IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 10th March 2011, 20:22
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

честито dedectiv_p! леко възстановяване и много радост да ти носят
Отговори с цитат
  #262  
Стар 10th March 2011, 21:42
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Сърдечно ви благодаря за подкрепата момичета
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #263  
Стар 10th March 2011, 22:28
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

jovanna93114, Зайчето е права Ако аз бях планирала нещата, щях да си изчакам и второто раждане и тогава да правя мамопластика.
При мен и с първата бременност не настъпиха почти никакви промени в размера и формата на бюста, но някои жени сменят 2-3 номера сутиен по време на бременността. От къде да знае твоята приятелка, че няма да е от този тип жени Такава промяна може да избута, размести импланта, да стане паве в чорап... Аз по-скоро исках да споделя, че може да се кърми с импланти. Ако обаче трябва да дам съвет - това е: по-добре да сложи силикона след ражадне, кърмене (ако кърми), спиране на кърменето и възстановяване на хормоните
Отговори с цитат
  #264  
Стар 10th March 2011, 22:30
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

дедективче, поздравявам те искренно и наистина се надявам всичко отсега нататък да е ок ! Гърдите според мен, сравнявайнки новите със старите ти импланти, не би трябвало да изглеждат по-малки, може би оттокът ги притиска, поне при мен беше така в началото ! целувки !!

ани, да ти е жива и здрава гербовата марка и да те радва много !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #265  
Стар 11th March 2011, 22:40
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

най-накрая се вмъкнах в нормално спортно сутиенче 75Д)), нямам търпение да отида на пазар за нещо по-sexy. месец след дали ще е достатъчно за да сложа най-накрая нормален сутиен? не ми се чака вече.....
Отговори с цитат
  #266  
Стар 12th March 2011, 12:58
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

както ти е казал док, но месец след операцията е ОК по принцип,
моите бяха доста твърди и нормалните сутиени не стояха много смислено
Отговори с цитат
  #267  
Стар 12th March 2011, 13:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

А ако съм й доктора в случая - не бих й позволил и един час да бъде без сутиен, така че.... АБСОЛЮТНО задължителен атрибут при надмускулното е... :P
Отговори с цитат
  #268  
Стар 12th March 2011, 13:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
А ако съм й доктора в случая - не бих й позволил и един час да бъде без сутиен, така че.... АБСОЛЮТНО задължителен атрибут при надмускулното е... :P
Аз щях да напиша,дори да се къпе с него
Тоест да се срастне със сутиените докато е жива.Колежки с надмускулни не се разделят със сутиена.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #269  
Стар 12th March 2011, 14:35
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
jovanna93114, Зайчето е права Ако аз бях планирала нещата, щях да си изчакам и второто раждане и тогава да правя мамопластика.
При мен и с първата бременност не настъпиха почти никакви промени в размера и формата на бюста, но някои жени сменят 2-3 номера сутиен по време на бременността. От къде да знае твоята приятелка, че няма да е от този тип жени Такава промяна може да избута, размести импланта, да стане паве в чорап... Аз по-скоро исках да споделя, че може да се кърми с импланти. Ако обаче трябва да дам съвет - това е: по-добре да сложи силикона след ражадне, кърмене (ако кърми), спиране на кърменето и възстановяване на хормоните

Благодаря ви.Но тя е отскоро семейна и нямат планове засега за бебче.В смисъл то може да дойде след 1-2-3 години ... не се знае.Пък тя не иска тези 1-2-3 години да чака за гърди.Аз и казах вашите мнения пък нека сега тя да си реши.Благодаря ви пак.
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 12th March 2011, 23:12
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

момичета според мен трябва да носите сутиен. гърдите ви изглеждат доста увиснали по аватарите. и то така изглеждат сега, да не говорим след години
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.