IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd August 2008, 21:26
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

аз вече се подготвих психически за утре. Смених цвета на косата...Нали разправят,че жените като искат да променят нещо, започват от косата А от утре и с фигурата. Да е жива и здрава Тирра, че ми помага на ЛС, без нея нямаше да се реша.....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd August 2008, 22:44
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

damata_chochi, овесените ядки не заменят овесените трици!!!!!! Много важно правило! Ядките можеш да ги намериш в Пикадили или по диетичните магазини или такива рафтове в по-големите магазини.

Nastiya, честита ти нова коса
тирра, си е злато и винаги е готова да помага!

Иначе да попитам къде се изгубиха Краси, azdani, npp, Аллегричка, selvaggia, Еличка, Дебеланка, Eleonora_81, Endilana, lilito_84, frani, allstars... сигурно изпускам някого от "по-отдавнашните" дюканки... Извинявам се! Момичета, изпарихте се от отслабване...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd August 2008, 23:19
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Здрасти и от мен!
Тук съм си аз,не съм се изгубила,ама гледам-Тирра не предава фронта и съветва много стриктно новите мацки,та не се е налагала намесата ми Пък и нали съм на моренце-не ми остава много време за форума,а да кажа и една клюка-както се полага,с новата визия върви и ново гадже ....та,така...заета съм много...хеххехх
Режимчето си е добре,скоро 3 месеца ще направя...днес бях 58.3 кила(тоест вече -12)...По едно време се усетих,обаче,че почвам да се вманиачавам в тая диета-само кантари,протеини,кое обезмаслено,кое не е....тва ми беше в устата...Спрях се навреме,де,но момичета-дръжте се прилично,не превръщайте чичко Дюкан в смисъл на живота си отслабвайте си ей така-между другото
Толкова от мен...
Целувки,за сега на divina и Тирра,скоро и на други
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th August 2008, 07:46
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Добро утро Дюк-еси!
Пия си аз кафенцето и си чета .... и какво да видя! Засипвате ме с комплименти .... направо се смутих.... естествено че ще помагам с каквото мога... когато аз бях новичка и на мен ми помагаха ветеранките и ми даваха съвети и подкрепа ... та и до днес така! знам колко е важно да се подкрепяме. така че винаги когато мога ще помагам...Знам че и аз като я закъсам ще помогнете .
БЛАГОДАРЯ ви все пак - развълнувах се...

selvaggia уоу каква хубава клюка!!! пожелавам ти страхотни преживявания с новото телце и с новото гадже!!! и стархотен резуртат - 12кг. браво ! личи си кой е стриктен. аз с моите чести прегрешения за същото време съм само -5, но не се отказвам ще се боря до край! искам и аз ново телце ... засега гаджето не го сменям

divina заставам зад думите на Настя - горе главата и се зереди с положителни емоции! с теб сме. само търпение и скоро ще се хвалиш С нови минуси!

valka_malka страхотни снимки....


Nastiya чакаме отчет как е минал първия ден! Дано да се чувстваш комфортно с новия режим!

borti79, damata_chochi, amarena, Roko, Vio, Frani, allstars, npp, Antoinette, Elica, и всички които не съм изброила .... целувки и скоро да пишете!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th August 2008, 09:37
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране ВТОРА ФАЗА

Здравейте на всички отслабващи!

Както винаги до сега, когато съм на ПЗ не свалям килограми, а този път дори съм качила +0.800
Чудя се дали да не сменя дните от 5/5 на 5/3 например - 5 дни протеини и 3 дни ПЗ? Някол пробвал ли е? Има ли ефект...

Valka как върви при теб?

Прекрасен ден на всички!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th August 2008, 09:54
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Добро утро и от мен....Аз явно съм от най -поспаливите, че отварям късно офиса и в момента пия кафе с обезмаслено млякоооо. Чуденето ми е голямо засега какъв ще е обядът, но ей го де е ресторантът отсреща и все ще ми спретнат някоя риба на скара или пиле..Месо с изключение на пилешко - друго не ям, че от цигарите (вече не пуша, да се изфукам) стомахът ми е разбит.Има ли нещо мазно, първа съм с течовете в толатената Както и да е,много искрено и лично стана, но понеже изчетох АБСОЛЮТНО всичко, в предните две теми сте ми като смейство. Мисля довечера да си занеса трътката към Бургас да видим кантарът какво ще отчете, че аз от една диета на друга скачам и честно казано и идея си нямам какво ми е сегашното състояние на Рубенсовата фигурка Иначе съм 173 -5 са, последното теглене показа 75кг, от стартови 85кг,но това беше преди 10 дни. Довечера съдникът ще покаже дали ще припадам или ще викам Ура Както и да е...Спирам да пиша, че стана голям ферман...Ако досаждам - скръцнете със зъби....А между другото пускам ви едно линкче, да видите каква МАНДАМА бях преди година, ако мога пак да си стана такава...Ех, мечтиии имаше една реклама
Ето го и линкчето : http://atol.bg/atolhtml/photo/11353-4-a.jpg
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th August 2008, 10:49
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

milamila_77 аз съм била 5 на 3 и да ти каца тогава свалих най бързо килограмите но е изморително опитай и виж ти как ще се чувстваш,успех
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th August 2008, 10:50
valka_malka valka_malka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 28
По подразбиране

milamila_77 изобщо не върви не съм свалила нито 1 килограм нещо става....ама сега ще почвам пак ударния режим че да видим какво ще стане
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th August 2008, 10:55
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Олииии,Nastiya страшна мацка верно! Гледам те аз,че се интересуваш и от една друга темичка,дето и мен мн ме вълнува много...Направо като му дойде времето трябва да се хващаме за ръчичка и да отиваме...
Ей,момичета,някоя от трета фаза нещо да сподели... Мн ми е страшна тя...пък вече май трябва да спирам с втората,че много жалби и оплаквания събрах за външния ми вид напоследък...Стърчали ми лошо кокалите...лицето мн изпито ми било...То се е видяло,че за дупето и краката още доста фитнесче трябва и само с диета няма да стане...
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th August 2008, 11:10
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Благодаря leito за инфото.

Смятам да пробвам, пък ако се почуствам уморена или отпаднала пак ще мина на 5/5.

valka_malka, зациклихме със свалянето нещо... Аз довечера отивам на народни танци - да поподскачам малко, дано окаже влияние

УСПЕХ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:52.