IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 2nd February 2010, 21:43
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Апо, то ясно, че движение му е майката, та затова и в този студ гледам да скитосвам колкото е възможно
А за килата - засега са толкова, ама до края живот и здраве...не ми се мисли
Стана ми интересно как в 9-тия си закопчавала дънки 36 - та тва си е похвално, а ти се тръшкаш за килцата. Сигурна съм, че до лятото ще си на старите ти, че и по-лека

trigers, направо ти завиждам не ти остана вече.

Ани, ти ако продължаваш с тва темпо, ще родиш на крак ми се струва
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #612  
Стар 2nd February 2010, 22:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам как, но факт- закопчавах ги под корема И въобще не знам къде са, но има 10 кила за сваляне. Като цяло почти всички дрехи ми ставаха до края, просто ми бяха по- опънати... бе не знам, но не изглеждам както преди, всичко ми е едно такова разплуто и меко, кожата, особено корема- торба....
Отговори с цитат
  #613  
Стар 2nd February 2010, 22:47
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

по-нагоре от корема са ти килата- не е ло6о
Отговори с цитат
  #614  
Стар 2nd February 2010, 22:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз от първия месец не мога да си закопчая дънките Коремът ми е много ниско, повече от предишната бременност - даже на моменти това ме притеснява.
Апо, време си трябва. Обещай да ми го повтаряш това от Май нататък С второто ще качиш по-малко, ще видиш
ALEXIA, рано ми е още да раждам Ще си почакам още 2-3 месеца. От сега ми е супер тежко на моменти, но трябва търпение
Днес влязох в Окаиди да сверя цените на бебешките - същите са като в сайта. Обаче има много сладурски неща за бебоците
Отговори с цитат
  #615  
Стар 3rd February 2010, 09:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ани, на мен корема ми във втората бременност личеше от 10та седмица,. Нямаше как да скрия на работа- аз и само рокли или поли нося и веднага стана явно.
Но след като им казах, с гордост си го носех. Освен това аз до 6ия месец бях качила само 2кг. Но след това, и особено като спрях да работя......
Отговори с цитат
  #616  
Стар 3rd February 2010, 11:36
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

и моят корем е доста ниско... главата на бебо направо ми блъска мехура ... май се приготвя вече въпреки че е рано
Отговори с цитат
  #617  
Стар 3rd February 2010, 11:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Бобе, нося, още в болницата почнах да го нося.
Аз да се похваля, днес сутринта най- накрая минах под 60 кила- 59,9 хахахаха. И все пак различно звучи от 60
Браво Апо мн се радвам, но да ти кажа нещо.
По-добре, че отслабваш лека по лека, защото аз отслабнах драстично и скорорстно , без дори да спазвам диети или да правя упражнения, НО това само ми навреди......защото не е хубаво да се губят толкова бързо килограмите , кожата неможе да се стегне и възстанови ако отслабваме бързо.......но при мен неможех да нищо да направя.
Особено гърдите ми се съсипаха, бяха огромни, но за нула време се стопиха......но при тях мастита и стягането помогнаха също де.....абе да не задълбавам.......с две думи хората са казали "Бавно , но Славно"...и аз допълвам мноооооого резултатно
Отговори с цитат
  #618  
Стар 3rd February 2010, 12:08
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
по-нагоре от корема са ти килата- не е ло6о
Мдам, я си представи 10 кила задник и бедра
Според мен все още организмът ти се настроива към нивото на хормоните и когато това стане ще започнеш да сваляш неусетно (разбира се най-важни са 1. Храната, 2. Движението - ти това си го знаеш де )
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 3rd February 2010, 13:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бобе, знам, че е по- добре бавно (макар че гърдите ми пак станаха на пихтии и със сигурност няма да се оправят), ама досега като не виждах поне едно кило надолу и много депресиращо ми действаше. Общо взето не бързам и гледам да си налагам да имам търпение- до края на 2010 съм си дала срок, след това каквото има за оправяне, ще се оправя оперативно (от циците ми предполагам съвсем само кожи ще останат, дано да не се наложи и от корема да се маха кожа, че язък дето толкова го пазих от секцио и белег )
Отговори с цитат
  #620  
Стар 3rd February 2010, 13:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Моето гологлаво гардже
http://i61.servimg.com/u/f61/11/51/41/72/imgp1011.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:25.