IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 16th June 2010, 11:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
витамин С - ампули.
синтетичните витамини са кофти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 19th June 2010, 00:07
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Сори за спама - marisabela, все слушам за несинтетичните витамини по ТВ, но никой не смее да им направи реклама. Та, кои всъщност са те (като изключим плодовете и зеленчуците)?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 19th June 2010, 13:11
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, момичета! Моля ви да ми кажете отока равномерен ли е по целия нос или на различни места е различно подуто. При мен между очите от едната страна е по-подуто отколкото на другата, дясната стена също е различна от лявата, на връхчето същата работа???
Отговори с цитат
  #54  
Стар 19th June 2010, 16:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teodorka
Здравейте, момичета! Моля ви да ми кажете отока равномерен ли е по целия нос или на различни места е различно подуто. При мен между очите от едната страна е по-подуто отколкото на другата, дясната стена също е различна от лявата, на връхчето същата работа???



И при мен е така,от време на време се психирвам,но се сещам за думите на ЙордановНормално е да са различни,неплавни,което създава илюзия,че е крив...но е прекалено рано,за да бъде оформен!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #55  
Стар 19th June 2010, 19:23
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Мерси, Марисабелски! Дано си права, че изглеждам като след боксов мач
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th June 2010, 05:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teodorka
Мерси, Марисабелски! Дано си права, че изглеждам като след боксов мач
аз от първата рино бях като пребита до смърт от Майк Тайсън в най-върховата му форма

сестра ми едва не побегна,само сви очи и смотолеви-какво сте й направили



Еми то си е чисто варварство .....да се оперираш в касапница нефертити,излизаш като квазимодо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #57  
Стар 24th June 2010, 15:20
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Teodorka
Мерси, Марисабелски! Дано си права, че изглеждам като след боксов мач
аз от първата рино бях като пребита до смърт от Майк Тайсън в най-върховата му форма

сестра ми едва не побегна,само сви очи и смотолеви-какво сте й направили



Еми то си е чисто варварство .....да се оперираш в касапница нефертити,излизаш като квазимодо
Какво правят в тази клиника направо се чудя, но след рино там възстановяването е ужасно дълго и доста по-трудно..... Моя приятелка се оперира там пред няколко месеца и се възстановява повече от месец, а аз след рино при Джамбазов на 20-тия ден все едно не съм се оперирала.... като изключим отличния козметичен ефект след операцията
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 24th June 2010, 16:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spring

Какво правят в тази клиника направо се чудя, но след рино там възстановяването е ужасно дълго и доста по-трудно...
мога само да си припомня,че се едва отворих очи,не си чувствах нищо...неможех дори кутрето да си мръдна....цялата бях в кръв-коса,лице,уши,врат.Бях всичките цветове на дъгата.На третия ден очите ме се подуха и сълзяха,защото неможех да ги отворя.Боляха ме челюсти,зъби,цялата глава с тила.Едва говорех с натъпкани тампони в носа,които стояха почти седмица
Сегашният ми лекар каза,че съм била щастливка,че не съм получила инефкция и директно в мозъка и си отивам...небивало дълго време за тампони в носа!
Синини,жълтини 3 седмици...............няма да продължавам с описанията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #59  
Стар 24th June 2010, 18:03
rvankova rvankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Сливен
Мнения: 26
По подразбиране

spring пускала ли си снимки но твоето носле?Ще е удобно ли ако качиш може и на лични,за да видим още едно творение на доц.Джамбазов?!Силно се интересувам от неговата работа понеже ми предстои рино при него през октомври!!!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd October 2010, 13:38
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Правете си студени компреси от смрадлика( тетра)! Помага много!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Oтоцитеследоперациятапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:33.