IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st August 2007, 13:44
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

здравейте,много съжалявам ,че чак сега откривам този форум,защото вече си правих пластика на корема и никак не съм доволна,а ако бях ви намерила по-рано цях да обменя инфо с вас и цях да имам някаква насока и идея какво ме чака,Ако е възможно ще бъда мн благодарна да си пиша с някой подложил се и доволен от тази операция
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st August 2007, 21:30
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Привет Роси!

При кого си прави твоята операция и какво не харесваш в резултата?
Сподели за да знаят и останалите желаещи
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd August 2007, 07:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е като гледам в коя тема е писала, би трябвало да е при Динев
Отговори с цитат
  #54  
Стар 22nd August 2007, 09:20
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

ами не не е при динев просто е първата тема,коята пише абдоминопластика правих я в ВИАМЕДИКА при д-р Петров.Аз имам близнаци и на корема ми остана огромна торба от увиснала и нацепена кожа.Д-ра ми каза ,че ще я прибере ще премести пъпа и т.н.В самия ден като ме рисуваше каза да не правим сложни неща то ще стане и без местене на пъпа няма смисъл.И сега 2 мес след операцията имам още изл кожа и стрии старото място на пъпа ми /който сега е по-надолу/ си личи и е хлътнало,а стриите над пъпа са още по грозни просто кошмар
Отговори с цитат
  #55  
Стар 22nd August 2007, 09:25
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

освен това като четох тук имам чувството,че и белега ми е мн голям,защото минава и над кокала.Толкова време си мечтах за тази операция ,а резултата е УЖАСЕН.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 22nd August 2007, 09:49
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами има тема за пострадали от пластичните операции, ако искаш пиши там. то това твоето си е несвършена работа. може да си полезна за някой.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 22nd August 2007, 10:06
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

ами аз нямам намерение да оставя нещата така и сигурно ще се подложа пак,но сега ви намерих и ако някой доволен има снимки и ми прати ще съм мн благодарна този път поне да избера точния доктор
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23rd August 2007, 09:57
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм с миниабдоминопластика, като твоята без местене на пъпа. Махнати са ми 15 см. кожа. Разрезът ми е от кокал до кокал и коремът ми е опънат като на нераждала жена /имам две деца/. Белегът почти не си личи вече. Доволна съм много от резултата, ако имаш други въпроси, с удоволствие ще ти отговоря, но няма да ти препоръчам лекар, защото е прекалено отговорно.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23rd August 2007, 10:29
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

при мен има много стрии и над пъпа и сега са се набръчкали още повече .Явно е трябвало да се премести за да изрежат,а и е останала още кожа ,ако е бил опънал кожата още пъпа е щял да слезе много надолу.Ясно ми е че е много отговорно ,но явно си доволна от твоята а ако има и други за който е минало успешно ще са ми много полезни със снимки ,а аз сама ще направя избора си
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd August 2007, 20:16
anelialitova anelialitova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Guildford,UK
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте,момичета.писахме доста за абдоминопластиката в друга тема,но моето лично мнение е,че др.Н.Георгиев е 'майстора'.Емисоф и някои други момичета са ми виждали снимките 'преди' и 'след' и са единодушни,че резултатът е меко казано смайващ.с удоволствие ще споделя преживяното от мен,ще покажа и снимки.
пишете ми на skypelamenianelia
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбдоминалнапластикаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:20.