IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 4th August 2009, 12:13
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LoVeLy
Мерси за изчерпателните отговори Действително и аз се притеснявам от добавките (предимно в сиренето, защото само него купувам от магазина) и смятам да заместя сирене с извара. Скоро си мерих см (бедра, ханш...) и общо взето остава да намаля обиколката на бедрата, а знам че те се оформят мнооого трудно и най вероятно ще се наложи да изключа млечните за известно време и после постепенно и в малко количество да ги добавя пак. Хич не ми се иска да се отказвам от млечните (много ги обичам )
пробвай няколко дни и виж как ти се отразява без млечни в менюто
ако отслабваш тогава при диета ги избягвай
а при консумация на млечни ако задържаш ги ползвай след това при затвърждаване и задържане на резултата
а колкото до бедрата - повече водичка, някакви упражнения и по малко въглехидрати
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 6th August 2009, 11:52
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

Хей сега да питам спецовете по хранене

вредно ли е да се хапва малко плод преди лягане? това ми е любим навик и го правя дори когато съм на диета и все още не е имало негативни резултати, но се чудя дали отслабването ще става по-бързо без това удоволствие? Под малко плод имам впредвид наистина малко - 1 нектарина, 150 гр. диня, или две малки смокини?

Мерси предварително, но не мога да намеря в гугъл точен отговор на това питане
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 6th August 2009, 11:55
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

според мен зависи от плода смокините никак не са "диетични", за разлика от ябълките например.. но нека се включи и някой по-запознат
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 6th August 2009, 11:57
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Мненията за млечните наистина са противоречиви. Някои при НВД не свалят, докато ядат млечни, при други хора няма проблем. Ако сваляш докато ядеш млечни, значи- в твоя случай, всичко е ок. На мен не ми влияят негативно и ги ям. Други задържат вода при консумация на млечни продукти, това не означава, че не отслабват. Но относно изварата и в единия и в другия случай няма проблем, освен ако не си на хранене тип Аткинс и то начална фаза. Кашкавалът и сиренето се ограничават при нискомазнинното НВД и заради мазнините, при ВМ-НВД: няма проблем. Относно киселото мляко, особено домашното, има много писано и при ВМ-НВД се вписва чудесно, тъй като бактериите, при млечнокиселата ферментация, се"хранят" с въглехидратите (т.е. реалното количество на въглехидрати в него е доста редуцирано). Бързо се усвоява прясното мляко, него трябва да ограничаваш при НВД и ако го пиеш, трябва да внимаваш за общото количество въглехидрати за деня. Също така то трябва да е с по-нисък % мазнини, за разлика от киселото, защото- както знаеш, комбинацията мазнини +лактоза- лепи..........
Има хора, които спазват вегитарианско НВД и те консумират основно яйца, млечни и зеленчуци, така че всичко е индивидуално.
И все пак за един разумен дългосрочен план, като НВД, е важно неговото разнообразие. Според мен, освен та, трябва да консумираш млечни, дори и да доведат до евентуално слабо забавяне на свалянето на килограми.
Какво всъшност е това ВМ-НВД?
Малко off topic вероятно, но да попитам
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 6th August 2009, 12:02
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Абревиатура на Висока Мазнинна- Ниско Въглехидратна Диета.
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 6th August 2009, 16:04
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 6th August 2009, 17:33
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Черешка
Хей сега да питам спецовете по хранене

вредно ли е да се хапва малко плод преди лягане? това ми е любим навик и го правя дори когато съм на диета и все още не е имало негативни резултати, но се чудя дали отслабването ще става по-бързо без това удоволствие? Под малко плод имам впредвид наистина малко - 1 нектарина, 150 гр. диня, или две малки смокини?

Мерси предварително, но не мога да намеря в гугъл точен отговор на това питане
Вредно едва ли е, но все пак зависи от целите ти. Ако искаш да отслабваш не е много разумно, въпреки че от един път едва ли ще стане нещо. По принцип плодове/въглехидрати/ не е желателно да се ядат вечер и все пак има хора и хора и на някой изобщо не им пречи.
Отслабването определено ще става по-бързо без плодове.
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 7th August 2009, 11:09
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maika
Цитирай:
Първоначално написано от Черешка
Хей сега да питам спецовете по хранене

вредно ли е да се хапва малко плод преди лягане? това ми е любим навик и го правя дори когато съм на диета и все още не е имало негативни резултати, но се чудя дали отслабването ще става по-бързо без това удоволствие? Под малко плод имам впредвид наистина малко - 1 нектарина, 150 гр. диня, или две малки смокини?

Мерси предварително, но не мога да намеря в гугъл точен отговор на това питане
Вредно едва ли е, но все пак зависи от целите ти. Ако искаш да отслабваш не е много разумно, въпреки че от един път едва ли ще стане нещо. По принцип плодове/въглехидрати/ не е желателно да се ядат вечер и все пак има хора и хора и на някой изобщо не им пречи.
Отслабването определено ще става по-бързо без плодове.
Благодаря за отговора, мисля, че и аз дълбоко в себе си го знам това, само където не исках да го приема, защото много обичам плодове Ще опитвам по няколко дни в седмицата без тях, да видим! Ако не здраве да е :P
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 8th August 2009, 11:43
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте и от мен! :P Също предварително се извинявам, ако не задавам въпроса си в подходящата тема! Та...исках да попитам момичетата, които са отслабнали с внушителни килограми - 20,30...как стои въпроса с увисналата кожа?! Преди 2-3 години бях 55 кг, но стигнах до 85(колкото съм сега). Ходих на ендокринолог - изследваха ми това онова и се оказа, че е в следствие на хормони, защото така или иначе не съм си сменяла начина на живот, нито храненето и изведнъж бум! Сега ме заплашва опасност от диабет и единственто, което лекарите ми казаха е да отслабна! За нещастие пък имам и гинекологични проблеми и пия противозачатъчни, а всички знаем как се дебелее от тях! Сега започвам режима на д-р Огнянов, но знам, че при него се свалят повечко килограми за по-кратко време и сега когато съм 85 .. ако успея да сваля 30...това е почти 1/3 от теглото ми...сигурно ще имам много увиснала кожа(за стрии не говоря, те...са си неизбежни, а и вече имам доста от надебеляването:>). Затова искам да питам как стои този въпрос при другите момичета? Благодаря Ви много...
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 24th August 2009, 13:49
aizinami aizinami не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране Похапвайте всичко и пийте Инхуа

Продуктите ИНХУА са на растителна основа и не са вредни за тялото ви, а ефекта е трайно и лесно отслабване. Регулират чревната флуора и изгарят вредните натрупани мазнини.
Ако искате да прочетете повече информация вижте на
http://inhua-otslabvane.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:27.