IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th September 2007, 10:39
Lady`Death Lady`Death не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: гр.София
Мнения: 15
По подразбиране

Може и така да е,толкова мъчения и никакъв резултат,а как ми се ще да съм от този тип хора,които си ядат каквото искат и не дебелеят.Преди няколко години бях бая закръглена сега пак успях да постигна нещо но искам още,за да постигна перфектните килограми за височината ми.Дано успеем всички да постигнем желаното
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th September 2007, 10:44
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Да, това е Японско чудо. Бих казала, че това е най-успешната диета, ако искаш да свалиш спешно някой-друг килограм. А ако след това продължиш на НВД, ще запазиш ефекта Аз като се отпусна, особено по празниците и после си правя едно Японско чудо и така....
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th September 2007, 19:54
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady`Death
Мерси за отделеното време от ваша страна,работата е там че нямам как да спазя часовете,през деня имам време да хапна най-мн. 2-3 пъти,гледам да избягвам всякакви тестени изделия и сладко,забелязала съм ,че дори да хапна една троха от хляб и на следващия ден сам с килограм отгоре Мерси отново
Ако нямаш по 5 минути 2-3 пъти на ден значи по-добре си търси друга работа
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th March 2008, 12:18
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

Здравейте!Искам да се включа и аз със своето мнение и опит.За мен трайното отслабване се състои в разделното хранене на често по малко!
__________________
"Красивото се състои в подобаващата пропорция, защото сетивата се радват на неща с добра пропорция."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th April 2008, 21:35
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Като ви чета постовете направо ви завиждам вече се чудя с какви храни и добавки да кача килограми
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th May 2008, 20:22
bobi_33_F bobi_33_F не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Аз сам от 10 дни на НВД и имам резултат само 2 килограма надолу.Малко се обезкуражих,дори слабо е да се каже,че малко се обезкуражих.Непрекъснато и стриктно следвам грамажите на месото,салатите и резултата е много бавен а искам да сам мацка до месец и да си нося късите полички.Защо метаболизма ми не се ускорява по-бързо?Защо?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th May 2008, 20:29
ikar
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Трябват ти поне 3 месеца за да усетиш ефекта. А сигурна ли си че спазваш принципите на НВД??
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th May 2008, 20:36
Believer Believer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Ямбол
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез AIM до Believer Изпратете съобщение чрез MSN до Believer
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobi_33_F
Аз сам от 10 дни на НВД и имам резултат само 2 килограма надолу.Малко се обезкуражих,дори слабо е да се каже,че малко се обезкуражих.Непрекъснато и стриктно следвам грамажите на месото,салатите и резултата е много бавен а искам да сам мацка до месец и да си нося късите полички.Защо метаболизма ми не се ускорява по-бързо?Защо?
За 10 дни 2кг е напълно нормално. Идеята не е да свалиш набързо много килограми и после да си ги върнеш двойно. НВД не е "ударна диета", а режим на хранене. Има огромна разлика.
__________________
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th May 2008, 21:02
bobi_33_F bobi_33_F не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Навярно трябва да се съглася с вас,ще си настроя психиката ,че нещата стават бавно,просто ми липсва търпение.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th May 2008, 21:06
bobi_33_F bobi_33_F не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Колегите само ме закачат,че сам станала хищтно животно /дето поглъщам много месо/и в началото ми беше гадно,но този момент го преудолях и вече не ми пука,гледам си програмата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетаоткоятоотслабнах4кгзадни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.