IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 11th April 2013, 18:58
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Ще си намерите магазин в който правят корекции.Купувам сако 42 и пола 40,но с роклите е проблем макар че съм само 365 сс
Отговори с цитат
  #362  
Стар 11th April 2013, 20:01
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Симонка ,ти как си? Поотминаха ли твоите неразположения?
Аз също вече съм доста по-добре. И аз като теб усещам леко придърпване, но толкова.
Вече втора седмица съм на работа след операцията и нямам много време да се вглеждам
И моите вени прозират, но предполагам, че е временно. Допира и на мен ми е неприятен, ако трябва да съм честна....
И аз искам да си купя поне 1 нормален сутиен, че времето се стопля и не мога да облека нито тениска, нито потник. Днес влязох в няколко магазина, но не намерих нищо
Отговори с цитат
  #363  
Стар 11th April 2013, 20:57
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Момичета, моля ви помагайте! Вчера бях на консултация при ИС - с много добри впечатления съм от този човек... но от кубиците, които ми предложи направо съм в шок!!! Предложи ми MX410 290сс, защото основата на гърдите ми била тясна... А аз по принцип съм с едър кокал, широк гръден кош и рамене - направо ми идва да ревна с глас.... какви ще са тия цици с тоя кубик и то при положение, че в момента имам много малко моя жлеза... Днес се обадих да помоля за следващия р-р, който е 325сс, но той е казал на секретарката да ми предаде, че ако избера този вариант трябва да подпиша декларация, че аз си нося риска от неестетичния краен резултат.... е с това вече ме уби - ами ако такъв резултат излезе и от друго, а не от кубиците пак ли аз ще съм си виновна.... Незнам... Моля ви дайте мнение при ширина 10,5 см. той ми предлага да сложа импланти с ширина 11,5см. и нито милиметър повече - а тези 325сс, които искам аз са 12 см. ..... дали ще е прекалено грозен крайния резултат и дали няма да има някакви други странични дефекти, не само естетически, но и чисто здравословно - например сливане на пекторалния мускул отпред или риплинг.... или пък КК - знам ли?!?!?
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #364  
Стар 11th April 2013, 21:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Стоянов има много точна преценка за гърдите. Аз те съветвам да му се довериш. А и щом иска да подписваш декларация, ако ти се сложат по-големи кубици, значи по-добре недей да рискуваш. Това все пак е операция не е шега, а и става въпрос за красота. Ако ти се съсипят гърдите ще плачеш много повече. Отделно, че то не всичко е само до кубика. Зависи и от профила. Имаше една потребителка Теда тук във форума и тя беше с 295 кубика и гърдите й изглеждаха доста внушително.
Потърси в "информация за операция и снимки" поста te_dda и виж аватара й, тя е на него.

Последно редактирано от Шоки : 11th April 2013 на 21:20
Отговори с цитат
  #365  
Стар 12th April 2013, 09:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Ще си намерите магазин в който правят корекции.Купувам сако 42 и пола 40,но с роклите е проблем макар че съм само 365 сс
Да, определено само корекции му е цаката. Щом и на мен роклите са ми проблем ... дето съм с едни мижави 280.
Отговори с цитат
  #366  
Стар 12th April 2013, 15:38
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Шоки, много благодаря за бързия отговор И аз май натам клоня.... не ми се рискува излишно, дано само не съжалявам след време...
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 12th April 2013, 20:14
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Недей да рискуваш. Довери му се.
Аз лично се убедих, че има много точна преценка !
Отговори с цитат
  #368  
Стар 12th April 2013, 20:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Спринг, няма за какво да съжаляваш. Ако сега нямаш никакви гърди, след операцията ще се радваш на едни чудесни женски форми. Аз избрах малък размер гърди, вярно че сега искам една идея по-големи гърди, но като се сетя каква дъска бях преди.....просто съм много щастлива с придобивките си. На Ильо му имам много голямо доверие и твърдо вярвам в преценката му. Ако се беше консултирала с друг доктор, може би щях да те посъветвам да се консултираш с още някой хирург.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 12th April 2013, 20:41
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

според мен Стоянов има много правилна преценка , и ако естетичния резултат няма да е добър с по-голям кубик защо да рискуваш ...

Последно редактирано от tyning : 12th April 2013 на 21:13
Отговори с цитат
  #370  
Стар 13th April 2013, 11:45
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Благодаря ви, момичета! Знам, че сте прави и моето вътрешо усещане е точно това - да му се доверя.... Знам, обаче че след време ще искам по-голям размер, а едва ли ще се навия втори път да лягам под ножа и затова исках да го постигна този по-голям размер още първия път, но явно в моя случай това е невъзможно. Както и да е - имах нужда и от вашето мнение, за да взема решение - благодаря ви, че се отзовахте!!!
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.