IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th March 2007, 01:03
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране мъжки костюм за сватба

Здрасти на всички от известно време чета вашите мнения и разбирам,че сте наясно с модните тенденции в БГ.Затоваа и моля за помощ.Молбата ми е да ми помогнете при избора на костюм за сватба( не моята все още )
Досега съм обличал такова нещо не повече от 5-6 пъти.Нещата които може би са от значение : възраст 27; височина 182 см; тегло 78-80 кг; кестенява коса; кафяви очи; бяла кожа за друго не се сещам но ако има нещо питайте.
А и сватбата ще е през юли.
Благодаря за съдействието предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2007, 11:17
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Не съм много специалист, ама като за през юли мисля, че една хубава риза с панталон е достатъчна, в костюм ще е адски топло.
Виж в Денил и Андрюс.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th March 2007, 13:46
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Аз също си мислих за риза и панталон,но ми се струва по-лесно да си избера костюм.А и булката иска да съм облечен така
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th March 2007, 14:07
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ами добре, щом булката настоява В тези магазини можеш да си купиш и костюм. Горе-долу определил ли си какви пари смяташ да отделиш, за да ни е по-ясно към кои магазини да те насочваме?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th March 2007, 14:14
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Ами още обмислям за парите(дали си струва да дам 400 лв за костюм който ше облека 2-3 пъти). Разглеждал съм костюмите на Денил и Агресия,но въпроса ми е по-скоро към какви материи,цветове,кроики да се насоча.А ако има и нещо по-евтино от тези -пишете.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th March 2007, 17:36
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Ако си от София, отиди в Сватбен салон "София", в Младост 4. Тъй като сестра ми ще се жени след 2 месеца аз ходих с бъдещия ми зет да мерим там костюми. Всичко е българско (Парушев, Денил и др) до 300лв и има голямо разнообразие от цветове. Аз естествено ходих, защото знам каква ще е роклята на булката и да избера подходящ костюм. Освен това според мен не е нужно да избираш супер официален костюм. А хубавия костюм винаги е добра инвестиция - не се знае кога може да ти потрябва.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th March 2007, 19:42
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Благодара ви,но остава открит въпроса относно материята,цвета и моделит които са на мода тази година. А също и риза и вратовръзка -за тях не се бях сетил досега
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th March 2007, 20:06
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Според мен не бива да се водиш много много по модата. Може да не ти стои много добре. Аз лично предпочитам тъмните костюми - индиго, черно, сиво. Едноредни. Страшно ми допада тънкото райе, което е почти незабележимо - издължава фигурата и стои много елегантно. Освен това съм луд фен на декоративните елеци. Има и комбинации с декоративни вратовръзки към тях. Ризата е най-последния избор. Според мен ръкавелите са задължителни. Виж на зет ми понеже е тъмен много изненадващо му стоеше добре и бежов костюм с черна риза и страхотен елек. Трябва да мериш!
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th March 2007, 20:15
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Освен това, ако имаш дама, може би трябва да съобразите дрехите си един с друг. Не може тя да е в зелено, я ти в синьо, например.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th March 2007, 21:10
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chervenokoska_2
Аз лично предпочитам тъмните костюми - индиго, черно, сиво. Едноредни. Страшно ми допада тънкото райе, което е почти незабележимо - издължава фигурата и стои много елегантно.
Абсолютно точно
Материите трябва да са колкото може по-естествени- да не запарва костюма. Според по-добре костюма да е класически, понеже така ще можеш да го ползваш с години и ще си заслужава да вложиш повечко пари.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мъжкикостюмзасватба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.