IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th September 2007, 07:15
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране Бричове

Здравейте!Можете ли да ми кажете как да се справя с бричовете?Кой е уреда,който трябва да използвам във фитнес залата,за да постигна добре оформено супе без брич?Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th September 2007, 08:39
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Az sa6to imam problem s bri4ovete, makar i ne tolkova golqm ve4e, i to blagodarenie samo na trenirovkite. Druga na4in nqma Zna4i, na men sa mi kazvali instruktori 4e kros trenajora pomaga za topeneto na bri4ovete.Az vartq po 30 min na trenirovka, nakraq. I predi trenirovka (nai dobre okolo polovin 4as predi tova) se maja s anticeluliten krem po problemnite zoni, tova mislq 4e sa6to pomaga za topeneto na mazninkite . Osven kors trenajora, ima o6te edin ured - sqda6 a mejdu krakata ti ima tejesti koito s raztvarqneto na krakata izteglq6 vstrani ( malko neskoposano go obqsnih ama kato vidi6 ureda 6te go poznae6 ). Ta tova znam az za bri4ovete, prokletite. No ne o4akvai efekt parvite meseci. Az treniram ot proletta na minalata godina usileno, moga da kaja 4e sam gi ponamalila napolovina ama ima o6te nakade
Uspeh ti jelaq. Pi6i pak ako ima ne6to
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th September 2007, 08:45
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

от личен опит знам, че най-важно е храненето, това важи и за тази тема. добре е, че тренирате, но ще има много добри резултати съчетано с правилен хранителен режим, държа да подчертая не диета.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th September 2007, 12:35
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Съгласна съм Нелина 02, но като работим е доста трудно да следиш какво и най-вече кога ядеш... А трябва наистина. Най-добре правилен хранителен режим + тренировките. Така или иначе, за бричовете важат и правилата за отслабване като цяло - стоп на сладкото, възможно най-малко мазнини и т.н. А да, не е за пренебрегване и масажа с подходящ гел или крем, просто като добавка към всичко останало Ти, Нелина, пребори ли се с бричовете напълно? Ако - да, как точно?

Поздрави!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th September 2007, 12:52
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

всеки работи и това не трябва да е оправдание, има начини, аз си вземам кутията с храната и си ям на всеки 3-4 часа.Така наречените "бричове" са натрупани мазнинки и това е добрата новина, като такива се "топят", как?аз ги "стопих" тренирайки 4 пъти в седмицата.Интензивни тренировки с тежести и кардио, тренирам 45-50 мин. мах съчетано с НВХ, защото напълнявам от въглехидрати.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th October 2012, 14:57
Stefka Hadjieva Stefka Hadjieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Osven hranitelen rejim-nisko baglehidraten i visoko proteinov-biha pomognali i trenirovkite vav fitnessa.Trenirovkite za kraka i dupe shte stopiat t.n.brichove...Taka naprimer klekove,napadi,leg presa,bedreni sgavaniia i razgavaniia,abduktori i adduktori,ritnici i t.n.....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бричове
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:50.