IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 13th March 2011, 16:52
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Аз досега не съм имала проблем с качеството на някоя тяхна дреха, но да си призная не пазарувам много често от там, така че може да се дължи и на това..
Отговори с цитат
  #122  
Стар 29th March 2011, 01:33
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Thumbs down

TERRANOVA са абсолютни дрипи!Няма такива ПАРЦАЛЧЕТА просто!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 29th March 2011, 02:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
TERRANOVA са абсолютни дрипи!Няма такива ПАРЦАЛЧЕТА просто!
Има,калиопе са пак дрипави и тали уей/нищо,че са швейцарски/.сещам се още за бершка,ню йоркър ...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th March 2011 на 02:56
Отговори с цитат
  #124  
Стар 30th March 2011, 12:00
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Има,калиопе са пак дрипави и тали уей/нищо,че са швейцарски/.сещам се още за бершка,ню йоркър ...
Хах аз пазарувам точно от тези магазини. Не бих казала, че ходя в дрипи. Марисабела, не всички имат възможност да се обличат от подиумите и най-лъскавите магазини на Шанз Елизе
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 30th March 2011, 15:24
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady Виж мнението
Хах аз пазарувам точно от тези магазини. Не бих казала, че ходя в дрипи. Марисабела, не всички имат възможност да се обличат от подиумите и най-лъскавите магазини на Шанз Елизе
Terranova,Caliope и ощЕ няколко марки,които са на приземния етаж в МОЛА(то това,че са разположени там,не е случайно)са си парцали отвсякъде!!!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 30th March 2011, 15:48
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

По големи боклуци от тези в Ню Йоркър просто няма!Макар че дрехи който варират в един и същ ценови клас няма как да са особено различни по качество, така че и калиопе и тели и страдивариус и бершка и манго са един дол дренки.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!

Последно редактирано от snobkata : 30th March 2011 на 15:51
Отговори с цитат
  #127  
Стар 30th March 2011, 17:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Rockstedy иронията ти не променя фактите за качеството им и не е нужно да се ходи в париж,за да си облечен добре
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #128  
Стар 30th March 2011, 21:09
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Thumbs down

Истината е,че като свикнеш с по-high клас дрешки,не можеш да харесаш нищо от Тerranova,NewYORKER ,Caliope и т.н.,защото правиш сравнение и виждаш, че изобщо не си заслужават(дори и да са по-евтини)и приличат все едно са от магазин second hand
Отговори с цитат
  #129  
Стар 31st March 2011, 05:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Именно,с такива парцали само вкъщи стоя.То е срам да излезнеш с такъв провиснал парцал-материите нямат никакво качество.А този улично пубертетски стил хич не ми допада.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #130  
Стар 30th April 2014, 09:45
lumpyy lumpyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Хмм. Секънд хенд не е синоним на износено и с лошо качество, даже в практиката се наблюдава обратното. По магазините за втора употреба съм попадала на много качествени и абсолютно нови дрехи, които не могат да се намерят никъде в България, като например оригинални неща на h&m, произведени в Швеция или Франция в отлично състояние. (За справка стоките в българските h&m-и се правят в Бангладеш, Киргистан и други подобни държави от недалечния изток, като качеството на изработката е доста различно от произведените в Швеция или Франция, да речем, но цената тук не е по-ниска.) Имам една такава блуза, на която попаднах миналата година, оригинална, h&m made in Sweden, често я нося и изобщо не е мръднала. Сравнена с блуза от Страдивариус, която купих за баснословна сума от един тукашен мол, която се раздърпа още след първото изпиране според инструкциите. Секънд хенд не е обезателно синоним на грозно и износено. А за Теранова съм съгласна, че доста от стоките им са твърде скъпи за ниското си качество, но и там има изключения. Попадала съм на хубави неща и там.. Просто трябва да се подбира. Това важи за всички магазини.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Terranova
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:43.