IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th November 2006, 11:37
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране Абдоминална пластика - д-р Динев?

И аз се реших, момичета, без много да му мисля.
Две години и половина се опитвам да сваля шкембето си, отслабвах и напълнявах поне 3 пъти с 5-6 кила, но установих че няма шанс коремът ми да се прибере.
Родих близначки 2004г. - втора бременност.
Никога не съм била слаба, имала съм малко коремче, но сега е нечовешко огромно тип пети месец шкембе.
След като изчетох тук всикчо, отидох при д-р Динев. Много готин човек!
Прегледа ми корема. Оказа се че при бременност двата муслула, които минават покрай пъпа се разтягат и между тях остава разстояние /при мен -около 3-4 см./. аз се чудех защо като правя коремни преси, по средата на корема ми остава нещо като продълговата подутина - от диафрагмата до пъпа. Просто там няма мускул. При операцията се събират тези мускули, освен че се изтегля надолу цялата излишна кожа /при мен има и доста сланина! / Прави се липосукция, където е необходимо.
Белегът, каза Динев, ще бъде ниско долу, където са ми двете секцио. Имам и още един голям разрез от операция от преплитане на червата, той най-вероятно ще изчезне - в кофата за боклук.
Когато има повече излишна кожа, белегът остава леко набран от горната страна, затова се налага след третия месец да се направи премахване с местна упойка на останалата набрана част,. /явно е нещо като плисирана пола... /

честно казано, голямо доверие ми вдъхна динев, не знам дали да ходя да се консултирам с друг лекар.

Сега проблема е, че трябва да отслабна, КОЛКОТО ИСКАМ. Първия му въпрос беше - това ли са възстановетните ви килограми след раждането. Имам да смъквам 8 -10, ако искам да съм както преди, но се замислих, че поне 3-4 са ми в шкембето.
Сега се опитвам да отслабна, но не мога, естествено, даже пак качих свалените 4 килограма. опитите продължават. поставих си за цел февруари да се оперирам, дано отслабна дотогава...

ето за какво чудо ставаше въпрос, когато бях/ме/ 93 кила:
http://good-times.webshots.com/photo...77055778PYCUUp
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th November 2006, 11:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Започни да четеш в "Диети",действа много стимулиращо Сигурна съм,че ще ти помогне да свалиш килограмите
Не знам Динев как се справя с абдоминална пластика,май няма момиче тук,което е правило при него подобно нещо,но пък иначе доволните от него са много.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th November 2006, 11:55
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Хи хи и аз съм като теб и лятото също ходих при Динев на консултация, и се разбрахме да си сваля излишните килца / тогава бяха 8 / . Сега като си ги свалих и вече захладня реших да си я правя, но във Варна при д-р Заякова. Не че съм против Динев вече, просто искам да съм си тук, а не в София. А иначе зная, че е много добър на абдоминопластика.
А за килограмите не се притеснявай - само си насрочи дата и гледай кво става - ще се стопиш за нула време от тревоги и мисли. Поне аз така бях преди да си направя циците
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th November 2006, 20:43
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Poly
Поне аз така бях преди да си направя циците
за циците - после, не съм стигнала още до там. нека поувиснат както трябва...
аз исках да ми направи повдигане на бюста заедно с коремната, но той категорично отказа. така исках накуп...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th November 2006, 21:00
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Ааа отказа ми и на мен. Каза, че може само малко липосукцийка с абдоминопластиката и нищо повече. Не, че е невъзможно, но после възстановяването е много трудно. Заякова също не се съгласи.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th November 2006, 21:07
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Убавица,
Брей че големи сте били!

Аз съм "За" операцията, особено щом ще изчезне стар белег, а и имаш вече белег от секцио. Всъщност те ще се припокрият ли?
Само че за твое успокоение би могла да попиташ още някой лекар.

А говорихте ли след като се възтановиш ще можеш ли да правиш коремни преси нормално, чудя се защото аз секциото си го усещам, ако се натоваря повече.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th November 2006, 21:19
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Белегът от абдоминипластиката е по-голям.
Но пък е по-добре белег отколкото шкембе.
Убавица, твърдо те подкрепям за операцията. Знам как изглежда корем след бременност с близнаци- имам такава приятелка. Тя много отслабна, но коремът и е като плисиран
Според мен обаче си свали излишните кила и тогава се оперирай.
Успех!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th November 2006, 22:56
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Здравей Убавица, първо искам да те поздравя за бебчетата -да са ти живи и здрави.Господ сигурно много те обича щом ти е дал на един път две щастия Да сте живи и здрави и много щастливи.
Аз също те подкрепям напълно с операцията ,защото съм с 2 секцио и знам какво е коремът ти да прилича на кенгуру.Аз съм пациентка на д-р Динев, но за гърди и съм възхитена от него като лекар и като човек.Когато отидоох принего на консултация за бюста питах и за абдоминопластика- дали може двете заедно.Динев ми отказа категорично.Но и на мен ми каза ,че белега ще е голям колкото секциото и ще е ниско долу .Но той е съвестен лекар/лично мнение -далеч съм от мисълта да го натрапвам/според мен и мисля ,че може да му се има доверие
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th November 2006, 23:10
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th November 2006, 23:21
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stil
Динев ми отказа категорично.Но и на мен ми каза ,че белега ще е голям колкото секциото и ще е ниско долу
Стил, твоят белег от секциото да не би да е 14см
Защото от абдоминалната пластика е горе-долу толкоз. Приветствам ти желанието да успокоиш момичето и да изкажеш възхищението си от Динев, но нека да сме реалисти.
Ако се разровите из американските сайтове ще видите, няма нищо общо.
Но както казах по- горе по-добре белег отколкото шкембе още повече че белегът остава скрит зад бикините, респективно банския.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбдоминалнапластикаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.