IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2008, 19:39
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране Липофилинг на нос

Моля, ако някой е запознат с този вид процедура да се включи по темата - всичко би ми било полезно ! как се извършва процедурата, какъв е следоперативния период, колко трайно е и всичко свързано с интервенцията ! Благодаря на всички
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2009, 00:01
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Здрасти, аз като препатила с 4 ринопл. ще ти кажа, че нямаш право на много опити още.Доколкото знам ти си с n на брой ринопластики.Просто не трябва да рискуваш.
Това , което са ми казвали пластични хирурзи за липофилинг на нос са:
Негативно:
Носът е място, където преобладава костно-хрущялна тъкан и не е подходящо за имплантиране на мазнина.Просто няма къде да зе захване, както например си намира место на скули или устни.
Позитивно:
До 2 пъти и си о.к., т.е. 2 пъти.

Това, което мен ме е плашело от този метод е, че не знам как ще се "държи" мастната тъкан там.Да не се получат неравности и бабуни, както при поява на пъпка/мастно образование/.
Може би трябва да се по ровиш и в чуждестранни сайтове, защото се съмнявам, че някой в България има коо знае какъв опит.

Залагай на сигурно, т.е за мен сигурно е, че ако намирам, че носът ми се нуждае от обем - да ми се присади хрущял от ребро или ухо например, които са отработени матоди/ надявам се/ от УНГ или пласт.хирурзи.

Желая ти успех в търсенето на начин.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингнанос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:19.