IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 21st February 2007, 17:51
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Преди 4-5 години съм виждала един нос, опериран от д-р Христов, който ми хареса ( уточнявам, че не съм виждала носа преди корекцията ). Но пък сестра ми не е особено доволна от реоперация на ушите при него ( въпреки че е възможно просто да не е било възможно постигането на по-добър резултат след първата супер несполучлива операция при д-р Емил Георгиев ).
Отговори с цитат
  #532  
Стар 3rd April 2007, 10:04
senorita senorita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте пак, мисля че при мен няма да се размине корекцията, искам да попитам тези които са си правили на гърдите - на кратко - минаха 8 дни от операцията, не се харесвам, едната ми е нагоре, другата надолу, диагнозата е че единя имплант има да слиза, но аз като го напипвам виждам че има разлика 2 см, което за мен е доста, но въпросът ми е - възможно ли е да се корегира това преди минаването на 1 месец и на някои корегиралили са му разстоянието, защото аз изрично казах че искам малко разстояние, а то не е така, но отговора беше-такава ти е физиката, нещо което ме обърка допълнително, молбата ми е нека момичетата който са преживяли нещо подобно да изкажат мнение, Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #533  
Стар 3rd April 2007, 10:14
senorita senorita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Ето снимки - преди операцията и след 1-7 дни:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118172
Парола: 1111
Отговори с цитат
  #534  
Стар 3rd April 2007, 10:17
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от senorita
Здравейте пак, мисля че при мен няма да се размине корекцията, искам да попитам тези които са си правили на гърдите - на кратко - минаха 8 дни от операцията, не се харесвам, едната ми е нагоре, другата надолу, диагнозата е че единя имплант има да слиза, но аз като го напипвам виждам че има разлика 2 см, което за мен е доста, но въпросът ми е - възможно ли е да се корегира това преди минаването на 1 месец и на някои корегиралили са му разстоянието, защото аз изрично казах че искам малко разстояние, а то не е така, но отговора беше-такава ти е физиката, нещо което ме обърка допълнително, молбата ми е нека момичетата който са преживяли нещо подобно да изкажат мнение, Благодаря предварително.
Писах в другата тема за слизането на имплантите ти. При подмускулните често е така. Време си трябва - май до 6 месеца се наместват. По повод разстоянието - би могло да се коригира, но не прекалено, тъй като най-високата точка на импланта трябва да съвпадне със зърното, за да не изглеждат също криви. При надмускулното има по-големи възможности от приближаване на имплантите, отколкото при подмускулното.
Отговори с цитат
  #535  
Стар 3rd April 2007, 10:30
senorita senorita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Влагодаря ти, мислех си дали не са ми препоръчали подходящия имплант - сложиха ми евросиликон, среден профил 350, дали pip и другите стоят по-различно
Отговори с цитат
  #536  
Стар 3rd April 2007, 10:36
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Senorita, прегледай тази тема

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4773
Отговори с цитат
  #537  
Стар 3rd April 2007, 10:48
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Виж при тази пациентка как се променят нещата с времето. Разбира се, никога не може да намериш съвсем идентичен с твоя случай, но все пак дава някаква представа.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 3rd April 2007, 20:05
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

senorita, аз съм с надмускулно поставяне и при мен дори час след операцията, гърдите ми изглеждаха правилни, предполагам, че зависи от метода и дано Еми да има право т.е. след време да се оправят, но ако и аз имах същия резултат, след операцдията бих се притеснила много. Знам, колко много ти се иска да чуеш нещо успокоително от нас, но лично на мен този резултат не ми харесва, дано доктора ти да е прав, но според мен ако до седмица нямаш чуваствително подобрение има място за безпокойство, като се има предвид и колко момичета във форума са с подмускулно и нито една не се е включи за да каже, че и при нея нещата са били такива, не знам аз как да те успокоя
Отговори с цитат
  #539  
Стар 3rd April 2007, 20:24
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Айде две думички и от мен. Макар, че и отначало си ги харесвах, гърдите ми се променяха с всеки изминал ден. Сега, 3 месеца след операцията мисля, че по-надолу няма да слезнат и са се наместили окончателно. В началото ми бяха много нагоре, сега са си нормално. Леко ми се раздалечиха - от 1 пръст на 2 пръста разстояние. Аз вече съм го писала - с 375 подмускулно, кръгли висок профил, гладки Ментор. Не съм носила Триумф, а само обикновени безшевни потници. Масажите почнах около месец след операцията. Сега се чувствам идеално, но си трябва време. А и всекидневното взиране направо замъглява реалната преценка за нещата. Като не визирам случаите, когато си има очеизваден проблем.
Отговори с цитат
  #540  
Стар 3rd April 2007, 21:55
Globe Globe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

опитвам се да взема решение дали да се подложа на операция за увеличаване на бюста, или не. На 42г. съм, имам 2 деца и няма да раждам повече. Струва ми се, че с малко по-големи гърди ще изглеждам по-добре. Кой е най-добрия специалист в областта?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.