IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2009, 09:28
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

buratino, а за резултатите на Бенчев какво мислиш? Аз не разбирам от всичките тези мазила, но знам, че ако резултата е ужасен с каквото и да се мажа полза няма да има! Не знам как е ако се харесаш! Дано да разбера и аз!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd November 2009, 09:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Валя, твоите ноздри са на различно ниво от външната страна, затова ти е казал така. Не че някой друг, освен теб, забелязва, че са ти на различно ниво.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd November 2009, 09:44
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Много е вероятно никой друг да не забелязва! Аз само споделям мнение! Нищо лично към който и да е лекар! Значи когато са на различно ниво от външна страна- това не може да се поправи, така ли? А може да се поправи, ако ноздрите са като ... на Юксел Кадриев ... примерно!? На мен това ми се струва по-трудно, но аз пък не съм лекар! Знам ли!? Толкова се обърках вече!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd November 2009, 09:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
А може да се поправи, ако ноздрите са като ... на Юксел Кадриев ... примерно!?
Да, макар че едва ли ще станат идеални.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd November 2009, 10:00
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ясно- благодаря ти, sibi. Кофти е, че при мен ноздрите не могат да се поправят, но поне вече няма да си правя илюзии за това! В крайна сметка, може би само аз си го виждам!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd November 2009, 11:55
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Вале,ако мога да те успокоя поне мънинко,ще ти кажа честно,че не съм забелязала Юксел да има проблем с носът си.Ще обърна внимание.Ето,виждаш ли,аз съм една от тези,които се вглеждат в носовете на хората и въпреки това съм пропуснала да видя определен кусур.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd November 2009, 12:07
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

хм, специално на Юксел двете му половини на лицето са толкова различни, че ако закриеш едната, и видиш другата, все едно гледаш двама различни мъже.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd November 2009, 12:09
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Е, на мен пък ми каза, че трябва да си платя, защото процедурата била чисто козметична! А аз имам и изкривена преграда. Не знам вече- имам чуството, че като отидеш на консултация и лекарите на място решават каква сума да ти обявят и ваобще какво е възможно да се направи по конкретния случай, или по-точно те какво са склонни да направят!
Значи докторите отидоха и специално за мен провериха за нос и за уши. За нос - се поема от касата, за уши - не.
Това, което ми идва наум е, че на теб ти е поискал пари, защото операцията е вторична. Едва ли държавата ще тръгне да поема фиксирането на мазалото на всеки некадърник.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd November 2009, 12:18
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Лелеее хорааа, имате "професионално" изкривяване вече от тия носове. За първи път чувам ... и виждам, че ЮксЬел имал проблеми с носа. Погледнах и се оказахте прави. Едната ноздра няма много общо с другата:

__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd November 2009, 12:22
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

И аз сега виждам за пръв път,че носът му е кофти наистина!ИЗВОД:ПО-ВАЖНО Е ЦЯЛОСТНОТО ИЗЛЪЧВАНЕ НА ЧОВЕК,А НЕ ОТДЕЛНИТЕ ДЕТАЙЛИ!Юкси е харизматичен мъж и заради това повечето тук/болни на тема носове/,дори не сме заподозряли проблемът му.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: профБенчевМВРболница
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.