IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 3rd August 2011, 20:52
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm Виж мнението
Аз естествено съм избрала снимки, на които се харесвам, с изключение на една (нацупената), ама голямо мерси.

Защо реших да платя толкова - заради авторитета на болницата, заради мненията тук за Тепавичарова (че е добър хирург и педантична при "събирането" на изследванията и всичко останало; пък нека да е скъпарка) и защото за Джамбазов, който при носовете е хирургът с най-много положителни отзиви тук, имаше мнения, че често не се справя добре с върховете - аз държах на повдигане на върха. А и дава дати за операция за след няколко месеца (разбираемо), а аз исках да стане в началото на лятото, заради отпуските. Други варианти освен тях двамата почти не съм обмисляла, макар че по едно време мислех да ходя на консултация при Йорданов.
Не ме е яд изобщо за парите, макар че взех кредит, който сега изплащам: пари се печелят, а по-добре човек да е спокоен, когато ги дава. То и спокойствието зависи от субективни неща, но все пак.
Искам да ти кажа, че нослето ти изглежда много естествено , което е най-важното. Мисля , че Тепавичарова се е справила много добре. Подутината на мястото на гърбичката е отток , който много бавно пада ...
Отговори с цитат
  #162  
Стар 3rd August 2011, 23:56
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

честито и от мен,много хубаво е станало
Отговори с цитат
  #163  
Стар 10th August 2011, 17:35
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Здравейте, качих няколко нови снимки
парола: 11111
http://baroneska.snimka.bg/details/rino.483240
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #164  
Стар 10th August 2011, 17:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baroneska Виж мнението
Здравейте, качих няколко нови снимки
парола: 11111
http://baroneska.snimka.bg/details/rino.483240
ПРЕКРАСЕН Е НОСЪТ ТИ!Написах ти ЛС.Ако имаш желание и свободно време бих се радвала да поговорим
С поздрав:T.)
Отговори с цитат
  #165  
Стар 11th August 2011, 01:11
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Thumbs up

Баронеска е страхотна,моята любимка,това е най-хубавото носле за мен,доцента е надминал себе си,огромна разлика има преди и след...благодаря ти много за фотошопа и за съветите,беше ми много полезна наистина
Отговори с цитат
  #166  
Стар 11th August 2011, 09:52
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Баронеска е страхотна,моята любимка,това е най-хубавото носле за мен,доцента е надминал себе си,огромна разлика има преди и след...благодаря ти много за фотошопа и за съветите,беше ми много полезна наистина
Подкрепям с две ръце, това беше снимката, която показах на док на консултацията /разбира се с разрешението на Baroneska/
Отговори с цитат
  #167  
Стар 11th August 2011, 09:58
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Подкрепям с две ръце, това беше снимката, която показах на док на консултацията /разбира се с разрешението на Baroneska/
хахахахаха)И аз му ги показвах снимките.Той се усмихна и каза:Коренно различен човек.И само това.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 11th August 2011, 13:28
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Благодаря ви много карате ме да се засрамвам чак
Радвам се че съм успяла да помогна. Нормално е да се засмее вече поне 5 момичета показват мои снимки Успех на всички на които им предстои. Поздрави на доцента
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #169  
Стар 11th August 2011, 14:00
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

лелее уникалноо.. мн красив нос..не бях гледала снимките ти .. браво.. Стува си не 5м , а 5 години да чакам хихиихх
Отговори с цитат
  #170  
Стар 11th August 2011, 14:28
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Намесвам се най-вече, за да предпазя от големи разочарования момичетата, на които им предстои ринопластика.

Наистина може да се каже, че на Баронеска резултатът е най-впечатляващ от всички ринопластики, които изобщо някога съм виждала. Но! искам да подчертая, че тя е имала изключително благодатен нос за правене. Какво ще рече това - тесен нос, с нежни хрущяли. Наистина перфектно свършена работа, премахната е гърбичката, връхчето е леко повдигнато и носът е прибран към лицето, чрез скъсяване на ноздрите, но при нея не е имало топчест връх, асиметрии, вдлъбвания, изпъкналости, ноздри завършващи на различно ниво и т.н. И нека да не пренебрегваме факта, че Баронеска има изключително красиви черти, много нежно лице и всичко това, след ринопластика изпъква още повече и засилва илюзията, че промяната в носа я е разкрасил. Да, и това, но тя си е била хубава, просто след операцията няма какво вече да засенчва красотата й.
Така че, момичета, не си мислете, че всяка от вас ще има този резултат, особено момичета с месест връх. Всеки нос има специфики, които са предпоставка за бъдещия резултат, който не зависи само от нашето желание или от умението на хирурга.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:28.