IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 15th June 2010, 10:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Йорданов - повдигане и стесняване на върхове и изфиняване ( ако мога така да се изразя )- което си е доста по-прецизна работа и пипкава работа.
Той е за всичко!!!!!Преди не дишах пълноценно с дясната и понякога се задушавах на сън,при спорт и работа.СЕга дишам перфектно и с двете ноздри.Явно проблемът с дясната част е,че било пълно със сраствания.

Всичките криви и вълни ги няма,вчера се снимах под всякакви ъгли-Е НОСЪТ Е ПРАВ ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ ПАРАГРАФИ

Няма я издутината в ляво с празното място като дупчица!
Носът ми е тънък от окъм веждите,а не широк като на бушмен



Нямам търпение за върха да се оформи.

Човекът е много сериозен и постоянно предупреждава да се пази,защото реоперациите са много тежки и трудни,а резултатът ми както самия той се изрази е много добър.
Дано никога няма провали,даано върви само напред.!!!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #462  
Стар 16th June 2010, 10:40
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Marisabela честито и от мен,носът ти е ПЕРФЕКТЕН !!!!!!!! Страхотен резултат,тоя доктор има златни ръце,момичета,не трябва да се позволява на този човек да напуска България.Решено е,ако се оперирам отново,това е моя човек,радвам се за вас,представям си каква радост е да се гледаш в огледалото и да няма вълни,вдлъбнатини или някви топчета по носа,сигурно е наистина страхотно.Честито на печелившите !!!!!!!!
Отговори с цитат
  #463  
Стар 16th June 2010, 10:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Marisabela честито и от мен,носът ти е ПЕРФЕКТЕН !!!!!!!! Страхотен резултат,тоя доктор има златни ръце,момичета,не трябва да се позволява на този човек да напуска България.Решено е,ако се оперирам отново,това е моя човек,радвам се за вас,представям си каква радост е да се гледаш в огледалото и да няма вълни,вдлъбнатини или някви топчета по носа,сигурно е наистина страхотно.Честито на печелившите !!!!!!!!
Много ти благодаря,но все още съм далеч от перфектния нос,махнат ли с е отоцитееееееееееее и да се оформи ще стане перфектен по моя вкус/надявам се/.Нито прекалено вирнат,нито прекалено малък,че имам големи квадратни челюсти.

Немога да спра да се гледам,даже за снимки сред приятели се хванах,че заставам в позата, която заемах с предишния нос да не си личи колко беше зле
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #464  
Стар 16th June 2010, 11:44
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Супер си, marisabela! Чудесен резултат! Много щастие с новото носле!
Отговори с цитат
  #465  
Стар 16th June 2010, 14:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

rossi, като ти гледам аватара, и твоето носле е супер!
Отговори с цитат
  #466  
Стар 16th June 2010, 23:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

слагам снимки от преди малко,за няколко дни отоците са доста намалели.

http://media.snimka.bg/6497/019250027.jpg
ноздрите са се свили

http://media.snimka.bg/6497/019250028.jpg

отдолу вече не е като площадка,а като пирамидка

http://media.snimka.bg/6497/019250029.jpg

http://media.snimka.bg/6497/019250030.jpg

http://media.snimka.bg/6497/019250031.jpg

една точка издава,че е имало нещо на мястото на разреза
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #467  
Стар 17th June 2010, 07:55
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Много, много добре

Отговори с цитат
  #468  
Стар 17th June 2010, 09:28
Аватара на vipche
vipche vipche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
И аз шматката имах усещането, че той е доктора за моя случей ама положителните отзиви за Джамбазов бяха доста и аз каквато съм колеблива се поддадох на мнозинството, та се насадих на пачи яйца.Сега като се замисля разбирам защо има повече отзиви за Джамбазов - ми той не излиза зад граница да работи,целогодишно е тук и понеже ги прави носовете на конвейр ( един калъп що годе са всички, който ги е разглеждал по-обстойно го е забелязал, затова и при мен не се получи,нямах гърбица...) през него са минали повече хора.Това, което се обособява са 2 фланга: 1.Джамбазов - гърбици и прегради и 2.Йорданов - повдигане и стесняване на върхове и изфиняване ( ако мога така да се изразя )- което си е доста по-прецизна работа и пипкава работа.
Аз също като теб се наредих ,нооо когато си правих моето рино миналото лято не бях чувала изобщо за Йорданов .... сега се позамислям Моето носле си беше право,нямах гърбица... желанието ми беше да се изтъни връхчето,но явно Джамбазов там не му е силата
Мarisabela кукла си и все по-хубава ще ставаш ... освен хубавото носле ме впечатлиха устните прати ми на лични ако може при кого ги прави и т.н.
__________________
Миналото се е свършило,бъдещето не се знае дали ще дойде,а настоящето е единствения гарант да следваме красотата на мечтите си !!!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 17th June 2010, 09:28
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Отговори с цитат
  #470  
Стар 17th June 2010, 11:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Много, много добре


__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.