IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th April 2011, 13:21
boboto0y boboto0y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 16
По подразбиране

мляко с мед сутрин на гладно, чаша топла вода,киви,овесени ядки,трици, ленено семе, ленено олио.Храня се само салати (салата от зеле,моркови)(домати,чушки) и др. плодове (сини сливи,ябълки,кивита на гладно какви ли не други) , доматен сос, много течности вода,нат. сокове............. спортувам всеки ден наи - малко 40мин ... и ходя на 3 дена и то ако изпия хапчета сена (лакс-с)
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th April 2011, 13:39
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Бобо, аз продължавам да мисля, че е най-удачно да се консултираш със специалист за храненето, защото при различните форми на запек, съответно и храните са различни.Лекар поставил ли ти е диагноза какъв е запекът при теб - атоничен или спастичен?На моя приятелка и бяха изключили тотално ябълките от менюто, изобщо мн е индивидуално всичко.Консултирай се не само с нас-лаиците , а и със специалисти
п.п. Защо не ядеш месо и риба??? и последно : мн положителни отзиви от френският мек лаксатив “LaxaL” от серията Botanic, дозиран в целулозни капсули-действа с натрупване и е напълно безобиден (не само че не предизвиква "лениви черва" , а напротив, чрез механизма си на действие той възстановява чревната моторика.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!

Последно редактирано от snobkata : 5th April 2011 на 13:46
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th April 2011, 11:28
boboto0y boboto0y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 16
По подразбиране

ще си взема лаксал да пробвам с него. Препоръчаха ми комфортекс и вчера го взех ще видя каква ще е ползата. Благодаря много за съветите !
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th April 2011, 11:44
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от snobkata Виж мнението
Бобо, аз продължавам да мисля, че е най-удачно да се консултираш със специалист за храненето, защото при различните форми на запек, съответно и храните са различни.Лекар поставил ли ти е диагноза какъв е запекът при теб - атоничен или спастичен?На моя приятелка и бяха изключили тотално ябълките от менюто, изобщо мн е индивидуално всичко.Консултирай се не само с нас-лаиците , а и със специалисти
п.п. Защо не ядеш месо и риба??? и последно : мн положителни отзиви от френският мек лаксатив “LaxaL” от серията Botanic, дозиран в целулозни капсули-действа с натрупване и е напълно безобиден (не само че не предизвиква "лениви черва" , а напротив, чрез механизма си на действие той възстановява чревната моторика.
Подкрепям мнението ти-Laxal е добър продукт,няма ефектите на привикване както е при сенасъдържащите!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th April 2011, 08:30
nikolina1966 nikolina1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Някой да е пил Натуралакс?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th April 2011, 11:32
boboto0y boboto0y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 16
По подразбиране

аз съм го пила,но при мене нямаше ефект. Една позната ми го препоръча при нея това било единственото нещо което и помагало. Индивидуално е
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th April 2011, 19:39
boboto0y boboto0y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Здравеите! Аз съм от Плевен и днес проверих в наи-малко 10 аптеки и нямаше Лаксафит. Някои да знае от къде мога да го поръчам ?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th April 2011, 20:00
boboto0y boboto0y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boboto0y Виж мнението
Здравеите! Аз съм от Плевен и днес проверих в наи-малко 10 аптеки и нямаше Лаксафит. Някои да знае от къде мога да го поръчам ?
В Плевен или София
Отговори с цитат
  #49  
Стар 16th April 2011, 20:16
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Сийка, за запек се говори при по-малко от 3 изхождания седмично. Все пак всичко е индивидуално, но един път на ден е съвсем добре. Аз не ходех по 7-10 дни, когато имах проблеми.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th April 2011, 20:19
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boboto0y Виж мнението
Здравеите! Аз съм от Плевен и днес проверих в наи-малко 10 аптеки и нямаше Лаксафит. Някои да знае от къде мога да го поръчам ?
Аз си купувам лаксафит от дрогерии лечител в София. Но се беше изчерпало и нямаше дълго време. Затова съм се заредила с 2 опаковки, за всеки случай.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: долихосигмаДългодебелочервоЗапек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.