IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 14th April 2011, 10:11
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs down Не ходете при д-р Мария Николова

Тъкмо търсех черен списък на лекарите в Пловдив, за да я включа там! Безкруполна и алчна! Не знам как има хора, които печелят точно по този начин и манипулират хората в нужда, за лична сметка. Мислех, че само аз съм потърпевшата, докато скоро научих, че не е така!!!

Постоянно иска пари за нови и ненужни неща...
Наистина е добър гинеколог, но защо не използва уменията си за да помага на хората?

Вече цели 6 месеца ми бие инжекции Ретарпен, уж че съм имала някакви бактерии в кръвта, на всяка инжекция ми прибира по 25лв, отделно ме излъга, че имам раничка на шийката, оттам ми иска 70лв за лекарство, което ми предлага тя. Същото лекарство открих за 20лв от чужбина.

Няколко дена преди това бях при друг гинеколог, не ми каза, че имам раничка... но както и да е за всеки случай ме намаза, на всяка жена и ставала раничка от хормоните... само че тя алчна, иска да ми продаде от нейните лекарства за 70лв пак, защото сигурно от 1 път нямало да има ефект.. хаха!

Отделно без да искам ме прегледа на видеозон и ми прибра 50лв...


Незнам, може би не с всички клиенти е такава, а само с които прецени, защото всеки път ме подлага на анкети, къде работя, какво уча... Нали, ако има начин да ми дърпа пари и да е сигурна, че има откъде да си ги набавям....
Отговори с цитат
 

Етикети
д-р мария николова

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НеходетеприМарияНиколова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.