IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 21st June 2014, 16:18
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Мирела и аз съм с твоите размери почти (72 подгръдна, 90 гръдна, 53 кг), преди два месеца си сложих 375сс анатомични и пак се чувствам плоска , стават ми бански от преди операцията, още нося спортния само, незнам силно се надявам да съм поне Ц ..ти все пак си си ги поносила 12г., аз бих ги сменила още утре с по-големи..мноого си права на всеки си му застават различно..при кой доктор ще се оперираш, при този който и преди ли?пълната цена на операция предполагам? Някъде май бях чела, че д-р И.С. Ги сменял на свои пациентки за около 2000евро?!някой запознат ли е как седи въпроса, ако не си доволен от резултата, пак ли тр. 4500 да платиш?
Отговори с цитат
  #782  
Стар 21st June 2014, 16:46
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Guinet, радвам се, че сподели!

Имаме и еднакви импланти, моите са 380сс, само че в началото бяха доста по-едри гърдите ми... Може би и свикваме с тях и с времето ни "малеят"
А защо избра този размер импланти? Нямаше място за повече или по съвет на лекаря?
При д-р Асенов ще се оперирам в Пловдив.
Моята първа операция беше в чужбина, не знам за тези условия за подмяна при пациентки, би било редно да има някакви отстъпки за подмяна, освен това цената за тази операция навсякъде е по-евтина, защото има по-малко работа хирургът.
4 500 евро ли си платила ти? Така се разбира от поста ти поне.
Отговори с цитат
  #783  
Стар 21st June 2014, 19:32
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Твоите обаче са надмускулни, доколкото съм чела тук 380сс на дмускулно се равнявало на 450-480сс подмускулно, незнам колко ти е била гръдната преди първата операция, моята се увеличи с около 8см..та мисълта ми е, че ако сега ще слагаш 590сс подмускулно разликата изобщо няма да е толкова по-огромна и фрапантна от сегашния ти размер..моите са с проекция 5,2см, само с един см повече ( 6,3см)са тези които си избрала..de_ni от тук пишещите е с 520сс, тя може най-добре да сподели мнение относно притесненията ти tyning също е с около 600сс, но май не е писала скоро.
Иначе да явно бързо се забравя изходното положение, гърди каквито преди харесвах сега ми се струват малки ..
При И.С. Цената е 4400Евро, като отделно се плащат изследвания 230лв и се минава на други специалисти, снимки и рентгени..
та колко ще струва при д-ра, който си избрала?струва ми се, че е доста работа да извади импланта от под жлезата и да направи джоб под мускула..колкото обикновено поставяне ли го таксува?
Отговори с цитат
  #784  
Стар 21st June 2014, 19:53
Мирела Мирела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 29
По подразбиране

