IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th June 2007, 10:38
lo lo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране д-р Вълков, "Валем", Варна

Правих си уголемяване на бюста при него преди 1,5 г. Останах много доволна. Гърдите ми са страхотни. Сега искам да си направя липосукция. Ще се радвам, жени оперирани от него да споделят впечатленията си.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th June 2007, 09:47
MP MP не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей, аз също ходих при д-р Вълков. Преди няколко месеца си направих липосукция на бричовете. Краката ми никога не са изглеждали толкова хубави, както са сега. Не бих могла и да мечтая за по-хубаво тяло. Затова преди 2 месеца пак се върнах при д-р Вълков и си направих устни. И този път не останах разочарована. Всички и особено мъжете много ме харесват така.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th June 2007, 10:18
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Здравейте!
МР, можеш ли да кажеш по какъв начин си прави устни? колко време се възстановяваше? и такива неща?
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2008, 20:08
kkona kkona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 10
По подразбиране

MP,
Аз си правих устни при д-р Вълков в Транспортна Болница във Варна и не съм доволна. Горната ми устна е крива , а той ми каза, че това било от отока, което не е вярно. Ще ходя във София. Приятелката ми си прави бюст при него и е много разочарована. Така, че внимавай. Не знам защо пише, че работи във Валем. Там работи д-р Динев и има много добри мнения за него. Успех !!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2008, 20:30
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Във Валем оперират няколко хирурзи, всеки си има график, така че възможно е и този лекар да оперира там.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th January 2008, 21:25
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkona
Аз си правих устни при д-р Вълков в Транспортна Болница във Варна и не съм доволна. Горната ми устна е крива , а той ми каза, че това било от отока, което не е вярно...
kkona, по какъв начин и преди колко време си увеличи устните?
Защо мислиш, че не е от отока?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st January 2008, 01:25
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Докторе /или там който явно му е близък/, не ни взимай за толкова големи шматки! Ако бях на теб щях да попиша малко и от двата акаунта да натрупам мненийца, че да е по-достоверна ефтината реклама
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st January 2008, 08:01
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

И аз с моят полицейски акъл веднага светнах,че е евтина реклама, и е самият др.Вълков или както казаа Ренката негов близък. Все пак щом е лекар,моите уважения към него,но не по този начин....
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st January 2008, 09:23
kkona kkona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 10
По подразбиране

SEXY,
Благодаря за мнението !!! Решили сме да пуснем оплакване към органите където е нужно, затова, че сме недоволни и че ни излъга с рекламата си че работи във Валем , а всъщност той ни прави корекциите в Транспортна Болница
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st January 2008, 13:03
juli_n juli_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момичета! От година и половина чета мненията във форума, но не бях се регистрирала. Поводът да направя това е да изразя мнението си за д-р Вълков. Няма да коментирам изказванията на недоволните. Ще напиша моето, а то е, че за конкретния случай - мамопластика, аз съм изключително доволна. Ще отбележа, че критериите ми и в това отношение са много високи. За това, нека да бъдем по-внимателни и деликатни в преценките си за всички доктори, не само за д-р Вълков и да не смесваме, ако има някакви административни нарушения, с техния професионализъм. А сега към sexy - не съм доктора, не съм негова близка, аз съм негова доволна пациентка. И това има начини да се провери. Нали не извърших нещо нередно? - доволните също имат право на мнение, както и недоволните.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВълковquotВалемquotВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.