IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st June 2010, 11:46
metalmulisha metalmulisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до metalmulisha
По подразбиране :)

Хора, искам да споделя, че си купих Липовон и вече 10 дни го пия. Днес се премерих и съм с 4 килограма по-малко
Иначе не чувствам никакъв глад. Като страничен ефект мога да изтъкна сухост в устата и желание за прием на много вода, както и че има дни, в които се чувствам повечко изнервена.
Ако има някой който го приема в момента нека сподели как вървят нещата при него.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd June 2010, 08:41
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Здравейте! Само да се запиша - аз също го пия от 20 дни вече, 6 кг свалени и се чувствам изключително добре! Целувки на всички и успех в борбата с килограмите!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th June 2010, 14:15
m_papazova m_papazova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране ПРОДУКТ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ

Направо съм объркана на пазара има толкова много ПРОДУКТИ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ- днес четох за ЛИПОВОН цена за 1 бр. - 59,80 лв. и за Vitaslim LIGHT цена за 1 бр. - 16,70лв. , кой е по ефикасен,може би по-скъпият ???
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st July 2010, 20:36
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

Vitaslim Light не действа. Няма ефект от него..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd July 2010, 20:33
sattta sattta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране липовон

има ли странични ефекти?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th July 2010, 15:27
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Да се включа и аз. Пия Липовон от 12.юни. Сега спрях за една седмица, за да си почина малко.
За 6 седмици резултатът е 4.5 кг. Като странични ефекти - голяма жажда.
Съвет: пийте витамини по време на приема, защото Липовона убива апетита и организмът се изтощава. Аз на 6-тата седмица се чувствах доста уморена и имах липса на концентрация. Това беше и причината да направя паузата. Започнах да пия витамини и да наблягам на плодовете през периода на почивката. От понеделник живот и здраве го започвам отново, но няма да спра витамините този път

Майка ми също го пие и за 10 дни е с 2 килограма по-малко.

m_papazova, Vitaslim LIGHT е 16.70 лв. опаковката, в която има 30 капсули. Препоръчителният прием е обаче 1-2 капсули 3 пъти дневно преди хранене. Т.е. ако се храните 3 пъти на ден и взимате по 1 капсула, тази опаковка ще ви стигне за 10 дни, а за месец ще ви струва 50.10 лв. Разликата не е много голяма. Аз също се загледах в този препарат, но като знам, че Липовона ми действа добре, реших да не сменям.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st July 2010, 18:33
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз цял ден обикалям форумите и главно БГмама, а то тук сме си имали темичка. Прочетох, че нещо трябвало да имаш код ... Тези от вас, които са си го купили, биха ли споделили от къде. Разбрах че трябва да е оригинален - мексикански, а не български.
Моля за още инфо.
Айсче, СайНон /грубо кирилизиране, простете/ - знам, че само с хапчета не става. До сега бях на Минифемин, но нещо спря дори да ми убива апетита.
Трябва ми нещо не с идеята да отслабна от него, а прибавено към диетата ми и началото на спортуването. Да ми помогне.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st July 2010, 19:06
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

мауз, аз си го поръчвам от един сайт. Ще ти пусна линка на лични, за да не сметне някой, че правя реклама на Липовон.

Иначе кодове за отстъпка има, ако си поръчваш добавки от един щатски сайт. И него ще пусна на лични с код за отстъпка съответно, за да не спамя темата за Липовона.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st July 2010, 19:47
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Благодаря, само дето не мога да се оправя. Ще търся други начини, щот ни мога да го разбера, ни да поръчам, ни знам как да го платя. Мислех си, че е на български
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st August 2010, 14:17
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

а знаете ли откъде може да се закупи директно, примерно от някой фитнес център в София, че така он-лайн незнам какво ще ми изпратят и дали няма и да е вредно
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
отслабване otslabvane

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиLipovonМнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.