IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th December 2006, 16:51
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

и с мен се случи така .. преди 3 години отслабнах с 15 кг. .. и сега си качих близо 10 , теглото не е толкова фатално .. но все пак се надявам на чудо
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th December 2006, 19:10
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

така и не се разбра какво се е случило на Amanda1
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th February 2007, 09:37
Amanda1 Amanda1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 5
По подразбиране Щастлива съм :-)

Привет! Сега се включвам с голямо закъснение. Искам да споделя първо факта, че човек се учи докато е жив. Никога не съм си представяла, че мога някога да изглеждам добре. Ето и моята история: След дълго лутане и отчаяни опити да се справя с тези излишни кг. обиколих всички форуми и прочетох всички мнения. Експериментите с тялото ми бяха многократни. Попаднах случайно на едно мнение за едни диетолози и реших да опитам най на края. Обадих се на посочен тел. на един диетолог от София и го попитах за преглед, програма,заплащане и т.н. Отговори ми, че цената за програмата е 50лв. еднократно. Включени са контролни прегледи и т.н. Реших се и отидох на посочения и уговорения адрес в определен от него час. Отвори ми един много симпатичен мъж и ме покани да вляза. Влязох в кабинета като очаквах някакъв доктор с престилка да ме преглежда. Оказа се, че сме само двамата. Като видях кабинета се изненадах много защото не прилича на кабинет, а нещо като луксозен офис и го попитах дали правилно съм разбрала, че програмата е 50лв. Стори ми се много луксозно за кабинет и се уплаших. Засмя се и ми каза, че това е цената и ще се срещаме поне 4 месеца на контролните прегледи. Прегледа продължи около близо 2 часа. То не бяха измервания на телесни мазнини, попълвах тестове с любимите ми храни и т.н. Всичко беше много добре докато направи диетата и започва да ми я обяснява подробно. Оказа се, че трябва да се храня с каквото си избера от таблиците му. По пет пъти на ден. Като видях какво количество храна имам на едно хранене и си казах това възможно ли е? събра ми се около 700гр. храна за 1 ядене. Като си помисля, че за целия ден ядях по толкова като се ограничавах и направо се изненадах. След като свършихме с програмата ме запозна с различни тези и коментари за диети. С диетата ми даде някакви материали с много видове храни и вредата от тях. Оказа се, че Маргаринът е един от най-големите вредители за човека. Много други полезни работи разбрах. Започнах да изяждам всичко което ми беше написал в таблиците много стриктно. Тогава започнаха да настъпват промени в тялото ми след 3-ти ден. Започнах да се чувствам по жизнена, по бодра сутрин и т.н. Премерих се на кантара и се оказа, че за 3 дни съм надолу с 2 кг. Много се изненадах, че при тази храна която преди изяждах за около 1 седмица сега я ометох за 3 дни и спадам от теглото си. Обадих му се да го питам нормално ли е така да става. Отговори ми, че първите дни е така след това по бавно ще бъде. Какво ти бавно , аз си се чувствах винаги нахранена и сита и дрехите ми започнаха да падат. След направените контролни прегледи се оказа, че съм свалила 11кг. за 1 месец и не знам си колко % телесни мазнини. То се личеше много и на лицето ми и навсякъде. Самочувствието така бързо ми дойде, че се бях пристрастила към тази диета защото си действаше много добре. Втория месец беше по-малко въпреки, че спазвах 100% режима. Цели 8 кг. което за мен си беше много добре. Получих и похвали от него, че съм много изпълнителна. Още втория месец ме посъветва да се мажа с някакви кремове или мазила, олио за да не ми се получат СТРИИ Спазвах всички съвети от него. Когато трябваше да отида на трети контролен преглед при него не отговаряше на стационарния тел. след няколко дни и се обадих на мобилния. Отговори ми, че не е в България и се ядосах малко защото ми беше обещал всички прегледи до края. Обадих му се след няколко дни отново и ме помоли да направим връзка през скайпа защото още го няма. Програма за безплатни разговори ако я знаете. Свързах се през скайпа и направихме контролния преглед през нета само дето аз си мерих показателите от тялото със сантиметър и му казвах, а той ми направи изчисленията. Бях свалила само 6 кг. но ми каза, че е много добре. Така се продължи общо 5 месеца. За целия период на диетата, по точно хранителен режим, аз успях да отслабна цели 36кг. за което никога не съм си мечтала. Сега зимата до днешна дата съм качила малко и съм 59кг. Като си спомня колко бях и сега се мръщя на тези 59кг. съм си направо за смях. Искам да дам кураж на всеки опитващ се да сваля килограмите, че не е важна воля, а информация. Подадената ми информация ме промени тотално и аз сега не съм на диета, а просто се храня често и разнообразно за което всяка една мацка си мечтае. С това което пиша се мъча да кажа е да не си правите експерименти с тялото си както правих и аз и през какви кошмари съм минала и дори ми се е искало да си сложа край на ..... срам ме е да си го помисля. Когато освирепявах от глад и се лишавах от всичко хранително и вкусно бяха най-кошмарните мигове в живота ми. Като си върна лентата на зад се сещам как започна всичко с някакви 4-5 кг. исках да отслабна и стана така, че си деформирах тялото и здравето. Сега вече не искам да си спомня през какви кошмари съм минала. Когато ми се наложи да свалям за напред си вадя програмата и си я прилагам. Така ми каза и диетолога, че повече няма да се срещаме защото си имам диета за цял живот и след 20години да си я извадя отново ще ми действа. Моя съвет е да не си правите опити с телата си с гладувания. Има много разнообразни начини без гладуване да се отслабва. Много коментари съм чела колко килограма трябва да се отслабва за 1месец и т.н.Оказа се, че толкова кг. загубих без изобщо да се чувствам зле до момента. Вече не вярвам на това, че за един месец било здравословно да се отслабва еди колко си кг. Дори началото на годината си направих пълни кръвни изследвания и се оказа че всичко е перфектно. Разбрах от диетолога, че всеки човек е индивидуален и уникален за себе си. Оказва се напълно прав в тезата си. Сега си се харесвам такава каквато съм си и не смятам никога повече да гладувам. Запазих си килограмите в последните 2 месеца. Сега 4 кг. съм качила от перфектните ми постигнати от диетата 54кг. Това е защото спрях да се меря и си ям всичко като се съобразявам да е балансирано. Пожелавам същият успех на всички.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th February 2007, 11:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ами сега следва очакваният въпрос:
Кой е този диетолог ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th February 2007, 11:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

