IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th June 2014, 09:12
irinka00111 irinka00111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране Силиконов бюст

Здравейте! Искам да питам някои оперирал ли си е бюста в болница Вита при доктор Динев и доволен ли е от резултата?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2014, 12:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Иринке хич не си в час с технологиите ми се струва, но какво да ви правя жените като сте ми такава слабост, ще ви помагам няма как

Ето ти темите за д-р Динев, дано от тях успееш да се ориентираш ! Мамопластиката е правилният раздел за темата ти, която дори е излишна, тъй като вече има теми за този доктор и можеше да пишеш в тях ! Сега направо пиши в темата за Динев, която е с най-многото коментари !

http://www.tialoto.bg/forum/search.php?searchid=330248
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th June 2014, 15:31
irinka00111 irinka00111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

извиняваи наистина не съм в час .. но пк не ми отворя това което ми прати
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th December 2014, 17:33
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте вчера бях на консултация при др. Илю Стоянов да ми постави силиконов бюст той предложи 450 кубика, аз мисля че са много висoка съм 160, 45 кг
Някой ако има мнение по въпроса моля, да ми пише. Благодаря
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th January 2015, 10:23
Firolia Firolia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Аз вчера бях на консултация при Д-р Стоянов. На мен пък ми предложи да избирам между 255 и 290 кубика! Аз съм висока 170 и съм 50 кг! На мен пък ми се сториха прекалено малко!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th January 2015, 13:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

.

Последно редактирано от titi1 : 28th January 2015 на 13:08
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th January 2015, 19:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Писах и в отдел мамопластика, сега ще го напиша и тук. Размера, формата и вида на импланта не се определя от килограмите и височината ви, а от състоянието на гърдите ви - има ли птоза, колко е ширината на самата гърда, подгръдна обиколка и т.н. Специално за Стоянов мога да кажа, че има много точно око и е преценил правилно. Има гърди, които не могат да поберат големи импланти или просто резултата, който ще се получи няма да е естетичен и добър. Най-малкото, като отидете на консултация никой доктор няма да ви качи на кантара, а ще измери самите ви гърди.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2015, 13:23
steisyyy steisyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета.Чета форума, но едва сега си направих регистрация, защото искам да ви задам един много тревожещ ме въпрос. Бях на консултация при д-р Емил Георгиев за уголемяване на бюста. Не бях очарована от отношението му, нищо не ми обясни,само отговаряше на моите въпроси.Съблякох се,огледа ме,премери бюста ми и написа в тефтера си 380cc анатомични подмускулно, белега каза, че ще ми е в зоната на банела. Аз наистина искам анатомични подмускулно, но не ми хареса, че изобщо не ме попита нищо.Нямаше анатомични импланти да ми покаже имаше само кръгли. Нямах представа колко са 380cc, но като ги видях ми се сториха малки и му казах, че искам 400.(Аз съм 165, 49кг ) Каза, че имам тесен гръден кош и изобщо няма да ми стоят хубаво 400кубика. Какво е вашето мнение? Не знам как да ви покажа моя снимка и да ми кажете вашето мнение дали 380 ще е добре за мен.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th January 2015, 09:00
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Не мога да кометирам хирурга който си избрала, но те съветвам да прочетеш повече за него! Иди на консултация и с друг. Както писа Шоки, нито ръста, нито килограмите имат значение за определянето на вида и размера на импланта. Важно е и какъв искаш да е крайния резултат, идеалните гърди според всеки са различни. Аз съм 168/52, ако искаш прати ми снимка на лични, или на rakovska_81@abv.bg. След като ме измери, хирурга ми каза колко е максимума за да имам естетически резултат. Не ми наложи в никакъв случай своето мнение.

Последно редактирано от G.Rakovska : 30th January 2015 на 09:07
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2015, 09:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Емилчо В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!! Ако си чела много би трябвало да си намерила темите с оплаквания от него.... не знам как още оперира този касапин!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконовбюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.