IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 4th April 2013, 19:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Валента, поклон!
Аз лично приемам много насерриозно съвети за тялото си, от човек, който изглежда по този начин! И се радвам, че даваш мнение! Благодаря!
На същото мнение съм и аз благодаря.
Отговори с цитат
  #272  
Стар 4th April 2013, 19:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

А, и няма такъв филм - мъж да предпочете заоблен, трясящ се целулитен з*дник, пред з*адник, който който е на въжета....
Забрави!

Това е пуснато като слух от целулитените жени, и техните мъже се съгласяват от куртоазия...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 4th April 2013, 21:09
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз пък се възхищавам повече на хора, които работят повече над духа си, отколкото над тялото си. Не мога да правя поклон на човек, който работи и акцентира само на тяло. Тялото до голяма степен е дар Божий.
Но и да приличаш на мъж в тяло...Не знам на кой мъж ще му хареса да гушка мускули по-големи и от неговите, освен ako той не е още по-голям гигант в мускулно отношение. . Но статистическите ми наблюдения сочат точно обратното - едри яки мъже харесват фини дребни жени.
И пак уточнявам - аз също харесвам добре оформените тела и извивки, стига да могат да бъдат разпознати кои са женски и кои мъжки
И най-вече - да не се губи женствеността. Никой не говори за тресящи се целулити. Моника Белучи няма такъв
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 4th April 2013 на 21:44
Отговори с цитат
  #274  
Стар 4th April 2013, 21:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Аз пък се възхищавам повече на хора, които работят повече над духа си, отколкото над тялото си. Не мога да правя поклон на човек, който работи и акцентира само на тяло. Тялото до голяма степен е дар Божий.
Аз много харесвам Моника Белучи! И теб много те харесвам! За протокола!

Обаче страдаш от някакви предрасъдъци и ще те шляпам! Умен човек си, осъзнай се!

Как може да презумираш, че един човек, който акцентира на тялото си, и като здраве и като външен вид, по дифоулт е загърбил духовното и интелектуалното си развитие!?!
Аз пък съм точно на обратната теза, и ще го акцентирам много силно, защото това е моето житейско верую:
Тъп е този, който не се грижи за тялото си!

Колкото е високо интелектуален и образован да ми се пише някой, ако ми го обяснява на чаша уиски, с димящ фас в ръка , почесвайки се по бирения корем/любовна дръжка... отписвам го! Голословност!
Божа работа било тялото.... Глупости! Оправдания! Ние сме Бог, а тялото е нашия храм - от неговото състояние зависи продължителността и качеството на престоя ни в тази реалност; на тази вибрационна честота.

Баси, въобще не ми се тръгваше в тази насока... Пак захапахме религията с теб..
Виж тибетската школа - монасите постигат душевни висоти, работейки върху телата си. Това да отписваме тленното начало в полза на духовното е много ретро.. Целия свят се отърсва вече от влиянието на Средновековната инквизиция, само ти все още си в тези векове...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 4th April 2013, 21:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

O, Нелка..много си далеч..Разочароваш ме този път. Но няма да споря с теб.
Това е форум Тялото. Алилуя на Тялото! С голямо Т.


Иии...Не съм сигурна, че точно Валента живее здравословно. Не знаеш какви проблеми може да си докара с черен дроб (и не само) при тези инквизиции над тялото си. Аз също пийвам уиски (без фас), но нямам дръжки и се радвам на прилично добро тяло, като за майка на 2 деца.
Ииии..Бог НЕ сме ние. Това го отърси от главата си, да не си навлечеш Божий гняв.
Хайде, сполай(те)!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #276  
Стар 4th April 2013, 21:55
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

,,И пак уточнявам - аз също харесвам добре оформените тела и извивки, стига да могат да бъдат разпознати кои са женски и кои мъжки,,

Не можах да разбера коя от нас тук не можеш да разпознаеш жена ли е мъж ли е ?!?!
С тези красиви женски 500 кубикови форми ... кое по точно не можеш да разпознаеш !?!? Тъй като не произвеждаме достатъчно ТЕСТОСТЕРОНННННННННН няма и как да оплачем от въжета от мускули , аз лично съм активна спортистка и немам такива проблеми миличка ... Валента има едно страхотно телце и много голям процент от младите девойки моигат само да и завиждат на волята и упорството с което го е постигнала , явно е намерила точната формула и съотношение в храненето ... Айде ако обичаш не ни разваляй темата , ако нямаш коментар или препоръкъки по нея ... Нелка помоли за Валента за съвет и го получи ... , чудя се теб кой те кара да взимаш под внимание съветите на Валента ?!?!?!
Отговори с цитат
  #277  
Стар 4th April 2013, 22:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Виждала съм и други снимки на Валента, в нета (от този аватар се вижда доста малко). Е, мъжко ми е.
Сори! Явно имам старомоден вкус.
И тръгнахме оттам какво е препоръчала Тепавичарова относно упражнения за гърди. Аз също не наблягам на тях (защото не виждам смисъл), но и нямам забрани да правя лицеви опори, освен това те са едно добро базово упражнение, което доста добре влияе и за корема.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #278  
Стар 4th April 2013, 22:07
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

старомоден или не , не е нужно да го изразяваш ... никой не те е питал ...
всички сме виждали тялото на Валента и го харесваме щом се застъпваме за нея ...
НАПРАВИ СИ САМА ИЗВОДИ !!!
Отговори с цитат
  #279  
Стар 4th April 2013, 22:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Ииии..Бог НЕ сме ние. Това го отърси от главата си, да не си навлечеш Божий гняв.


Идея си нямаш колко си далече от истината!

И аз спирам до тук. Наистина няма смъсъл..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 4th April 2013, 22:11
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не съм сигурна, че са всички... Но те избягват конфликтите, а някои просто са заети сега, за да пишат по темата

Бомби - намбър уан!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.