Ами и аз не помня колко ми беше гръдната обиколка... Да, така е. Не целя толкова много по-голям бюст да се постигне, колкото да се запълни излишъка от кожа и да повдигнат гърдите, без да се прави никаква редукция. С тази проекция как изглежда бюстът ти? В смисъл, много ли е висок?
За tyning ми писаха в друга тема, разбрах че е със 750сс, което искрено ме впечатли.
Права си, това би било като първоначално поставяне, щом се изгражда наново джоб, но аз не съм обсъждала този вариант с лекаря, тъй като държах да са пак надмускулно. Тук повечето са против този метод и започвам да се замислям сериозно...
Около 6 000 лв. е цената без промяна в позиционирането. Сега като спомена тези изследвания, никой не ми каза нищо за тях. Трябва да се обадя да попитам.
Отговори с цитат
  #785  
Стар 23rd June 2014, 19:13
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Мирела и аз съм с твоите размери почти (72 подгръдна, 90 гръдна, 53 кг), преди два месеца си сложих 375сс анатомични и пак се чувствам плоска , стават ми бански от преди операцията, още нося спортния само, незнам силно се надявам да съм поне Ц ..ти все пак си си ги поносила 12г., аз бих ги сменила още утре с по-големи..мноого си права на всеки си му застават различно..при кой доктор ще се оперираш, при този който и преди ли?пълната цена на операция предполагам? Някъде май бях чела, че д-р И.С. Ги сменял на свои пациентки за около 2000евро?!някой запознат ли е как седи въпроса, ако не си доволен от резултата, пак ли тр. 4500 да платиш?
Guinet,ти не каза ли на доктора каква чашка искаш да запълниш,не се ли правят някакви проби с едиси какъв имплант как би изглеждало,а с друг как.В Турция например ти закачат един сутиен и го тъпчат с различни импланти и ти си избираш размер.Според мен всичко трябва да се доуточнява предварително,това е операция все пак,
Отговори с цитат
  #786  
Стар 24th June 2014, 16:58
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Guinet,ти не каза ли на доктора каква чашка искаш да запълниш,не се ли правят някакви проби с едиси какъв имплант как би изглеждало,а с друг как.В Турция например ти закачат един сутиен и го тъпчат с различни импланти и ти си избираш размер.Според мен всичко трябва да се доуточнява предварително,това е операция все пак,
Показах снимки, а методът с "тъпченето"на сутиена Стоянов каза, че е неточен и не го юробвахме по този начин..аз сама си избрах по-малките и в интерес на истината това което исках да постигна като см гръдна обиколка си го постигнах и с тези. Още не съм имала време да обикалям да пробвам сутиени, извадила съм банелите на един 95В, който имах като кърмех, и ми става като чашка, предполагам, че 75С ще съм, както каза докторът..
Вчера бях на контролен преглед и си поисках снимките пт юреди операцията, понеже нямах. -Останах втрещена, явно бях забравила колко зле беше положението..доволна съм, в крайна сметка с един повдигащ сутиен и чудеса стават..проблемът е че са още мноооого твърди, каза че е трябвало да ги масажирам..
В заключение за по високите жени с голям гръден кош и нулев старт 450+, за да си дойдем на темата
Отговори с цитат
  #787  
Стар 24th June 2014, 17:01
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

А информативно да попитам, колко излиза поставяне на импланти в Турция..заедно с пътуването и изследванията..за да се вдигат хората да пътуват сигурно е поне два пъти по ефтинко ..
Отговори с цитат
  #788  
Стар 24th June 2014, 21:00
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Мирела и аз съм с твоите размери почти (72 подгръдна, 90 гръдна, 53 кг), преди два месеца си сложих 375сс анатомични и пак се чувствам плоска , стават ми бански от преди операцията, още нося спортния само, незнам силно се надявам да съм поне Ц ..
Guinet, ако прегледаш някои от старите ми постове, това все едно аз съм го писала, но съм с 400СС кръгли импланти. Ако не съм с деколте, изобщо не личи, че имам нещо в пазвата си. Още не съм раждала и за това се спрях да не ги сменя с по-големи. Оставих го за след това събитие, но и до ден днешен ми изтичат очите, когато видя пищен бюст.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #789  
Стар 24th June 2014, 23:27
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Знам Лиде, ако си спомняш писала си ми и на лични по този въпрос, мнението си, но аз си мислех, че над 400сс си слагат само вманиачени цицоманки, които искат да изглеждат пошли и вулгарни..на мен и с деколте нз дали личи защото са и мн.раздалечени, обемът им е някак си отстрани като ги погледнеш..а дали с времето ще мога да ги събера със сутиен, сега са твърди и не мърдат към средата.
Отговори с цитат
  #790  
Стар 25th June 2014, 08:05
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
А информативно да попитам, колко излиза поставяне на импланти в Турция..заедно с пътуването и изследванията..за да се вдигат хората да пътуват сигурно е поне два пъти по ефтинко ..
Цените им варират от 1000 до 5000 евро.Например комбинарано повдигане и импланти при един от най-добрите е 3000 евро,но хората се вдигат от цял свят за там защото са добри в медицината и цените са достъпни.Не само заради цената се втурват,ако си чела темата за носове.

Твоите гърди изглеждат много естествено,и са добре за тялото ти.
Но има и друго на човек вкуса му се изменя,аз от както тръгнах да чета форуми и теми 100 пъти си смених мнението,за това какво точно искам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:56.