IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th October 2009, 03:37
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Пу първа!
Да ни е честита новата тема и да живее Дюкан!
Тирка,аз съм съгласна за албума!както го направите все е добре,може и да е отделна тема даже,само за снимки!И всеки да има нещо като акаунт и да качва периодично.
атанамат аз съм на 1/1 от началото на диетата и свалям около 1кг на седмица.Много е лесен този режим.
нели4ка, вече мислех че си заминала на някъде с калъфа...по либоф...
  #12  
Стар 12th October 2009, 07:20
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

Доброутро отслабващи дюканки,да ни е честита новата тема и много минусчета да се отчитат,аз сега да се похваля,сега се претеглих и съм със един килограм по слаба вече съм 53,но още се чуствам подута,а и съм доста хремава и незнам дали да пия тайлот,надявам се че ще се оправя ама ще видим ще пиша пак.Лек и успешен ден на всички
  #13  
Стар 12th October 2009, 07:26
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

http://www.facebook.com/reni.gotchev...&id=1671670014 малко снимки,на свадбата,велико търново и копривчица съм бременна а другите са от периода слаба
  #14  
Стар 12th October 2009, 07:29
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

http://www.facebook.com/reni.gotchev...0014малко снимки и на мойто малко съкровище,кадето ми е със сополки заради гадните 4 зъба кадето ни мъчат
  #15  
Стар 12th October 2009, 07:53
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ей ма и мен.
Даниски, въобще не си Дана-дебелана, ами Дана-сладурана. Много ти е сладурска муцунката. А с блузката си голямо секси. Благородно ти завиждам за баба ти. Моята почина преди 10-ина години на 98, почти 99 години, защото си счупи крака и се залежа. Беше абсолютно с акъла и интелекта си (била е учителка), живееше си сама и не щеше да ходи при децата си на отглеждане. Четеше с очила, но гледаше телевизия без очила. В нейния род е имало столетници. Дядо й е починал на 107 години. И то нелепо. Вече е бил пооглушал. До последно е продавал на пазара в Русе зеленчуци и го е блъснала каруца, защото не я е чул. Ха дано съм прихванала нещо от тоя ген. Защото мама не беше. Хайде твойто бабче да надмине моя прапрадядо!
Не съм регистрирана във фермата, защото вече нямам домашен комп и не се очертава скоро да си купя.
Недичка, днес се надяваме да си по-добре.
Гардже, щом ще те кефи фитнесът - давай смело и покажи снимки. Ама по бански! Щото ние, дето имаме да сваляме по 50 кила, скоро няма да имаме тая дързост - да си лъснем телата в ефир.
  #16  
Стар 12th October 2009, 07:55
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, изнендах се с новата тема, но мисля, че е добре защото станаха доста страници в предишната.
Неличка, къде видя снимките на Тиррка в Китен?
Аз днес отивам на работа, пък ще видим как ще са нещата, надявам се че съм по-добре! Благодаря на всички, които се тревожеха заедна с мен!
  #17  
Стар 12th October 2009, 07:57
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Мама Рени, как да отворя снимките ти? Доста съм зле с техниката , парола ли трябва, какво ли...?
  #18  
Стар 12th October 2009, 08:21
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

Като кликнеш на линка трябва да се отворят без парола на мен ми се отварят като кликна върху линка
  #19  
Стар 12th October 2009, 08:36
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Благодаря Мама Рени, оказа се, че трябва да се регистрирам във фейсбук. Много сладко бонбонче си имаш, тя е манекенка още от малка, да ти е жива и здрава!
  #20  
Стар 12th October 2009, 08:51
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ника, те това е кеф! Трябва да се чувстваш отмъстена. Нека му! Да види какво е изпуснал. И хич да не си въобразява - като секи мъж - че ако не е той, ти, видиш ли, мома ша си одиш. Ха нека му е вътрешно, че ша събираш погледи.
Мамо рени, дай парола, че да видя фотото.
Атанамар, добре дошла при нас. Ти нямаш и 10 килца за сваляне. Как искаш - с магическа пръчка или с щракане на пръсти? Не става. Ама не бой се, и аз така искам - нормално е. Само дето си иска технологично време. А ти на практика сваляш много бързо. Нали знаеш, че колкото повече имаш за сваляне, по-бързо стартираш. При теб не е много и не трябва да форсираш толкова.
Далилка, дай малко фото пак. Ти всъщност колко си висока? Извинявай, може да си го писала някъде назад във времето, ама аз не съм попадала.
Аз да се оплача. Нали казах, че кантарът показа 89 кг, а не 87. Докато се чудя какво става, вчера следобяд беше 86. А днес на гладно сутринта - пак 89. И пак си се чудя какво става. Имам си една теория, ама да видим дали ще се потвърди.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:23.