IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 20th February 2010, 09:25
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Много благодаря за отговора. Ами аз се притеснявам първо дали ще издържа, най-вече по средата на режима да не взема да се наям едно хубаво и да ми стане нещо . После захранването дали ще направя добре (върнах няколко страници назад и прочетох всичко, което сте писали за него, мисля че схванах идеята). Общо взето най-големият ми проблем съм си аз, липсата ми на воля и страха да не се проваля отново с диетата. Но съм решила - от този понеделник започвам и след захранването мисля да продължа да ям постно. Нещо като пост, но само без месо.
Отговори с цитат
  #632  
Стар 20th February 2010, 09:31
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ех,и аз му се точех сега на тоя житен режим от сряда (тъй като до вторник и включитено вторник стават 30 дни от диетата ми та мислех да сменя малко),но ме притеснява,че аз мразя да спазвам точно определени диети и то да ям десет дни едно и също,та ще видим дали ще се навия
Иначе за вчера-Закуска Чай с мед и ябълка,Обяд-Пилешко филе(около 150 грама може би беше)задушено със зеленчуци(кисела краставичка,червена чушка,морков,праз лук,люта чушка,доматен сос),следобяд-няколко печени бадема(6-7),вечерта тоест (към 17:30)-половин кофичка кисело мляко и баш вечерта айде пак на бар-чаша вино+половин бира
Днес времето в просто страхотно! И мисля да си направя една хубава разходка следобяд :P Сега си пийвам обичайното чайче с мед и съм си нарязала една ябълка на резени и я поръсих с канела :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #633  
Стар 20th February 2010, 09:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Еми направете житният за 3-5-7 дни
И аз съм му хвърлила мерака за 3 дни, даже 1.
Отговори с цитат
  #634  
Стар 20th February 2010, 10:08
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Ама за по-малко дни едва ли ще има същия ефект. Нали за 3-4 дни само се изчиства организма от токсините. Аз мисля, че щом са казали 10 дни не е случайно.
Отговори с цитат
  #635  
Стар 20th February 2010, 10:50
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Житния режим НЕ е диета.Това е пречистване на организма и когато го правиш трябва да ти носи удоволствие,ако го правиш на сила,т.е. се мъчиш и мислиш само за храна по-добре да не се прави.
Може да го правиш колкото дни искаш ,може да го правиш ,докато ти е удоволствие и после да го спреш .През целия режим трябва да се мисли позитивно,да си спокоен и усмихнат.
Самата идея е да пречистиш не само тялото ,но и мислите,съзнанието,духът си.

Аз пък тази сутрин се притеглих и кантара ми показа пак 1 кг. на долу,а мислех,че съм +1кг. В крайна сметка се оказа ,че двата кг.,които свалих след режима сега не мога да си ги кача
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #636  
Стар 20th February 2010, 11:02
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Хех Abbi да ти имам проблема-да трябва да качвам В кръга на шегата А ти колко килограма си и колко си висока ?
Иначе явно трябва да увеличиш храната
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #637  
Стар 20th February 2010, 12:15
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Ice Cream като погледнеш 2 кг. са нищо,но аз съм висока 163 бях 47кг.,сега 45кг.Мъжо вече се притесни,че ще изчезна
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #638  
Стар 20th February 2010, 14:19
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Аз да ви кажа в момента май и без да съм на пречистващ режим ще трябва да хапна малко жито- цяла нощ имах жестока диария и си изповръщах и червата даже, плюс температура... има някакъв страшно гаден вирус и първо баба ми го кара, а един ден след нея и аз, но аз бях късметлийка, защото тя вече беше купила лекарства... чувствам се като парцал... това ми е, я да видим- 4-я път от два месеца в който съм сериозно болна... мамка му, знам колко е важна тази моя диета, но започвам да се питам дали си струва да съм болна през две седмици заради нея. Де що имаше грипове и настинки и простуди, аз ги карах... и витамини пия, от хубавите, и всичко... честно казано ако още един месец продължат нещата така, аз ще спра диетата, не ме интересува колко килограма съм- писна ми да се тъпча антибиотици и лекарства и да се чувствам като парцал и вечно да съм на легло. Дадох повече пари за хапчета тая година отколкото за последните пет години взети заедно...
Отговори с цитат
  #639  
Стар 20th February 2010, 15:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Sine Qua Non: Просто диетата ти куца.
Започни да пиеш витамини, нали говорихме?
Хапвай повече храни с витамини.
Отговори с цитат
  #640  
Стар 20th February 2010, 16:44
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Sine Qua Non, спортуваш ли? Аз от септември до средата на декември бягах редовно - 4-5 пъти седмично обикновено и даже една хрема не ме хвана, а откакво съм спряла, 2 пъти се разболях. Сега се стопли и започвам пак да бягам, явно ми се отразява добре на имунната система
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.