IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th December 2006, 11:45
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

За пак с мойто черногледство ,ама една колежка на майка ми още е като ''умряла" след хим. пилинг Цялата й кожа е в "като обгорени" петна месеци след пилинга Според мен много внимавайте на кого се доверявате
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th December 2006, 13:04
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране Re: .......

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Чета с интерес писаното за пилингите,но все пак не съм на ясно това дали да се направят 1 или 3-4 процедури за избелване зависи само от състоянието на кожата или от метода на пилинг.
Аз лично се колебая между билков и тоя с трихлороцетна киселина.
Чета,че на някои препоръчали няколко процедури,а на други еднократно.Дали пък тук не играе роля силата на химикала с който се работи.
Правилно си разбрала- и двете са верни
Билковият се прави еднократно, а с трихлороцетна- 4 пъти
Тези и двата са сравнително нови и няма опасност от усложнения като при глюколовия..
Ами всъщност трябва да решиш дали за почти едни и същи пари да се обелиш четири пъти или един
Четири кожи да смениш определено ще е с по- добър резултат , НО... проточват се нещата- всяка следваща процедура се прави ВЕДНАГА след като си спряла да се белиш... За Н.Г. вече нямаш време за този..
За да си сигурна, че с докторката говорите за едно и също нещо- "билковият" се казва 'Green peel", а с трихлороцетна "Easy peel"
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #43  
Стар 5th December 2006, 17:21
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
За пак с мойто черногледство ,ама една колежка на майка ми още е като ''умряла" след хим. пилинг Цялата й кожа е в "като обгорени" петна месеци след пилинга Според мен много внимавайте на кого се доверявате
Aми тя сигурно си е правила дълбок пилинг, който е с най силния процент киселина. Там възстановяването е доста повече време и пазенето е много сериозно И ако не е успяла да се справи с някои от инструкциите напълно е възможно да и се появи проблем. Аз точно за това се отказах от него
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #44  
Стар 14th December 2006, 09:12
Ivanina Ivanina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
Глюколовият е един от най-старите и непремерени пилинги... На повечето места почистват лицето с ацетон преди пилинга... Няма крем, който прекъсва реакцията и има опастност киселината да продължи да действа и след процедурата.. Понякога се получава неравномерно изгаряне на кожата и пигментации.. Сестра ми си прави преди 2-3 год (без да ми каже ) и като се обади да ми реве по телефона тогава разбрах.. Лицето и беше на места изгоряло, а около устните , защото имала по- дълбоки бръчки, докторът я мазал повечко... В резултат се сдоби с пигментация, която изглеждаше като катинарче около устата и... После трябваше да мине време, за да си направи Easy peel (друг химически), че да махнем пигментациите...
НО глюколовият е в пъти по- ефтин и за съжаление заради това и заради липса на информация хората се подлъгват...
Това е пълна глупост! Извинявай!
Последните разработики са с наночастици, което позволява по-дълбоко проникване; няма АБСОЛЮТНО никакво изгаряне, много равномерно е и е с изключителен резултат.Не знам къде е ходила сестрати и кой си е правил ескперимнти с нея, но при мен и поне 4-5 приятелки няма нищо такова.Ако някой и е слагал 70-80% киселина, може и това да се получи, но в терапиите на Биолайн в Хайкер център най-високия процент е 40 и няка как да стане грешка.След киселината слагат и някакъв серум, който спира действието на киселината, следва маска и крем.
Който иска да пробва и да видим дали ще изгори
При това изобщо не излиза по-ефтин(за съжаление) една процедура е 45лв., а трябва минимум 5
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14th December 2006, 12:40
Astreia Astreia не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Момичета, я кажете, може ли да се прави пилинг на кожа под 30 години?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 14th December 2006, 16:50
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

що не
аз съм си правила с нисък процент за премахване на пигментация от акне и мн добре ми подейства. искам пак, ама няма как
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #47  
Стар 18th December 2006, 17:45
DDeli DDeli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Цитирай:
Първоначално написано от DDeli
И аз днес ходих на химически пилинг. Всъщност имам някакъв много ситен обрив от доста време и ми дадоха крем за него. Но Д-р Паскова препоръча и хим пилинг (общо 4 пъти) през 12-14 дни. Засега се чувствам добре - съвсем малко ми "дърпа" кожата.
DDeli, ти повърхностен или средно дълбок пилинг си прави?
Повърхностен, с 40%. Вече направих и втория пилинг. Пак леко ми дърпа, но определено леките несъвършенства на кожата ги няма.
Иначе лющенето ще да е било много незабележимо след първия а и след втория пилинг защото дори не съм видяла и кожичка по лицето си...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 18th December 2006, 22:11
Ivanina Ivanina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Да, така беше и при мен всеки път, а след 4-та и 5-та, все едно не беше мойта кожа.Никога не съм имала лющене(видимо) или изгаряне, а само леко опъване и то за около ден.Ти къде си го прави и с каква киселина?
Но над 40% може да има и по-тежки странични реакции, а ефекта не е нищо повече.По-добре да се направят повече процедури, отколкото по-висок процент киселина.
Успех на всички
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th December 2006, 09:34
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Всяка кожа е различна....аз си правих и със 70% /гликолов/ и нямах проблеми никакви, а ефекта е по-голям!!!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 26th December 2006, 17:12
Denise Denise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Здравеите,за да не отварям нова тема ,реших да пусна въпросчето си тук.Подариха ми ReFinish комплекта на Лореал..мисля ,че е нещо като химически пилинг за ползване в домашни условия.Някои от вас ползвали ли са го,доволни ли сте?Аз нещо му нямам много доверие
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:58.