я дай таз програма да я видим
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th February 2007, 16:26
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

само да не е от типа месо, месо и пак месо защото там пропадам най много.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th February 2007, 16:33
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Тя май ще влезе след пак след 7 месеца,за да сподели режима,който е спазвала.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th February 2007, 09:27
gery* gery* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4
По подразбиране

моля те покажи този режим или поне кажи името на диетолога?
__________________
:P
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st February 2007, 10:36
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
това момиче как може така да прави питам аз, хвърли бомбата и изчезна
И аз това питам , що за безобразие? Kak може да си играе с любопитството на хората?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st February 2007, 12:54
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

1000 % съм сигурна, че става дума за д-р Огнян Симеонов , които мисля е регистриран във форума под името ДИЕТОЛОГ. що се отнася до диетата става въпрос за Зоната .тъй като той ти измерва корем, ханш, ръка и каквото друго трябва както е в книгата "The zone" на д-р Бари Сиърс. мога още да кажа, че в действителност е много добър специалист, тъй като бях решила да ползвам услугите му, но се отказах заради 50-тте лева. но въпреки всичко той ми прати препоръки, тъй като не съм от София и му пращах данните си по Skype, където също мисля е Диетолог, и наистина не беше в БГ известно време. надявам се да ви бях полезна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:50.