IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th May 2008, 14:09
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

snejko, когато правих теста, вече бях на НВД+ много спорт Така че за година и половина свалих 17-18 кг. Не съм спазвала режима на вега-теста, защото ми се видяха абсурдни самите резултати, т.е позволените храни. А сега вече 2 месеца съм на режима на Пиер Дюкан, продължавам да свалям, и то повече на см! Тази лентичка е само за килограмите от Дюкан
Така че, не правя реклама, но заповядай в нашата група!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th May 2008, 14:26
Валя Денкова Валя Денкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Плевен
Мнения: 10
По подразбиране Вега тест

Здравейте и от мен. Аз си правих теста ноември 2007, спазвах 2 месеца на 98% , но нямаше никакъв резултат - за съжаление. Като гледам , май не е само при мен. Сега от 14 дни съм на Дюкан, за първите 5 дни , свалих 3 кг, сега съм в застой, но съм решила поне 2 месеца и с него "да се боря", дано подейства и при мен. Наистина имам "крещяща" нужда да сваля 10 - тина кг.
Това е от мен, ъспех на всички ентусиасти!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th May 2008, 21:25
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте момичета,
Аз в след два дни отивам да си направя теста и ще споделя опит също.. дано да има с какво да се похваля
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th May 2008, 14:07
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте момичета
Вчера си направих въпросния тест. Самият тест продължи един час, но след това си говорих с лекарката около час и половина.
Що се отнася до теста и моите резултати- интересното при мен е, че към повечето плодовете проявявам непоносимост- примерно малини, лимони, мандарини, грейпфрути, грозде, а в по-малка степен към сливи, праскови, пъпеши и киви. За мен това не е особен проблем, понеже аз ям предимно ябълки (много ги обичам), череши (сега е черешено време) и дини... тъй че си мисля, че с плодовете няма да имам проблем. Що се отнася до зелечуците, трябва да избягвам само баклата и черните маслини.. всички други са подходящи за мен.. Мога да изредя и месата, варивата, млечните продукти, но не знам дали има смисъл. Интересното е, че към някои продукти проявявам нетърпимост (примерно кисело мляко), но комбинацията им с други храни е подходяща за мен (примерно татор или тиквички с кисело мляко).. Това ми се стори малко странно и съмнително, но ще видя дали ще има резултат и ще споделя опит. В края на теста има и препоръчителен режим на хранене и честно казано ако всеки го спазва ( дори без да е правил този тест), ще отслабне.. Ако някой се интересува, ще го напиша. Аз лично се надявам да има по-бърз резултат, понеже имам здравословни проблеми от наднорменото тегло, а в последно време нямам никакви сили и мотивация да пазя режима на д-р Огнян Симеонов.. не че е сложен, просто тегленето ме дразни ужасно. Това е за сега успех на всички
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th May 2008, 15:34
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

ще ми е интересно да видя за какво става въпрос ... ще може ли да дадеш режима
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th May 2008, 15:52
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

да ви кажа честно, аз също съм си го правила и смятам че няма смисъл да си давате парите. каЗАХА ми неща които аз вече знаех, но ако някой все още не е запознат с полезните и вредните храни - цената му пред 3 месеца беше 90 лв
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th May 2008, 17:35
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Той режимът е съвсем обикновен, ще го напиша разбира се, но уж смисълът бил като спазваш този режим да имаш предвид кои храни тялото разгражда изцяло и с кои има проблем. Режимът е следният:
1. Закуска - сухар (1-2), кафе или чай, ако се пие кафе, то задължително с допълнително 200мл вода;
2.Междинна закуска- плод(200-250гр. от един вид), билков чай;
3.Обяд-салата, въглехидрати (120-150гр.); ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗПИВА 250мл ВОДА ПРЕДИ ОБЯДА
4.Междинна закуска-плод(200-250гр.), билков чай;
5.Вечеря:салата;месо,риба(150-180гр.) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗПИВА 250мл ВОДА ПРЕДИ ВЕЧЕРЯТА.
Гледам го този режим и чак си се чудя на себе си дали е имало смисъл да си давам парите.. Дано скоро скептицизмът ми бъде опроверган.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th May 2008, 19:23
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

мерси мн , да наистина е обикновен . сега смяташ ли точно да го спазваш или само ще гледаш храните
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th May 2008, 19:31
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Ох честно да ти кажа на мен в последно време диетите са ми супер проблем, даже не диетите, а някакво разумно хранене и имам желание да направя нещо за себе си, събирам и сили сега и силно се надявам да мога да направя и двете неща, а именно да спазвам този режим и да се придържам към храните, които моето тяло разгражда добре. Надявам се да успея, понеже списъка с храни, които са благоприятни за мен, изобщо не е малък. Ти да не би да мислиш да си правиш този тест също или просто като мен се луташ какво да започнеш?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th May 2008, 19:49
Brooke_Davis Brooke_Davis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

не мисля да правя теста ... преди много четох за него и всеки казваше че и сам е можел да го направи и е малко безсмислено . ас сега си се храня балансирано и здравословно , с прегрешения от време на време за жалост ... но ас винаги си се лутам и се започван някоя диета ;п
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:05.