IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th February 2008, 11:45
siyana siyana не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране Аналози на маркови парфюми на жестоки цени!

Момичета открих една Полска фирма , която предлага супер качествени парфюми, аналози на големите и скъпи марки, на
чудни цени. Дамски: 30 мл-20лв, 50мл-38лв; Мъжки: 50мл-20лв, 100мл-38лв. Проблемът е че те работят само с дистрибутори и трябва да си намерите човек, който да Ви снабдява. Може и Вие самите да станете дистрибутор, за да си ги купувате още по-евтино и да си докарвате много добри парички от тях. Ако някой се интересува, иска да погледне каталог или има какъвто и да е въпрос, може да ми пише тук или още по-добре на e-mail siyana1019@abv.bg. С радост ще отговоря!
Желая Ви много слънчев ден!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th February 2008, 11:47
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Смърди на комерс тука...и на ментаци
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th February 2008, 11:52
siyana siyana не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Аз съм писала в заглавието, че парфюмите са аналози! Това не означава оригинални, просто качествени имитации. Съгласи се, че не всеки може да си позволи парфюм от 120 лв. за 50 мл.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2008, 12:03
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Въпрос на личен избор...в темата за парфюмите писах какво мисля за ментетата имах 2 оригинала и съответните им имитации... НИЩО ОБЩО...т.е. малко общо. Но всеки си знае, щом не може да си ги позволи Аз лично предпочитам 30ml качетвен пред 100ml, с нещо което наподобява оригинала... това си е моето потребителско решение малко, но качествено.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th February 2008, 12:18
siyana siyana не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Не споделям мнението ти, че класата и парите са едно и също нещо Повярвай ми парфюмът ти може да не е марков и пак да си "класна мацка". Но така или иначе не мисля, че трябва да обръщаме темата в словесен двубой , така че нека спрем до тук.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th February 2008, 12:30
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
...жените пишещи тук са класни!Повярвай ми-такива са!Тук са събрани все мацки от сой! (знам, че всяко стадо си има мърша)
Тоест според теб всяка мацка, която не може да си позволи оригинален скъп парфюм е мърша, така ли да разбирам думите ти?
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
тук едва ли има такава, която ще се чувства добре с подобен парфюм...а това е много по-важно от самия парфюм
Разбира се! Няма значение аромата, класата я интересува само името на етикета на продукта.

Сега нека аз да ти кажа нещо. Класата не се определя от вещите, които притежаваме и парите, които даваме за тях. Ти или я имаш, или не.
С пари класа не можеш да си купиш, сори.

Мнението ти срути класацията ми за снобизъм. Груба селска проява дори бих го нарекла.

П.П. Иначе това си е чиста реклама. Темата имам предвид.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2008, 12:36
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Както и темата за Andrea SPA.
1. Съгласна съм с troy_ за това, че не вещите определят какъв е човекът.
2. Аз все пак предпочитам скъпото и качественото, до толкова до колкото мога да си го позволя ... моето потребителско мислене. Всеки си прави икономическия избор както намери за добре, нали са си неговите пари в крайна сметка.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th February 2008, 14:29
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране [quote="{Boni}"]Както и темата за [b]Andrea SPA[/b

не исках аз да го казвам,но и според мен е така
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th February 2008, 18:33
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
...жените пишещи тук са класни!Повярвай ми-такива са!Тук са събрани все мацки от сой! (знам, че всяко стадо си има мърша)
Тоест според теб всяка мацка, която не може да си позволи оригинален скъп парфюм е мърша, така ли да разбирам думите ти?
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
тук едва ли има такава, която ще се чувства добре с подобен парфюм...а това е много по-важно от самия парфюм
Разбира се! Няма значение аромата, класата я интересува само името на етикета на продукта.

Сега нека аз да ти кажа нещо. Класата не се определя от вещите, които притежаваме и парите, които даваме за тях. Ти или я имаш, или не.
С пари класа не можеш да си купиш, сори.

Мнението ти срути класацията ми за снобизъм. Груба селска проява дори бих го нарекла.

П.П. Иначе това си е чиста реклама. Темата имам предвид.
Не си позволявай да лаеш толкова високо по мен, при положение, че интерпретираш думите ми така както на теб ти е удобно

Това, че ме цитираш, но после добавяш свой разсъждения с такъв миродавен тон меко казано е смешно-боли ме шланга за какъв ме вземаш - никакъв не съм ти, нито пък ти на мен, за да ми пука!

Никъде не съм писал, че жените, който който не могат да си позволят скъп парфюм са "мърши", ама ти беше заета да съскаш вместо да помислиш какво имам предвид-а именно направих комплимент на женското съсловие във форума (с малки изключения, който не са стока и това си личи от километри!)

Аромата Винаги има значение, обаче ти кога последно си дишала нещо за 20 лева???
Вони на турски одеколон от преди 30 години, при все, че се води дамски парфюм!

За последното (с пари не се купува класа) съм съгласен на 100% !!!
Както обичам да казвам - можеш да изглеждаш шик с пура за 5 лева и палячо с такава за 80 - или "го" има или "го" няма!

Нямаше да ти се карам, ако се беше замислила върху написаното от мен, а не машинално да се засегнеш/издразниш и да надраскаш някакви нервни изблици!
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th February 2008, 21:00
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff

Не си позволявай да лаеш толкова високо по мен, при положение, че интерпретираш думите ми така както на теб ти е удобно

Това, че ме цитираш, но после добавяш свой разсъждения с такъв миродавен тон меко казано е смешно-боли ме шланга за какъв ме вземаш - никакъв не съм ти, нито пък ти на мен, за да ми пука!

Никъде не съм писал, че жените, който който не могат да си позволят скъп парфюм са "мърши", ама ти беше заета да съскаш вместо да помислиш какво имам предвид-а именно направих комплимент на женското съсловие във форума (с малки изключения, който не са стока и това си личи от километри!)

Аромата Винаги има значение, обаче ти кога последно си дишала нещо за 20 лева???
Вони на турски одеколон от преди 30 години, при все, че се води дамски парфюм!

За последното (с пари не се купува класа) съм съгласен на 100% !!!
Както обичам да казвам - можеш да изглеждаш шик с пура за 5 лева и палячо с такава за 80 - или "го" има или "го" няма!

Нямаше да ти се карам, ако се беше замислила върху написаното от мен, а не машинално да се засегнеш/издразниш и да надраскаш някакви нервни изблици!
За да видя поста ти по този начин има два варианта. Или ти не си предал на думите си значението, което си искал, или аз съм мега тъпа, за да не се почувствам полЪскана, че съм в кюпа на класовите мацки.

Няма да продължавам този глупав спор, само ще ти кажа, че за мен не е комплимент да съобщиш, че еди кой си може да си позволи скъп парфюм, само че по-завоалирано. Хубав опит, но неуспешен. Поне за мен.

П.П. Пръскала съм се и с ментета и то много добри. По-добри от "оригиналите", които ни продават по бутиците.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аналозинамарковипарфюминажестокицени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.