IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd November 2009, 12:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Това, което ми идва наум е, че на теб ти е поискал пари, защото операцията е вторична. Едва ли държавата ще тръгне да поема фиксирането на мазалото на всеки некадърник.
Напротив, има пътека и за вторична ринопластика.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd March 2010, 11:26
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте и от мен. От много време се каня да си направя операция, но едва чак сега се навих. Няколко човека ми препоръчаха проф. Бенчев и така се спрях на него. Предстои ми операция на 18.03.2010 г. Понеже досега не съм бил опериран ми е малко странно някак си. Не знам нищо нито как ще протече нито как ще ми се отрази. Имам изкривена ностна преграга и кофти гърбица. Исках да ви попитам понеже ми казаха, че евентуално след като се изправи носа ще дава илюзия, че ще е по-дълъг. Питането ми е дали да го скъся ? Ходих на консултации при професора, направи ми впечатление на сериозен и концентриран човек. За резултат от неговата работа ще мога да ви споделя скоро (само дано всичко да мине нормално). Може ли някой да сподели какво е чувството при излизане от упойка ? Извинете, че задавам толко много въпроси, но просто ми е объркано всичко.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th March 2010, 10:35
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Лично моето мнение е да поискаш промените по нослето ти да са минимални. Защото толкова години си се гледал по един начин, и изведнъж да се видиш по друг е ... най-меко казано шокиращо. Ако не си сигурен, че искаш намаляне- не го прави. Прави само нещата за които си пабсолютно сигурен, че искаш.
При излизане от упойна чуството е различно- аз имам няколко операции и всеки път е различно. Малко ще си замаян в началото- вероятно ще се обадиш по няколко пъти на любимите си хора за да им кажеш колко си добре, след това може всичко да се оправи, а може да вдигнеш малко температура- съвсем малко, но постоянна и това е много уморително, може пък да започне да ти се гади и да повърнеш няколко пъти ... Ей такива неща. Звучи гадно, но това не трябва да те плаши. Всичко минава. Това, което ще остане много по-дълго е резултата на лицето ти. Това трябва да те притеснява, а не упойката.
Късмет ти желая, boec2. И резултат, който да те удовлетвори.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th March 2010, 14:31
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Благодаря ти, че ми отговори. Това означава много за мен понеже както вече знаеш досега не съм опериран и никога не съм бил под упойка (пълна). Благодаря ти за съветите защото честно казано въобще не съм сигурен,че искам да си скъся нослето. По принцип сега си е ok като дължина и мисля, че дори и да стане с няколко mm по-дълго няма да е фатално. Ти как мисиш ? Ако искаш по-късно мога да ти пратя снимки за да изкажеш мнение ? Относно упойката - вече съм малко по-спокоен след като знам различните неща, които могат да ми се случат. То знам, че всеки организъм реагира различно и всеки човек се възстановява po различен начин, но друго си е като имаш някаква нагласа и като знаеш за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd March 2010, 15:15
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Ехоо здравейте пак от мен.
Операцията ми беше в петък. Оперирах се при проф. Бенчев в МВР Болница. Всичко мина гладко и нормалко освен,че малко трудно излязох от упойката. Дъреше ме около 8 часа след като се събудих и бях се нагълтал с около 500 гр. кръв която след това прочистих от себе си.Операцията беше изправяне на ностна преграда и махане на гърбица. Много съм доволен от професора и целият му екип. Всички бяха много прецизни и организирани. За крайният резултат е още рано да кажа. Вчера ми свалиха тампоните а днес гипса. Като цяло носът е още доста подут, но от това което се вижда съм много приятно изненадан и дори и подут както е в момента ми харесва. На който му предстои такава операция горещо му препоръчвам професор Бенчев. Човека е много кадърен и разбира от работата си, много е спокоен и вдъхва увереност. Чао за сега от мен ако на някой мога да бъда полезен да пише
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd March 2010, 17:12
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Боец, честито! Много добре, че всичко е минало добре! И си бил такъв куражлия, в тази тема никой нищо стойностно не е писал, само заяждане... откъде събра информация за доктора?
Нямам търпение да видя снимки!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd March 2010, 10:45
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте,
Събрах информация от моя колежка с която работим. Та тя си е правила при него операция и ми го препоръча. А и след като видях нейният резултат се надъхах още повече. За телефоните има ги в сайта на МВР Болница а и тук във форума ги видях някъде. Събота и Неделя не прави консултации до колкото знам. От престоя ми в болницата наблюдавах, че професора прави адски много операции и идват хора от цяла България за да се оперират при него. В моята стая имаше хора от Бургас, Варна, Благоевград и Крумовград така,че с тези толко операции на ден мисля си, че професора има доста практика и знае точно какво прави и къде се намира.
В моят случай всичко мине много добре само както писах и вчера упойкат си е ебала майката. Препоръчвам на тези които ще си правят операция да си казват точните килограми защото аз казах от рода на около.....и май ми сложиха доста по-силна от колкото трябваше. Излизането от упойката беше ужас обаче направо бях си труп и кръвното ми падна 90 на 60 и с 2 системи успяха да се посъживят. Около 8 часа не можех да мръдна нито да говоря докато не изповръщах цялата кръв която съм погълнал. Направо беше кошмар с тази упойка. Иначе болки няма почти никакви. Възможно е леко да се вдигне температура леки болки за които се пие Аулин и това е. Не е сташно Чао за сега от мен
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th March 2010, 01:05
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте,
Благодаря на всички изказали мнение и препоръки по отношение на този тип операции. Това дава кураж и смелост на хората, на които им предстоят да ги направят а това в адски важен процес а именно - нагласата. Благодаря за пожеланията на всички Скоро ще кача снимки само да поспаднат малко оттоците. Чао и лека от мен на всички.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th March 2010, 13:48
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте отново.
Исках да ви попитам как да кача снимки тук в форума или трябва да ги кача другаде и само да копирам линка ? Имам вече снимки 7 дни след операцията, но незнам как да ги кача.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th March 2010, 14:09
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Дата на операция: 19.03.2010 г.
Хирург: Док. Проф. Румен Бенчев
Вид на корекцията: изправане на носна прегегада премахване на гърбица и скъсяване.
Снимките са преди операцията и 7дни след операцията т.е все още има малки оттоци.
Снимки: http://boec2.snimka.bg/arts/septo-rinoplastika.486605
Други корекции и/или реоперации: не
Ако евентулано не се виждат и немогат да се разгледат снимките ми пишете да ги оправя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: профБенчевМВРболница
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.