IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 5th April 2011, 14:16
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Горният пост е адресиран към миссссс,te_dda,i-ani,thomi i СИЕ.вИЖДАТЕ ЛИ -НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО,колкото ви се иска)))))
Отговори с цитат
  #362  
Стар 5th April 2011, 14:41
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

лелееее още ли си лаете, сузи няма ли да ходиш пак на суши, може да вземеш момата с психоанализите с теб, че вече се изчерпа по тая тема, дрънка едно и също пост след пост.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #363  
Стар 5th April 2011, 14:47
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Като не ти дреме къде се вреш че и даваш мнение???
Ако искаш да ти дам и обяснение що пиша мнения във форум... или другия път да ти искам разрешение първо на лични
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #364  
Стар 5th April 2011, 14:56
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
КОМИЧНОСТ)))))))))) и ПРАЗНОГЛАВИЕ)))
МНОГО ДОБЪР психологичен профил си си направила !!!

Признавам , че циркът , който разиграваш , е на ниво и перфектно се справяш с ролята на клоуна ,
но казано честно взе да омръзваш с еднообразния си репертоар ...За в бъдеще се постарай повече !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #365  
Стар 5th April 2011, 15:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Горният пост е адресиран към миссссс,te_dda,i-ani,thomi i СИЕ.вИЖДАТЕ ЛИ -НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО,колкото ви се иска)))))

ТИ В РЕД ЛИ СИ???? Много те моля , ако обичаш моето име да не намесваш по повод простотиите, които се изписаха !!! включително и най-вече от човека, който защитаваш !! А лично аз към никого ен съм се държала нито просташки, нито съм давала обидни квалификации и определения ! така че мисля,че ми дължиш извинение за горното си изказване !!!

пс: Явно неразбираш разликата между това всеки свободно да може да си казва мнението където пожелае, и това да учатва във форума с 50% от мненията му., в коио освен директни обидии и простотии, демонстрация на недосегаемост и величие.

По притеснителното е не потребителката, а това,че ти защитаваш подобно държание и отношение към човек, който си го позволява САМО ЗАЩОТО СИ КОНТАКТУВАМЕ ПО НАЧИН, ПО КОЙТО НЯМА ПОСЛЕДСВИЯ ЗА НЕГО, ОСВЕН БАНА....НЕЗНам АКО Е ЛИЦЕ В ЛИЦЕ С ФОРУМА НА КОЙ ОТ НАС ЩЕ СИ ПОЗВОЛИ ДА КАЖЕ ЧЕ Е СЕЛЯНИН ИТ.Н... Това правят обикноновено хората с комплекси, страхливи и недооценени в реалния живот.... това е мнението ми без изобщо да искам да обиждам, а за който истината е обидна - негов проблем !!!

Аз лично повече няма да отделям време нито да ви чета глупостите, нито да кометирам нещо толкова елементарно и прозрачно !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #366  
Стар 5th April 2011, 15:12
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
МНОГО ДОБЪР психологичен профил си си направила !!!

Признавам , че циркът , който разиграваш , е на ниво и перфектно се справяш с ролята на клоуна ,
но казано честно взе да омръзваш с еднообразния си репертоар ...За в бъдеще се постарай повече !
Съвсем нормално е да реагираш по този начин)))))))аз ти казах една истина и сега си се размислила ,а когато се прицеля в СЛАБОТО ти място е НАПЪЛНО НОРМАЛНО да имаш подобни изблици......така,че дай воля на емоциите ТИ,които бушуват в момента- ВСЕ ПАК СТАВА ВЪПРОС ЗА НАКЪРНЕНОТО ТИ ЖЕНСКО САМОЧУВСТВИЕ)))))))

Последно редактирано от milena69 : 5th April 2011 на 15:21
Отговори с цитат
  #367  
Стар 5th April 2011, 16:01
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Миленка с бъдещите мици едва ли може да се отдалечи от репертоара на трите "Е"-та. "ЕЕЕ". Младежите да разпусщат коланя!
Отговори с цитат
  #368  
Стар 5th April 2011, 16:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Боже колко мъка има в този форум ....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #369  
Стар 5th April 2011, 17:12
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Горният пост е адресиран към миссссс,te_dda,i-ani,thomi i СИЕ.вИЖДАТЕ ЛИ -НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО,колкото ви се иска)))))
Получих го, успокой се !
Нервна ми се струваш, във всяко мнение викаш !? ...що тъй ?
.................

Обидите ги ръсят само две девойки, и двете претендират , че са свръх умни и много възпитани
Даже мислех да питам Цуцан, дъли не е професор в КеймбрУиииииидЖжжжж, хаххаха !

Синдромът на старата мома не е обида, а начин на поведение. От него страдат не само неомъжените, прочетете пак статията
Аз идея си нямам Цуца дали се е годявала, но отговаря на всички симптоми, суфльорката и също !
Ай, стига толкова вниманиЙ сме им обръщали, че направо се самозабравиха !!!
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #370  
Стар 5th April 2011, 18:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Горният пост е адресиран към миссссс,te_dda,i-ani,thomi i СИЕ.вИЖДАТЕ ЛИ -НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО,колкото ви се иска)))))

МиленООО,къде и мен набъркваш бе моме...Кви празноглавия ,кВи 5 лв..Я се върни назад и виж от къде започна Сюзън да ме напада...
Да ти кажа точно теб нито те чета ,нито ме интересуваш какво пишеш.Видях че си цитирала и мен и се почувствах длъжна да ти отговоря.Ако си мома англичанка ще ти е трудно да ме разбереш,ако си от СОФИЯНСКИЯ диалект ще ме разбереш .
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.