IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 18th February 2010, 16:24
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rochellkaa
Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
swe3tynka къде се губиш ?
И аз това се чудя.Редовно следя този раздел заради нея,голяма инспирация ми е да чета постовете й и да се възищавам каква воля и какво тяло има.
Наистина ли? :P

Не влизам и не чета изобщо, просто защото малко ми поомръзна само за храна и спорт да мисля. Не отделям и особено много време на комютъра, това е другата причина. Имах РД преди 3 дена и станах на 18 Хубаво е..да си пълнолетен. Не се чувствам по-различна от преди, но осъзнах нещо много важно и до това заключение стигнах точно на 15 февруари /рожденният ми ден/- човек не трябва да търси баланса, трябва сам да си го създаде :P И е така. Убедена съм. И здраво работя по въпроса. Тренирам си, уча си, всичко ми е на 6 общо взето
От днес съм на 3 дневен житен режим за физическо и най-вече психическо разтоварване, като си правя и леки тренировки /вело,йога,аеробика/. 3 дни разтоварване и 3 дни захранване, че през март ме чака една операциийка /на нослето/ и 14 дена няма да мога да излизам от вкъщи, затова ще си спретна 10 дневния житен режим както си му е реда, но по-добре от сега да се подготвя

И така..
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:45.