IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th June 2008, 14:25
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране Здравейте

Привет мили момичета с удоволствие Ви чета, но днес реших да Ви помоля за съдействие. Съвсем скоро мисля да минавам на трети етап и не съм сигурна дали правилно съм разбрала - шунката по два пъти в седмицата ли е позволена или всеки ден чета и в книгата, но така и не разбрах. може вече да е свинска, но по колко пъти. да не стане да си хапвам всеки ден и да си върна килограмите малко ме е страх да не объркам нещо, че двумесечният ми труд ще отиде на кино мола Ви да ми обясните в трети етап- месата и по колко е разрешено от тях.и може ли пушено филе - два месеца ме беше страх да рискувам и ми се иска да съм сигурна.Благодаря Ви от сърце от края на април започнах диетата-спазвала съм я стриктно, единствените ми отклонения са общо 4 кафета с малко мляко, но мисля не ми се отрази.до момента съм отслабнала приблизително 10 килограма и мисля да ги запазя.не съм нито слаба, нито пълна, но се чувставам прекрасно.само дано успея да се преборя с този етап, защото ми изглежда най-важен и решаващ.поздрави на всички от мен забрави да попитам, ако не се яде всеки ден пълнозърнест хляб фатално ли е?също ме е страх да правя галавечери, просто изпитвам ужас да не си върна килограмите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th June 2008, 15:18
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Опитвала ли си се да разбереш кои храни как ти се отразяват на организма? Защото едно е теорията какво и кога да се яде, съвсем друго е различните видове храни как ти се отразяват. Има хора и хора, както има такива, които се тупчат в 10 вечерта с пържени картофи и шоколади и стоят на 42 кг, така има и хора, които за да постигнат тяхната физика, трябва да водят стриктни режими. Разбери коя храна как ти действа, това е много важно
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:07.