче и за пореден път се убедих в това, че мъжете обичат с ОЧИТЕ! И не мисля, че предложението за брак е било нагласено от продуцентите, или е някаква постановка. Имам чувството, че Ваня, която, нека бъдем честни, имаше доста лоша външност, никога не е била обект на внимание от страна на даден мъж и когато е получила такова от т.нар. й приятел, се е влюбила в него. Докъто той не е изпитвал нищо сериозно, до момента, в който видя промяната й. Всеки мъж си мечтае за красива и "послушна" жена. А на Ваня ще й трябва много време, за да се възприеме като красавица и да повиши самооценката си. До тогава ще е сляпа за всички останали и ще си стои с него. А това е добре дошло за него. Според мен това е причината за предложението и... честно да ви кажа, отвратена съм от тази постъпка и от такъв тип мъже.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #919  
Стар 14th December 2007, 01:08
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

и за мен определено не е рекламен трик,толкова са и били заедно .Може да са били добри приятели,другарчета .
Кой мъж ще тръгне в предишния и вид за който и целия екип са били единодушни че е истинска баба Яга това са думи на продуцентите и лекарите а и с мустаци.Кой мъж ще тръгне да и предлага брак нормален,та и ненормален даже ,защото мисля че не беше много в ред ,така ми изглеждаше,може и да бъркам.
Браво на лекарите.А и това момиче как е издържало психически а и физически на болките .2 месеца се е хранила само със сламка .
Направо зашеметяваща разлика .Наистина как е живяло това момиче а и повечето участници в пълна промяна изолирани от обществото.Дано в действителност тази външна промяна да ги промени и вътрешно за да имат един нормален живот.
Накрая на дефилето на всичките таз Денка оле мале беше голяма смешка ,с прическата си ,а и поведение.
joliy изпусна ,на мен ми беше интересно
Даваха и Азис ,как Гала отива да му съобщи новината,а той ахо охо,питомно зайче,каквото му предложат винаги готов за експерименти но много хич не му личеше видимо от най новия модел апаратура за липосукция.
После се появи и паркетния лъв-Женя ,изтупан последна мода ала червената шапчица с кошница,не с торба като на пощальона Пеьо ,препасъл през костюма и по едно време както си говореше стана и реши че трябва да си ходи
Дим пък се изцъкляше с новите си зъби ,които мое мнение не му отиват на мургавото му лице ,поне да го избели малко ,а Катето тя пък се занасяше през цялото време че зъбите му щели да опадат ,а и хвърляше разни реплики и то пред публиката на д-р Тонев.. ала

ами това беше в общи линий .Пълна Промяна свърши ,като за последно и поста по дълъг
Отговори с цитат
  #920  
Стар 14th December 2007, 11:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ами,баш си е рекламен трик.Сетил се след 7 години,че това е жената на живота му/как пък толкова късно го осъзна/,че я обича и че иска да свърже живота си с нея. И то точно когато се промени тотално и стана като кукла.

В крайна сметка ние не се ли влюбваме в душата на човека или само опаковката е важна?Вътрешно тя си е същата жена със своите положителни качества,каквато е била сигурно и преди.Само дето е станала по-самоуверена и със самочувствие.

Отвращават ме такива мъже като този въпросния.От километри си личи,че е изкуствен и лишен от съдържание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:45.