IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th December 2006, 12:43
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Много интересно
П.П.Преди малко четох една статия,че тази интервенция е за жени,приключили с ражданията,защото иначе нямало смисъл.Точно имам малко време и после и аз съм с вас
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th December 2006, 13:45
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Много интересно
П.П.Преди малко четох една статия,че тази интервенция е за жени,приключили с ражданията,защото иначе нямало смисъл.Точно имам малко време и после и аз съм с вас

Tвоят корем е перфектен- не се излагай, нали си ми пращала снимки.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th December 2006, 15:08
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette

Tвоят корем е перфектен- не се излагай, нали си ми пращала снимки.
Аз до тогава ще си пусна...шегувам се(аз и сега си имам,ама си го гълтам за снимки )
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th December 2006, 16:58
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Чакай бе, junglegirl - къде си тръгнала??? Не може да знаеш как ще са нещата след раждането - показанията за абдоминопластика са сериозни - много излишна и/или нацепена и сбръчкана от стрии кожа, както и преразтягане на фасцията (съединителната тъкан м/у правите коремни мускули), което раздалечава мускулите и те просто няма как да се приберат. Ако имаш само обикновено коремче, може само липосукция или мезотерапия(която стяга и кожата) да свърши работа.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th December 2006, 20:50
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Сори за тъпия въпрос,който ще задам,ама.... мезотерапията повлиява ли на отпуснатата кожа на корема? И аз исках абдоминопластика,но доктора ми ме отказа.Каза,че мускулите са в много добро състояние за след две бременности и са си на място( ) и че имам само малко отпусната (разтеглена,със стрии за повече разкош )кожа. Дали има такъв ефект мезото,че да я прибере?
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th December 2006, 20:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми аз съм много доволна от мезотерапията, която си правя на ръцете и краката 8)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th December 2006, 21:55
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ми аз съм много доволна от мезотерапията, която си правя на ръцете и краката 8)
Разкажи повече, какъв е ефекта, от колко процедури, кой ти я прави и по колко плащаш. Аз искам да си правя на лицето, но все не ми се вярва да има убийствен ефект...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th December 2006, 08:37
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Да, bimbi, разкажи повече ако вече не си го направила в друга тема... Друго си е да разберем за ефекта от първа ръка.
Иначе, Renkata, аз мисля (гадая всъщност), че правилно те е възпрял твоят хирург. Нямам много информация за мезотерапията, но моят гинеколог последния път много ми я похвали, защото с очите си е видял ефекта при друга негова пациентка с проблем като твоя - не само се е стегнала значително кожата, но и стриите трябвало доста да се дзвери, за да забележи (само че и химичен пилинг е имало за тях)... Аз, докато не видя с очите си, ми е трудно да повярвам, но човекът беше много впечатлен (а той се интересува живо и заради собственото си шкембе )... Та като му казах, че трябва да си оперирам корема, и той се опита да ме разубеди и да ме "вдъхнови" за мезотерапия, но когато в крайна сметка видя за какво си говорим (и раздалечени мускули, и увиснала кожа) - съвсем друга песен запя. Мисълта ми беше, че ако наистина нямаш проблем с мускулите, и кожата е само по-разтеглена, но не увиснала, други методи(мезотерапия) ще свършат по-добра работа...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th December 2006, 09:35
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ше прайм мезо догодина май.Тенкю,сладуранките ми
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15th December 2006, 10:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Тъй, чак сега намерих време да ви напиша за мезотерапията /то май съм го писала преди и в друга тема, ама не ми се търси/.
Та...по принцип отидох при Динев да ми махне част от кожата на ръцете, щот работата беше плачевна, след тия 35 кила дето ги свалих преди години Той обаче ми отказа категорично, щото белезите били ужасни, и вместо да оправим работата, ще я развалим. Каза ми за мезото, и че няма да стане веднага, може да отиде и година, но поне няма да имам такива белези. Съгласих се.
Вече съм направила 4 процедури /по една на месец/, освен на ръцете и на бедрата горе до триъгълника. Ходя също и на стягащи масажи на цялото тяло. Ефект наистина има, колкото и да не ми се вярваше и на мен.
По принцип в по-добрите козметични салони също правят мезотерапия. За Варна разбрах че има и в Палах центъра. Една процедура е от порядъка на 150 лева /когато се изхаби цяло шишенце от лекарството/. Само за лице обаче не знам колко струва, предполагам доста по-малко. Кофтито е че остават следи като ухапано от комар, които изчезват за 2-3 дни. При мен не се вижда щото го скривам с дрехи, ама като е на лицето...трябва да се вземе отпуска май да се седи вкъщи...
Ето ТУК има повече инфо какво точно представлява мезото. Освен за стягане на кожата, има и за целулит, но не съм пробвала и не знам дали има ефект.
Ренка, наистина в твоя случай мезото е по-добрия вариант, въобще не виждам да имаш корем за абдоминопластика
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбдоминалнапластикаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:12.