IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th May 2008, 14:56
greengirl greengirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до greengirl
По подразбиране

Здравейте сладурчета! Прочетох цялата първа тема и вече с чиста съвест се присъединявам към вас. Започнах диетата от вчера и засега съм супер. Имам да свалям около 10 кг, които качих в последната една година. Висока съм 163 см и тежа 64 кг (приблизително, защото кантарът е съмнителен). Ще пиша по-нататък как се развиват нещата.
Успешна седмица на всички...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th May 2008, 15:03
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

greengirl, добре дошла на борда!

Пожелавам ти успех, силна воля и безпроблемно и бързо сваляне на излишните кг! (моя случай също е с -10кг.)

__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th May 2008, 15:21
as74 as74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Izabo ,благодаря, аз преди не съм имала проблем ,ще изчакам и ще си купя нещо разхлабващо
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th May 2008, 15:27
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

люлю, greengirl, добре дошли!

Много добро настроение и минусчета желая... !!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th May 2008, 15:36
greengirl greengirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до greengirl
По подразбиране

Ilski, Izabo, благодаря за пожеланията и на вас да ви се връщат. Всички сте страхотни и идеята за споделяне тук е много окуражаваща.
Мисля да правя 5 или 6 дни ударен режим. И аз не обичам риба, но за каузата ще я включа в менюто.
Свалих си и страхотни тае бо упражнения за вкъщи с кратък и дълъг вариант от утре ги почвам.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th May 2008, 15:39
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

greengirl, успех с тае-бото. А с това колело, дето врътках вчера, такъв глад ме налегна после, че едвам устисках.

А и днес главата пак нещо ме мотае, ама добре че идва скоро края на работния ден, че да релаксирам мъничко....

Бтв аз също мислех да направя повечко дни ударен режим, ама днес 5-ти вече ми е достатъчно трудничко и умирам за зеленчук, та ще се спра само до 5 ЧП

Пожелавам и на теб много успехчета!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th May 2008, 15:47
greengirl greengirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до greengirl
По подразбиране

Ilski, приятна почивка! Тази вечер имам изпит, но от утре ще почвам тренировчици, дано и на мен не ми прималее.
Страхотна пилешка вечер на всички и до скоро.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th May 2008, 16:25
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ето ме и мен
Нали днес е деня на истината и в нас играха мерки и теглилки...само да кажа, че днес си имам 2-месечие с режима По случая мисля да се изненадам с някоя вкусотия, само да намеря временце
Ето значи резултатите
тегло: 75.0- не е мръднало от "най-слабия" ми период на режима..само дето се чувствам по-тежка от тогава..чудя се да се радвам ли, да страдам ли
процент мазнини- 26.2%- не са мръднали и те..(тука вече се радвам, щото при мен ако мърдат то ще е към по-голямо и страшно число)
процент вода- 52.2%- таз екстра мн не ме интересува де...ама видях че ми е малко голям праз
ТАЛИЯ-75 см...пак не е мръднала от "най-слабия" ми период..
ханш- не е мръднал и той стои си на 95см като пич
Изабо
Ту съмарай (демек да обобщим) : ЗАДЪРЖАМ!!!!!!!! Ама аз това си го очаквах де, така че не ме учудва
Това беше от мен! ЦелуФки на всички сладурки и добре дошли на новите...попаднали сте на най-правилното място
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th May 2008, 23:01
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Има си такава темичка за снимките http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9068
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th May 2008, 08:38
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Engel, видях тееее, голяма си сладурка, но да си призная, с тъмна коса повече ми харесваш. Готин татус

Allegra, сещам се в един от постингите, където си била навън с приятели, са те питали каква е промяната у теб, забелязали, че си се вталила и изглеждала по-добре... А ти самата го усещаш, нали? Та този период на задържане ще мине, и тогава - смело напред

Аз искам да ви се оплача, че ми е голяма болка....
Снощи към 19ч. за няма и 10 секунди ми причерня и така зверски ми се зави свят и ми се гадеше .... сякаш излязох от кожата си, беше кошмарно. Това ми се беше случило само веднъж - преди една година, когато претърпях инцидент с мотор. Бях на легло една седмица със същото това състояние... но отмина (след лекарски надзор и лечение).

Та снощи по-късно вечерта уж всичко окей, тръгвам да си лягам и пак се почна.... Изправя се (седнала или права) - нищо ми няма, легна ли - пак се започва. Беше някакъв ад..... Незнам дали е свързано с режима. По принцип съм наясно, че може да се наблюдава отпадналост и главоболие, но това снощи не се търпеше.... Добре че си бях направила и желатинов крем, та да се поуспокоя малко със сладичко (от позволени продукти, разбира се)....

И така, след снощната одисея, след като успях да заспя, положила глава на две възглавници така че главата да ми е на високо да не ми се завърти пак всичко, сутринта поне имах и лъч радост - кантара показа -1кг.

И така за 5 дни ЧП съм -3кг. Днес вече съм на ПЗ и съм много хепи, нямам търпение да си хапна краставичка, доматче и някоя репичка по-късничко.

А вие момичета как сте, чакам вести и от вас.

Успешен и усмихнат ден ви желая!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.