IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 31st March 2008, 18:45
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Да се отчета за днес
закуска - чаена чаша кисело мляко с 3 с.л трици
обяд - пилешка пържола ( 100-120 гр) с половин кратавичка
следобяд - 200гр кисело мляко със степче
а за вечеря ще си направя мишмаш с печени чушки извара и яйца ...... преди лягане може да метна още 200гр кисело мляко със степче
Утре заминавам за 2 дни в командировка по диви и забутани кътчета в България ..... ( демек няма да имам интернет под ръка за да пиша ) ...и като се върна ще видя дали кантара ми .... не е решил да промени отношението си към моето тяло ...
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 31st March 2008, 20:12
Deliana Deliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас/София
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте, момичета! Отчитам се за днес:
Закуска: кисело мляко с малко канела и 2 с.л. трици
Обяд: салатка домати и краставици с малко сиренце и извара с малко пресен лук и доматки (по съвет на Izabo)
Вечеря: две пилешки крилца
Ох дано утре да е все така диетично (като изключим крилцата!!!). До скоро, момичета, без ядове и само вихрени успехи!
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 31st March 2008, 20:18
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Oф, ограничаването на яйцата ще е трудна работа, но ще дам всичко от себе си!
Изабо, тук има някакъв желатин с различни вкусове и аз си взимам от него..от едно прахче се правят 4 чашки и всяка чашка е по 5 калории (ама се прави с вода де)
Аз много яйца ям Пък днес каква паст съм отворила пак..няма да си пиша менюто
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 31st March 2008, 20:41
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Аз неска съм яла:
Сутрин : Едно кисело мляко
Обед: Яйца с сирене
Вечер: яйца с сирене и бекон..
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 31st March 2008, 20:47
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
За желето: може да разтвориш опаковката е една чашка пода, слагаш я в микровълновата за около 1 мин. и след това добавяш към киселото мляко
Аз сега си направих кремчета по един друг начин- ще видя дали ще се хванат и ако да ще докладвам рецепта!
много благодаря. ще пробвам и ще докладвам. обаче една чаша вода с едно пакетче желатин. като грамаж какви са стойностите? понеже моят желатин е в голям пакет за това питам толкова подробно.
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 31st March 2008, 22:18
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

момичета внимателно с яйцата нали знаете имам още пъпки за мен диетата ще е вече без яйца оказа се че съм алергична към тях
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 31st March 2008, 22:29
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

ден 1 мина добре главата ще ми се пръсне но сам на 1.5 млека 3 пилешки филета на скара и 1 пил. пържолка на скарал утре се надявам да издаржа и едно тае-бо кам диетата
Отговори с цитат
  #1008  
Стар 31st March 2008, 22:46
Aina Aina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Перник
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета!
Нова съм в уютния Ви сайт,и веднага да споделя(всъщност за това се регистрирах,за малко повечко мотивация и от двете страни )
На тази диета съм от вече почти 40 дни.
Надолу съм със 15кг.И съм изключително доволна от резултата,но най-лошото е,че ми трябват още поне най-малко 15кг.
Като,че ли свалям повече на килограми ,отколкото на размери.На дрехи съм паднала само с 2 номера,като се има предвид кг.
Много съм стриктна и е сега от Вас разбрах,че може и по-честичко да се ядат трици.Аз попринцип от тях хапвам веднъж на 10 дни най-малко.
А и да ви попитам,има едни протеинови вафлички,позволявате ли си от тях,Protein Bar мисля,че бяха.? Много са ми вкусни,но пък имат доста "лоши" съставки,въпреки че магазинерката ми ги хвалеше ,че били подходящи.

П.С
И момичета искам да ви кажа,че откакто спрях киселите млека,(само киселите,другото си пийвах доста)килограмите като че ли се сваляха по-бързо.Така,че да знаете,че не са толкова безвредни киселите млека.(за 0,1 процент говоря)Та...който ги похапва повечко,да ги понамали малко за по-голям ефект.
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 1st April 2008, 00:50
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Aina резултатите ти са направи страхотни тези "протеинови вафлички" нещо не ми звучат добре ...виж им добре състава. Аз обожавам киселото мляко даже на моменти прекалявам с него, но ще опитам съвета ти дали няма да окаже и на мен такова въздействие ...
Allegra споко относно яйцата ..и аз ям по една кошница ..за отрицателно време ...те са 'опасни " ако ти е висок холестерола ....
Мимичета изчезвам от София за 2 дни ...тъкно няма да се "катеря " на кантара час по час ....така и аз ще си почина от него ...и той от мене ...може пък като се прибера да е по "балгосклонен " към мен ...
На вас желая ...'отслабващи " дни ..иииииии като се върна ще "докладвате " коя каолко е свалила ...иииииииии момичета без прегрешения с храната докато ме няма ..."прегрешения " можееееееее но с мъже , а не с храна ....
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 1st April 2008, 08:11
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

добро утро момичета днес с нови сили напред , мн съм доволна от кремчетата поне не ми се яде сладко ,което е мн задоволително вече 20 дена сам на режима и сам свалила 7 кг ,
мисля да сваля още малко само около 3 кг ако не се харесам още 5 най много ама се чудя да не стана скелет
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:26.