IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 26th August 2010, 19:40
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Значи тези 0,8мл, които планирах и за двете устни най-вероятно няма да са ми достатъчни...
Отговори с цитат
  #102  
Стар 31st August 2010, 14:43
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Мдамм, д-р Бърдаров прави страхотни устнички Моите още са си пухкавки, а мина доооста време.Само че този път ми сложи друг по-плътен филър, съответно и боля повече,защото се вкарва в по-дълбока дерма.Много съм доволна и към края на годината или началото на другата отивам пак при него със същия филър Само че 1 ампула за устните ще ми дойде в повече този път,защото си имам остатък, а не искам да приличам на маймуна(не ми отиват прекалено големи устни ), та ще си сложа половината на назолабиалните бръчки.Този филър си е с такова приложение по принцип, но и за устни става,като издържа повече Пак е на Теосиал иначе.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th February 2011, 21:40
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

И аз съм при д-р Бардаров, прави невероятни устни и супер естествени. Аз си слагам ведннъж в годината по една ампула и издържа без проблем. Номер едно е за филъри. ok[/img]
Отговори с цитат
  #104  
Стар 17th February 2011, 11:16
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Абсолютно!!! Вече няма да експериментирам, ами само при него ще си ходя за Теосиал-а. Освен самия филър има значение и кой ти го поставя и как. Той се справя чудесно! Фенка съм му!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 17th February 2011, 16:48
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *pussycat*
Абсолютно!!! Вече няма да експериментирам, ами само при него ще си ходя за Теосиал-а. Освен самия филър има значение и кой ти го поставя и как. Той се справя чудесно! Фенка съм му!
Права си огромно значение има кой го поставя. И аз съм му фенка
Отговори с цитат
  #106  
Стар 5th October 2011, 11:00
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Момичета, какво да направя, за да се разгради по-бързо този филър? Скоро си поставях, но въобще не съм доволна от резултата... Единственото, на което се надявам, е по-бързо да се разгради
Отговори с цитат
  #107  
Стар 5th October 2011, 11:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

При кого си прави устните и с какъв филър?
Отговори с цитат
  #108  
Стар 6th October 2011, 20:15
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Хммм... вчера се опитвах да отговоря, но нещо сайтът не ме пускаше... Да няма цензура на недоволните мнения За д-ра още не искам да коментирам кой е, защото все пак се надявам да направи нещо по въпроса. Филърът се води от много издръжливите, което ме притеснява Прочетох във форума за някакво нещо "хиалуронидаза", което разграждало хиалуроновата киселина.. Някой знае ли нещо повече?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 6th October 2011, 23:16
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams Виж мнението
Хммм... вчера се опитвах да отговоря, но нещо сайтът не ме пускаше... Да няма цензура на недоволните мнения За д-ра още не искам да коментирам кой е, защото все пак се надявам да направи нещо по въпроса. Филърът се води от много издръжливите, което ме притеснява Прочетох във форума за някакво нещо "хиалуронидаза", което разграждало хиалуроновата киселина.. Някой знае ли нещо повече?
Това е ензим,който разгражда хилуроновата киселина,но в каква форма и дали изобщо се прилага-не съм запозната
Отговори с цитат
  #110  
Стар 7th October 2011, 19:17
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

А знаете ли дали е безопасно да се смесват два различни филъра? В момента горната ми устна е по-голяма от долната, също така е и крива Та чудех се ако сложа малко в долната, за да се поизравнят... Въпроса е, че там където ще го слагам, не работят със същия филър, който вече ми е сложен. И другият ми въпрос е знаете ли колко време може да се пази вече отворена ампула за следващо поставяне.. Тъй като цяла ампула ще ми е много, а не ми се дават още пари на вятъра.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TeosyalKissСложихсиминденМногосъмдоволна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.