IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd April 2009, 14:56
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Аз не се изразих правилно - отггоре, над самите ноздри, от двете страни имам нужда от запълване diastemma, мислиш ли, че е опасно с липофилнг, мен адски много ме е страх да не остана с оток и да не се абсорбира мастната тъкан.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd April 2009, 21:47
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Струва ми се, че всички видове филъри са временно решение.
С липофилинга на нос конкретно не съм запозната, но по мое мнение той е добър за меки тъкани, а не за корекция на място, където липсва кост.
Всичко освен операцията не може да ти гарантира хубав и траен ефект.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th April 2009, 12:57
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Моята операция беше преди 11 дни и още не съм видяла резултата,но нито нещо ме боли,нито чувствам някаква промяна .Присаден ми е хрущял от носа в една от ноздрите от външната страна,за да изглежда по-прав.Не миля ,че тази интервенция е опасна,особено щом специалистът си разбира от работата.След 6 дни ми махат гипса и ще кажа впечатления.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th April 2009, 02:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka
Моята операция беше преди 11 дни и още не съм видяла резултата,но нито нещо ме боли,нито чувствам някаква промяна .Присаден ми е хрущял от носа в една от ноздрите от външната страна,за да изглежда по-прав.Не миля ,че тази интервенция е опасна,особено щом специалистът си разбира от работата.След 6 дни ми махат гипса и ще кажа впечатления.
При кого си прави операцията?
Аз имам присаждане на хрущял за да ми се удължи носа тъй като след една операция при емил георгиев беше ме направил направо като прасе.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th April 2009, 09:32
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

want сега как е нослето. при кого се оперира ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th April 2009, 21:04
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Аз бях при Джамбазов.want,ти как си след втората операзия,при кого беше и доволна ли остана?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th April 2009, 23:25
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

предлагам да направим една тема за псевдо ринопластика,явно доста не си разбират от работата
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th April 2009, 09:08
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

6eilka, стискам палци резултата да ти хареса!
А колкото до темата за лекари, които не си разбират от работата- аз съм за с двете ръце! Трябва да има такава тема!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th April 2009, 12:52
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

Аз съм за също ,с една ринопластика съм и обмислям втора ,просто не съм доволна от резултата ,недостатъчно изпипан връх просто се вижда чене е достатъчно работено,което ме навежда на мисълата че просто не е приложена техника а е орязано на едно две места ,колкото да се каже че има операция................................Т ака че момичета отваряйте си очите.За обработка на връх смятам че България нямат техниката ,което е най трудното в ринопластиката,докато обработка на гърбица правят ,но и за това е спорен въпроса колко добре.Първата ми операция е правена уж при най големия специалист по ринопластики в България,така че всеки сам да си прави изводите........................
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th April 2009, 16:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria999
Аз съм за също ,с една ринопластика съм и обмислям втора ,просто не съм доволна от резултата ,недостатъчно изпипан връх просто се вижда чене е достатъчно работено,което ме навежда на мисълата че просто не е приложена техника а е орязано на едно две места ,колкото да се каже че има операция................................Т ака че момичета отваряйте си очите.За обработка на връх смятам че България нямат техниката ,което е най трудното в ринопластиката,докато обработка на гърбица правят ,но и за това е спорен въпроса колко добре.Първата ми операция е правена уж при най големия специалист по ринопластики в България,така че всеки сам да си прави изводите........................
И кой е той
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пръсажданенакостхрущялнаноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.