IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th June 2008, 21:50
alex_aleksandra21 alex_aleksandra21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране УДЪЛЖАВАНЕ НА КОСА - 100% ЕСТЕСТВЕНА КОСА

За удължаването на косата искам да ви кажа че най-добрият и неувреждаш метод е с клипсите, с които сами си слагате косата и в домашни условия. Имам една позната, работеше в един доста известен салон за красота, в който слагаха коси. Но там ги шиеха. Кофтито при шиенето е, че тресата с допълнителната коса тежи на твоята, а и се заплита, както и че всеки месец трябва да даваш по 50 лв за повдигане на редчетата. Същото това момиче започна работа в друг салон, в които косите са 100% естествени, едно момче ги внася от Турция. На пипане е мека като нашата (на главата ни ), от 1 треса 1м, стават 3 реда, които са 2ни и са по 60 см ( т.е. до дупето). Косата е 600 лв и аз лично съжалявам защо дадох 1200 лв в Магама, за тоя изкуственяк. Сега на половината цена имам уникална коса, която можете да боядисвате и да третирате като вашата, защото е 100% естествана, а не азатските боклуци, които ни пробутват навсякъде.
ако някоя от вас реши че си заслужава, ето ви icq-то ми: 317758374 и там вече ще ви дам телефона на мацката.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th June 2008, 20:04
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Аз пък дадох 420 лв. за чудесна естествена коса 55см. прикачена с силикон.Много съм доволна вече 2 пати я боядисвам и все още е като нова.Каде я сложих няма да казвам че стана като ws-teleshop.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th June 2008, 07:47
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране коса

Здравей,
ще ми кажеш ли от къде да си купя такава коса?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2008, 17:28
alex_aleksandra21 alex_aleksandra21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране

що се отнася до прикачената коса със силикон.като ре6и6 да си я махнеш ще разбереш защо препоръчвам щипките!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th July 2008, 18:09
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране Re: коса

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Здравей,
ще ми кажеш ли от къде да си купя такава коса?
Аз си взех косата от тук http://www.makeuppro-online.com/ и съм много доволна, предлагат също и балсами за подръжка!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th July 2008, 12:02
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

Лиз,цените актуални ли са?И дали е естествена,защото аз веднъж изгорях,пратиха ми изкуствена и сега се чудя какво да я правя...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th July 2008, 22:13
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране Актуално

Аз си я взех преди месец, така че трябва да са актуални! Моя позната от София ми я препоръча, тя е ходила в Студиото и там на място си е взела!Аз съм от Варна, поръчах я и ми я пратиха за два дена, с наложен платеж. Така че не могат да те излъжат!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th July 2008, 17:23
teodorra teodorra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 38
По подразбиране

незнам дали тук да пиша,но аз имам 2 треси за продаване..черна и тъмнокафява..45см дължина на косъма и цена 150лв
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st July 2008, 22:03
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

И аз имам две треси, руси -естествена коса - 400 лв. и двете. (30 и 40 см)
Купих ги преди седмица,и ги носих 1 седмица но ги махнах защото косата ми (естествената ) е къса и не седят добре,едва скривам екстеншъните с нея. Купих ги за 800 лв от дима стил
Който се интересува да пише :*
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th July 2008, 08:31
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

Извинявай LIZ искам да те попитам как избра цвета на косата,която поръча?И ако можеш да кажеш каква цена ти излезе за колко треси?Благодаря предварително!!!!!!![/list][/list]
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УДЪЛЖАВАНЕНАКОСАЕСТЕСТВЕНАКОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.