IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 28th October 2009, 10:05
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Не виждам как ще се справят при условие 4е този вид операция не е много 4есто правена в БГ
Споко от където и да ти вземат хрущял не остава нито белег нито формата се променя.
Ли4но аз съм доволна от присаждането тъй като носа ми беше адски къс и прили4аше на свинска зурла, сега носа ми има съвсем нормална дължина .Операцията я правих в Англия а цената ми излезе 7000 паунда.
Много пари са това- няма как да си го позволя! Ще пробвам нещо тук и ще се надявам на чудо! Но ти разкажи по-подробно (или ми дай линк, ако си го описвала някъде) от къде ти взеха хрущял, сега като пипнеш нослето там където е хрущяла усеща ли се разлика!? То при мен трябва да се сложи хрущяла на гърба на носа- върху костта и малко се притеснявам дали няма там мястото да го усещам по-меко Чуствам се по-добре като ми казваш, че от мястото от което ще вземат хрущяла ще си остане същото на допир и на вид!
Отговори с цитат
  #132  
Стар 26th March 2011, 22:33
vasko16 vasko16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 2
По подразбиране Kriv nos

zdraveite sorry za latinicata no iskam da vi pitam edin mn tup vupros koito mnogo me drazni znachi kato malak imah navik da si darpam nosa hvashtah go i go vartiah nalqvo nadiasno i to dosta vreme vazmojno li e hru6tiala da se e deformiral ot ednata strana e po mek ot drugata i nosa mi ne e ednakav ot dvete strani HELP pls
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пръсажданенакостхрущялнаноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.