IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 13th February 2010, 23:59
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Привет от мен

Sine не знам колко гр. мазнини трябва да се приемат по време на диета,но знам,че не трябва да се изключват от менюто,защото на нас жените ни се отразява зле
LoLi7a мисля,че храната ти е малко.Аз бих хапнала плод между закуската и обяда,а на обяд - зеленчук+някакъв белтък.Към вечерята може да прибавиш и една салата.
matin аз винаги си нося храна,когато знам,че ще ми се наложи да пропусна хранене,дори и само шепа ядки или ябълка,за да не пригладнявам,че после става страшно
Jaynee как се справяш с новата диета?Има ли резултати?открих те в другата тема

При мен втори ден захранване

традиционните три чаши топла вода
банан
овесени ядки,орехи
супа от картофи
ябълка
салата от домат и краставица
киви
много вода,чай
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #572  
Стар 14th February 2010, 08:45
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Здравейте :P Преди повече от година съм писала във форума,но вече не си помня регистрацията и си направих днес нова,защото ви чета от няколко дни и викам айде да се включа Не обещавам,че ще пиша всеки ден,но когато мога ще ви казвам какво се случва с мен Днес ми е 21-ви ден от диетата и така Виждам,че всички сте много стриктни и ви се радвам Честит празник на всички-влюбени и винохолици
Ето и една табличка за тези, които се притесняват,че ще му ударят днес чашка-две винце :


Алкохол ml Въгл, g kcal
Бейлис 50 5 120
Бира 500 12 167
Бира, светла 500 7.5 145
Вино, бяло 100 1 65
Вино, десертно 100 6 90
Вино, розе 100 2.4 62
Вино, червено 100 0.5 70
Водка 100 - 231
Джин 100 - 231
Мартини 100 4 175
Перно 100 4.3 140
Ром 100 - 231
Тиа Мария 100 3 155
Уиски 100 - 250
Шампанско 100 3.7 126
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #573  
Стар 14th February 2010, 12:19
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Abbi, не съм много стриктна, а особено днес, добре, че съм на въглехидратен ден. Има някакви резултати, усещам си ги, но няма да се тегля преди 20ти.
Отговори с цитат
  #574  
Стар 14th February 2010, 12:37
matin matin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте

Днес ми е четвърти ден захранване. Досега:
10:00 - купичка елда с мед - за пръв път си варя елда, дойде ми горчива и затова май попрекалих с меда.. 2 ч.л. Казвайте някакви варианти за приготвянето на тая елда
12:00 - един малък грейпфрут

за през деня - в момента си варя супичка от картофи, моркови и чушки, мисля днес да сложа и щипка сол.

От утре вкарвам малко хляб и сирене. В тази връзка ми се иска да попитам коя марка хляб от пълнозърнестите може да ми препоръчате като най-добра (по принцип съм на Вита без брашно, с кълнове). И също- какъв процент масленост кисело мляко да ям по принцип - чувала съм, че най-ниския обикновено си е чисто нишесте.
Отговори с цитат
  #575  
Стар 14th February 2010, 13:18
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Matin,аз също от доста време си хапвам хляб "Вита" (без брашно с кълнове или семена)-ям го препечен,вкусен е,а и само 64 калории на филийка А колкото до млякото,според мен 2 % или 3.6 %,аз вчера ядох от 0.1 (мислех си,че ще е като айрян като го отворя,а беше сравнително гъсто,което може би значи,че наистина е пълно с нишесте) Разликата между 0.1 % и 3.6 % е,че първото има на кофичка по около 120 калории,а второто-към 240,но пък по-добре по-здравословно отколкото да ядем нишесте хехе
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #576  
Стар 14th February 2010, 14:39
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Sine: Купи си хубави витамини.
Организма ти в момента е отслабнал заради диетата. Трябва да му набавяш всичко.

Jaynee: Днес правим седмица, нали?
Аз да ти кажа бях на хотел и на единият и на другият ден правих фитнес, сауна и джакузи. Мисля, че ще имам резултати скоро!
Кожата ми със сигурност изглежда по-добре
Снощи малко наруших диетата с 3-4 чаши бяло вино, но със сигурност си ги бях изразходила преди това
Отговори с цитат
  #577  
Стар 14th February 2010, 15:07
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Engel, май си права, време ми е да си взема някои хубави витамини... цяла нощ не мога да я сваля тая температура... изпих 4 литра вода за 12 часа... Проблемът е че ме е страх да не си взема някои със захар- в много от витамините слагат захар....

А днес съм още един килограм надолу... последно се мерих в сряда мисля... но пък може би минусът е заради температурата и липсата ми на апетит- вчерашното меню едва едва го докарах наполовината...
все пак- 6кг за две седмици!! Уау! Много се радвам


Менюто:
14:30- чаша фреш от портокал
2суп лъжици кис мляко+2суп лъжици трици
две кивита
17:30- омлет от две яйца и 5-6 гъби без мазнина
200гр кисело мляко
20:30- салата от репички и маруля
едно варено яйце без жълтъка
200кис мляко
30гр моцарела
Отговори с цитат
  #578  
Стар 14th February 2010, 15:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Честит минус! Със сигурност този път се храниш по-добре от предишният.
Чети съдържанието на витамините и се ориентирай към по-хубава марка
Отговори с цитат
  #579  
Стар 14th February 2010, 15:38
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от matin
Здравейте

Днес ми е четвърти ден захранване. Досега:
10:00 - купичка елда с мед - за пръв път си варя елда, дойде ми горчива и затова май попрекалих с меда.. 2 ч.л. Казвайте някакви варианти за приготвянето на тая елда
12:00 - един малък грейпфрут

за през деня - в момента си варя супичка от картофи, моркови и чушки, мисля днес да сложа и щипка сол.

От утре вкарвам малко хляб и сирене. В тази връзка ми се иска да попитам коя марка хляб от пълнозърнестите може да ми препоръчате като най-добра (по принцип съм на Вита без брашно, с кълнове). И също- какъв процент масленост кисело мляко да ям по принцип - чувала съм, че най-ниския обикновено си е чисто нишесте.
Здравей matin за елдата има много варианти,както солени,напр. с извара,зеленчуци,така и сладък с някой плод или мед както ти си направила.
Аз съм изключила хляба от менюто си,но в редките случаи когато ми се преяжда си вземам от немският Mestemacher,така поне съм сигурна,че е наистина пълнозърнест.
За киселото мляко има доста изписано по темата-трябва да е с не по малко от 2%.
Дано съм ти била полезна
Sine честито за минусчетата,май са доста
Engel тази вечер ще има и други прегрешили с вино
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #580  
Стар 14th February 2010, 17:08
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Engel, понякога няма начин просто (за виното говоря) Аз днес го броя дъждовно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.