IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Мода


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 22nd December 2009, 18:00
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
парфюмът от 40лв не е оригинален, това е ясно, но да се твърди че този от 270лв е, само защото е 'скъп' е наивно. малко вероятно е us парфюма да е менте, а този от BEUTY ZONE или Beaty zone или може би искате да кажете beauty zone, не знам дори за кой magazin или сайт говорите, дори и 1000лв да струва не е гаранция че е оригинален....
Отговори с цитат
  #92  
Стар 23rd December 2009, 11:28
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Моя приятел имаше Live Jazz - Yves Saint Laurent, донесен му от Щатите и понеже свърши исках да му купя нов. Оказа се обаче, че в Beaty zone "същият" мирише по съвсем различен начин. Извода е - купувайте смело от сайтове, колкото по-евтино, толкова по-добре, в Бг всичко е ментак

Хайде бе ,във BEUTY ZONE няма как да е ментак..Направо какъв виц изстреля Що не предположиш че във Щатите може да е ментака
Няма как да си купя парфюм от 270 на 40лв нали се сещаш кое е ментето...
оф, ето това е причината да не пиша вече повече от половин година тук. то па човек нещо да не каже братче, айде пръскай се с каквото ти е кеф и не ме занимавай със себе си!
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #93  
Стар 23rd December 2009, 11:32
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
парфюмът от 40лв не е оригинален, това е ясно, но да се твърди че този от 270лв е, само защото е 'скъп' е наивно. малко вероятно е us парфюма да е менте, а този от BEUTY ZONE или Beaty zone или може би искате да кажете beauty zone, не знам дори за кой magazin или сайт говорите, дори и 1000лв да струва не е гаранция че е оригинален....
Да, за Beauty zone говоря, мисля че е очевидно, неволна грешка, простете!
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #94  
Стар 23rd December 2009, 13:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Моя приятел имаше Live Jazz - Yves Saint Laurent, донесен му от Щатите и понеже свърши исках да му купя нов. Оказа се обаче, че в Beaty zone "същият" мирише по съвсем различен начин. Извода е - купувайте смело от сайтове, колкото по-евтино, толкова по-добре, в Бг всичко е ментак

Хайде бе ,във BEUTY ZONE няма как да е ментак..Направо какъв виц изстреля Що не предположиш че във Щатите може да е ментака
Няма как да си купя парфюм от 270 на 40лв нали се сещаш кое е ментето...
оф, ето това е причината да не пиша вече повече от половин година тук. то па човек нещо да не каже братче, айде пръскай се с каквото ти е кеф и не ме занимавай със себе си!
Нещо да не те боли главата къде видя че те занимавам със себе си...ти даваш мнение и аз също...Не може да си толкова крайна че всичко в BG е ментак...относно това дали ще пишеш си е твой проблем и ти си чавека който решава какво да прави..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 23rd December 2009, 13:04
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Аз съм сравнявала не веднъж еднакви парфюми,но единия от Бюти,другия от Рим и не съм намирала разлика нито в трайността,нито в нищо.А сега ,че може да има някъде ментета,може.Но наистина не всичко е менте в Бг.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #96  
Стар 23rd December 2009, 13:04
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
парфюмът от 40лв не е оригинален, това е ясно, но да се твърди че този от 270лв е, само защото е 'скъп' е наивно. малко вероятно е us парфюма да е менте, а този от BEUTY ZONE или Beaty zone или може би искате да кажете beauty zone, не знам дори за кой magazin или сайт говорите, дори и 1000лв да струва не е гаранция че е оригинален....


Права си че няма гаранция но разликата в цената малко ме притеснява... не вярвам в ЦУМ да продават ментета...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 11th January 2010, 17:38
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Thomi, това което написах беше с голяма доза хумор. Не съм водила разследване, нито съм правила лабораторни анализи на парфюмите у нас и зад граница и честно казано малко ме интересува. Да не би ти да ги произвеждаш, че толкова лично го прие, засегна се дълбоко и започна да се изявяваш в ролята си на адвокат на Beauty Zone?
Спести ми заяжданията си и иронията си ако обичаш, не съм длъжна да ти търпя злобата.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #98  
Стар 11th January 2010, 18:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Моя приятел имаше Live Jazz - Yves Saint Laurent, донесен му от Щатите и понеже свърши исках да му купя нов. Оказа се обаче, че в Beaty zone "същият" мирише по съвсем различен начин. Извода е - купувайте смело от сайтове, колкото по-евтино, толкова по-добре, в Бг всичко е ментак
Това не е ли твое мнение бре девойко май ти работиш в лабооратория ,щом си толково наясно че всичко тук е ментак...Приех го лично ,защото не може толкова директно да се казва че всичко в БГ е ментак...Ще си спестиш противоречивите мнение към теб ако преди да напишеш нещо малко се замислиш...Това че само аз ти се впрегнах на тъпия коментар ,на злоба ли ти прилича..Хайде пръскайте си се с оригинални парфюми и си живей живота.. Определено те интересува щом си написала такъв коментар..Много противоречие
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 11th January 2010, 18:50
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
не съм длъжна да ти търпя злобата.

в момента по-скоро ти го даваш злобна, а и наистина не е редно всичко да се слага под един знаменател както се казва

аз също мисля, че нещата в бюти зоната си струват =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #100  
Стар 18th April 2010, 23:10
eli_eli_eli_to eli_eli_eli_to не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Предлагам евтини парфюмчета от ФМ груп. Не са оригинални, но определено не са и като ментетата. Имат доста по-дълга трайност. Гарантирам. За 30мл- 22лв. За повече информация давам скайп и мейл.

SKYPE: eli_eli_eli_to

E-mail: eli_eli_eli_to@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОригиналнилисапарфюмитеотБГсайтовезаонлайнпродажби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.