IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 14th March 2011, 11:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
има и жени които са с импланти от 10 год. и не им се е наложила подмяна-аз лично познавам такива
И аз познавам,но само една германка,която "25" часа е със сутиен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #292  
Стар 15th March 2011, 12:21
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
имплантите не са вечни и не са доживот. поради една или друга причина, рано или късно ще се наложи да се сменят. аз смятам, че съм се доверила на изключително опитен хирург, специализиращ в реконструкция на гръдната стена и мамопластика с дългогодишен опит и име в областта. ходила съм на консултации в бг и съм чула различни мнения. за мен изборът е правилен и резултата повече от задоволителен.
Браво,това да се чува. Важно е всяка една от нас да е удовлетворена и доволна от резултата.
И не е нужно да се нападаме и да използваме грозни думи,нека спазваме добрия тон.Все пак сме от един отбор,нали
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #293  
Стар 21st March 2011, 20:05
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Мацки,искам да информирам фенките на Triumph,че се е появил нов модел спортен сутиен от колекцията на TRI ACTION-страхотен е!!!!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #294  
Стар 21st March 2011, 22:06
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli Виж мнението
мацки,искам да информирам фенките на triumph,че се е появил нов модел спортен сутиен от колекцията на tri action-страхотен е!!!!
супер, прати някакъв линк, ако имаш. колко време след операцията сложихте спортен сутиен, нали първо сме с гадните ленти, моята операция е в петък.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 21st March 2011, 22:15
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
супер, прати някакъв линк, ако имаш. колко време след операцията сложихте спортен сутиен, нали първо сме с гадните ленти, моята операция е в петък.
Ами аз моя го носих 25 дни,след това Стоянов ми каза да си нося какъвто си реша....и се почна едно пазаруване,....)))пожелавам ти тази еуфория.Ами линк на въпросния Triumph... засега не намирам модела,за който пиша,отварях им сайта,но го няма((,НО в мол Сердика вече го имат-страхотен модел просто,повече ми допада от този,с който ни изписват и носим след операцията
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #296  
Стар 21st March 2011, 22:20
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli Виж мнението
ами аз моя го носих 25 дни,след това стоянов ми каза да си нося какъвто си реша....и се почна едно пазаруване,....)))пожелавам ти тази еуфория.ами линк на въпросния triumph... засега не намирам модела,за който пиша,отварях им сайта,но го няма((,но в мол сердика вече го имат-страхотен модел просто,повече ми допада от този,с който ни изписват и носим след операцията
ластичната лента я носих няколко дни и на 2ри или 3ти преглед ми казаха,че мога да я махна,явно е индивидуално,всеки хирург си подхожда различно
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #297  
Стар 21st March 2011, 22:20
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

на мен стоянов ми каза да го нося 3 седмици, за всеки случай и че по принцип препоръчвал две и после мога да го заменя с нормални и каквито вече искам, но да ходя максимално със сутиени. при първата мамопластиха след лентата също си носих, но по мое усмотрение и така и до преди последната корекция, много ми е удобно особено през студените месеци. така и не мога да свикна да нося сутиени с банели и ги избягвам при възможност никога не ми е било удобно.
относно новия модел в началото на месеца си купих още два, но нямат разлика със старите ми три акшън и много бих искала, ако някой го намери да метне линкче наистина.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #298  
Стар 21st March 2011, 22:23
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p Виж мнението
на мен стоянов ми каза да го нося 3 седмици, за всеки случай и че по принцип препоръчвал две и после мога да го заменя с нормални и каквито вече искам, но да ходя максимално със сутиени. при първата мамопластиха след лентата също си носих, но по мое усмотрение и така и до преди последната корекция, много ми е удобно особено през студените месеци. така и не мога да свикна да нося сутиени с банели и ги избягвам при възможност никога не ми е било удобно.
относно новия модел в началото на месеца си купих още два, но нямат разлика със старите ми три акшън и много бих искала, ако някой го намери да метне линкче наистина.
струва около 90лв.,много е стегнат и стилен
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #299  
Стар 21st March 2011, 22:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli Виж мнението
Мацки,искам да информирам фенките на Triumph,че се е появил нов модел спортен сутиен от колекцията на TRI ACTION-страхотен е!!!!
Е сега ме хвана яд , че не съм прочела поста ти по-рано
Преди един час се прибрах от мола и ако знаех за това , което казваш по-горе , щях да посетя фирмения им магазин , за да видя новото моделче
Фенка съм на марката , а със спортния TRI ACTION , почти не се разделям през зимата

В какви цветове се предлага новият - черен и бял , или?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #300  
Стар 21st March 2011, 22:28
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli Виж мнението
ами аз моя го носих 25 дни,след това стоянов ми каза да си нося какъвто си реша....и се почна едно пазаруване,....)))пожелавам ти тази еуфория.ами линк на въпросния triumph... засега не намирам модела,за който пиша,отварях им сайта,но го няма((,но в мол сердика вече го имат-страхотен модел просто,повече ми допада от този,с който ни изписват и носим след операцията
мерси много мила, чакам с нетърпение тази еуфория. за сега ме притеснява само да не ми каже да нося повече време лентата, имам няколко познати силиконки и всички казват, че е голям ужас...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.