IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 3rd May 2009, 17:06
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

А какъв е бил проблема,че да заведе дело?
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 3rd May 2009, 19:50
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не бих казала не6то ако не е със сигурност!
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 3rd May 2009, 19:54
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
не бих казала не6то ако не е със сигурност!

повече няма дума да кажа за един псевдо хирург!
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 3rd May 2009, 19:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
А какъв е бил проблема,че да заведе дело?
Както казах, не съм сигурна дали заведе дело, или той й върна парите след няколко разговора с адвоката й, писала е, прочети й по- старите постове.
А проблема, поне от снимките, които видях... беше си направо осакатена.
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 2nd June 2009, 11:38
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да споделя с Вас дали на някой му се е случвало да има такива подозрения.
В 7.30 отварям болницата ,приемат ме обличат ме и започвам да чакам.
След две тежки и продължителни операций преди моята , към 16 ч. ме вкарват в операционната ,там се мотаят лекари, сестри,санитари но моя доктор го няма.
Лягам анестезиолога ме подготва , сестрата ме връзва и чувам някакъв непознат лекар с маска да пита анестезиолога - " Имам ли време " - анестез.отговаря - "Сега я подготвям ,слагам и упойка"
Аз шаш, питам анестез. - "Ама, нали д-р ..... ще ме оперира" - " Да , д-р ..... ще Ви оперира." Заспивам.....вече ме е отпуснала упойката и усещам къде ме работят, но не си спомнам да ме е боляло и чувам, явно анестез. казва " Хайде свършвай". След няколко часов престой си тръгвам към 19.30 -20 ч. без да видя моя лекар.
Сега там където усетих ,че ме работиха, поради моето предварително събуждане хирурга ми е пришил - придърпал конеца и ми се получава една бръчка, която води до още две новообразувани бр. Анестез. си е изчислил точно упойката за времето което е нужно , но ако хирурга не е пластик , а е друг вид хирург, поради неопитност явно не му е стигнало времето на упойката за да довърши нормален шев.
Мисля си, кой ли коремен хирург ме е правил , защото съм убедена ,че този който пита дали има време , той ме е оперирал , а в тази б-ца няма друг пл.хирург освен моя.
Когато б-ците бяха държавни, това бе честа практика, уговаряш се със светилото , а те оперира асистента му.
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 2nd June 2009, 13:24
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Жалко че нямаме работеща съдебна система,защото алчноста на някой лекари няма граница.Правят по няколко операцийна ден оттам идват проблемите, забравят че и те са хора а не богове. Много са мили докато си платиш, след това те захвърлят на сестрите, кото ти е писано.
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 2nd June 2009, 17:21
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Да споделя с Вас дали на някой му се е случвало да има такива подозрения.
В 7.30 отварям болницата ,приемат ме обличат ме и започвам да чакам.
След две тежки и продължителни операций преди моята , към 16 ч. ме вкарват в операционната ,там се мотаят лекари, сестри,санитари но моя доктор го няма.
Лягам анестезиолога ме подготва , сестрата ме връзва и чувам някакъв непознат лекар с маска да пита анестезиолога - " Имам ли време " - анестез.отговаря - "Сега я подготвям ,слагам и упойка"
Аз шаш, питам анестез. - "Ама, нали д-р ..... ще ме оперира" - " Да , д-р ..... ще Ви оперира." Заспивам.....вече ме е отпуснала упойката и усещам къде ме работят, но не си спомнам да ме е боляло и чувам, явно анестез. казва " Хайде свършвай". След няколко часов престой си тръгвам към 19.30 -20 ч. без да видя моя лекар.
Сега там където усетих ,че ме работиха, поради моето предварително събуждане хирурга ми е пришил - придърпал конеца и ми се получава една бръчка, която води до още две новообразувани бр. Анестез. си е изчислил точно упойката за времето което е нужно , но ако хирурга не е пластик , а е друг вид хирург, поради неопитност явно не му е стигнало времето на упойката за да довърши нормален шев.
Мисля си, кой ли коремен хирург ме е правил , защото съм убедена ,че този който пита дали има време , той ме е оперирал , а в тази б-ца няма друг пл.хирург освен моя.
Когато б-ците бяха държавни, това бе честа практика, уговаряш се със светилото , а те оперира асистента му.
Като ходиш на контролен преглед , попитай твоя доктор дали е така , и може би по реакцията му ще прецениш дали лъже .
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 2nd June 2009, 19:12
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да права си, ще го попитам по подходящ начин , да му видя реакцията.
А самия отговор го знаеме.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 2nd June 2009, 20:43
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Аз,на генекологична операция преди година в държавна болница не дадох да ми поставят упойката преди да видя доктора си.Мисля че всеки има право на това и никой не би ви отказал такава претенция.Трябва просто да казваме това което ни притеснява,особено след като си плащаме за това.
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 3rd June 2009, 10:03
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
Аз,на генекологична операция преди година в държавна болница не дадох да ми поставят упойката преди да видя доктора си.Мисля че всеки има право на това и никой не би ви отказал такава претенция.Трябва просто да казваме това което ни притеснява,особено след като си плащаме за това.
Много правилно, но може ли да ми мине на ум в днешно време, че такова нещо може да се случи, при пластичен хирург който си избрала , консултирала няколко пъти , интервенций няколко пъти и пълно заслужено доверие .Веднъж на маниполация, без да искам давам 100 лв. в повече ,забелязах го вечерта, ама си викам, може би нещо аз съм объркала в изчисленията.Той ми звани след малко казва ми същото и връща парите.
От сега нататък и аз ще практикувам като теб. Благодаря.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.