IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th September 2009, 22:23
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
момичета, писахте някъде че не трябва да се пие редовно зелен чай защото тялото свиквало с него... аз пия на два дни веднъж, така добре ли е?
Кой зелен чай имаш предвид?
Този на pickwick...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th September 2009, 23:54
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Уф нещо ми е много тъпо.... хубаво де, изядох пъстървата без мазнина и без сол, просто печена, но ми стана тежко и се паникьосах защо съм яла толкова много... ама дали е много? Беше нормална, средна големина за пъстърва... но пък може би трябва да я ям на два пъти?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th September 2009, 00:48
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Не,не е много.Даже за целия ден си яла малко.Аз една пъстърва я омитам за едно ядене и то със някаква салата или таратор и някакъв плод след около час.И моята има сол и много лимон.Не се притеснявай,нищо не е!
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th September 2009, 07:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Не,не е много.Даже за целия ден си яла малко.Аз една пъстърва я омитам за едно ядене и то със някаква салата или таратор и някакъв плод след около час.И моята има сол и много лимон.Не се притеснявай,нищо не е!
Та някой път не ми стига даже

Sine Qua Non, от чаят на Pickwick ти няма нищо, можеш да си пиеш, колкото искаш. Има един зелен на Tetley с лайка и горски плод...мммм, няма такъв аромат, любим ми е. Малко трудно се намира тази марка Тзеи със жасмин също са ми любими
Опасявах се да нямаш предвид "зелен чай" от аптеките, който е слабителен и съдържа много други неща+листа от чаено дърво.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th September 2009, 08:58
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Добро утро на всички!

Jaynee, при това физическо натоварване според мен храната ти идва малко, освен ако бучката сирене не си е направо буца Без майтап, стигат ли ти, грубо казано, 1 салата и 1 кюфте за цял ден

Sine, в рибата има малко калории. Хапвай пъстърва без притеснения.

Кантарът не отчете минус за мен тази сутрин. Но пък и плюс не отчете. Крайно време беше да спра да свалям кг от вода.
Днес съм супер щастлива, защото ще ходя на караоке за първи път от 3 седмици насам. Говорех за мании веднъж, е това е една от моите

Желая ви един прекрасен и усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th September 2009, 09:20
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Love Joy ... ами вчерашния ден никак не е за похвала, много мразя да стоя гладна, като се има предвид, че до 5 не съм яла нищо (освен ябълката) това направо си е глад ... Обаче от 11:30 до към 5 без малко изобщо нямах време за ядене. Само като гледах оная купчина дърва, дето трябва да ги местя и ми ставаше лошо ....

Принципно не правя така, вечер ям малко, сутрин нещо дребно и наблягам на обяда, защото физическото ми натоварване е следобяд към 2-3.

Ама ти пееш ли на това караоке???? Като бях по-малка пеех в един хор, после ми дадоха солови изпълнения и се отказах да продължавам, защото изпитвам някаква маниакална сценична треска... Не е защото не мога да пея, но като ги видя да ме зяпат хората и направо .. Не не .. Много искам на караоке, ама не ми стиска
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th September 2009, 09:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Много искам на караоке, ама не ми стиска [/size]
Ооооо, ти пък, хич няма да ти пука даже!!! Особено, ако си с компания и е весело :P Аз миналата седмица бях и не можаха да ми вземат микрофона
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th September 2009, 09:34
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Jaynee, пея ами, иначе не виждам смисъл да ходя И аз в началото имах сценична треска, но започнах да ходя много редовно и сега хич не ми дреме Това за мен е най-доброто разтоварване!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th September 2009, 10:01
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Радвам ви се на непукизма Аз съм явно някакъв клиничен случай ..

Сега въпроса ми се чудех дали в темата за здравословната кухня да го задам или тук .. Тази сутрин правих едни мъфини (които няма да ям аз). Рецептата си е за нормални кексчета, но съставките са заменени с уж по-диетични (водят ги диетични мъфини). Съставките са следните: бакпулвер, канела, кисело мляко, ванилия, 50 гр орехи, 150гр ръжено брашно, към 80 гр овесени ядки, 70мл олио (аз сложих разтопено масло), 1 яйце и 70 гр кафява захар.

Принципно това са ми любимите мъфини, особено ако в тях има повечко канела и боровинки. Въпроса ми е, така като гледате продуктите, представете си от тях 12 мъфина, горе долу колко калорични са ? Интересувам се, защото все пак не мисля цял живот да съм на диетата и в един момент ще започна от време на време да хапвам сладко (различно от сушените плодове примерно), та се чудех това би ли било поносим вариант за след време
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th September 2009, 10:16
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Jaynee, всяко нещо е ок "след време", си мисля аз, важно е количеството Ако хапваш по 1 мъфин примерно 2 пъти в седмицата,(струва ми се, че ще да са мънички), няма да имаш никакви проблеми. Чувала съм даже за успешни диети, при които се позволява всеки ден по нещо шоколадово (1 бонбон например), за да не се усеща липсата на сладко и пак има страхотни резултати. Но няма да казвам да опиташ от мъфините СЕГА, това си го решаваш ти.

И все пак, най-важното от всичко при отслабването е да не превишаваш определен, индивидуален, брой калории на ден. Ако искаш, мога да ти дам линк, откъдето да определиш какъв е твоят брой калории.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.